free web hit counter Skocz do zawartości
EVERESC

Dr. Przybylski | 2800 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Siema mordy, przepraszam, że tak późno, ale byłem na wakacjach małych, wrzucam obiecane zdjęcia równe 6 miesięcy po zabiegu. Zdjęcia bez mikrowłókien.

Edytowane przez Gość

Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Efekt bardzo satysfakcjonujacy

Ja jestem bardzo zadowolony, w porównaniu do stanu przed jestem innym człowiekiem.


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam widzę mikrowlokna przy skórze

Jakbym Ci pokazał jak to wygląda na mikrowłóknach to byś sandały zgubił, to też moje ostatnie zdjęcia na tym forum, jednak Andrzej miał rację, szkoda nerwów na szykanowanie Ja wrzuciłem swoją relacje, jako pacjent jestem B. Zadowolony, a to czy ktoś będzie robił zabieg w Kaliszu czy Bangladeszu to już nie mój interes, nie mój cyrk nie moje małpy.


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Andrzej miał rację, szkoda nerwów na szykanowanie

 

Właśnie, chociaż w tym miał racje. Tutaj się z nim zgadzam.

 

 

a to czy ktoś będzie robił zabieg w Kaliszu czy Bangladeszu to już nie mój interes, nie mój cyrk nie moje małpy.

 

I o to chodzi. Ja też mam to w dupie czy będę robił w ogóle w PL czy w Belgi, czy w USA, czy obojętnie gdzie indziej.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pejsy muszą być bo ostatnio Mafie 3 na PS4 przechodziłem, a tam takie mieli


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam widzę mikrowlokna przy skórze

 

- właśnie....

 

muszę zapytać autora tematu...

 

Od czego masz tak ujebaną skórę głowy - skoro nie ma żadnych mikrowłókien do zdjęć... ? - bo to tak wygląda jak osad z pyłu po mikrowłóknach, albo tak jak u mnie świeżo po farbowaniu. I jeszcze jedno, czy golisz zakola - znaczy wżery po bokach ? - bo po powiększeniu zdjęć tak to wygląda jakbyś golił te resztki włosów po bokach z obszaru gdzie kiedyś linia przebiegała niżej i bardziej prosto. Widać to wszystko szczególnie na drugim zdjęciu gdzie włosy mniej zasłaniają linię. A nawet na zdjęciu vertexu widać ciemniejszą skórę - co jest nienaturalne nawet u osób na maxa opalonych i stosujących bronzery, a u Ciebie to już w ogóle, w porównaniu do bladej skóry twarzy i ręki.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na 17 stronie mojego tematu masz odpowiedź w zdjęciach, włosy są nawet ciemniejsze robione w pokoju niż te dzisiaj w świetle dziennym, jednak na Polskie kliniki zawsze będzie hejt, bo mentalność jest biedna, Andrzej mnie przed tym przestrzegał, jak dobry w Polsce efekt by nie był i tak będzie ale, bo mechaniczna Turcja za 1200 ojro 5000 graftów znacznie lepiej przemawia do typowego zjadacza paprykarzu w PL, niebawem dam zdjęcia w mikrowłóknach. I już pisałem mam to w dupie kto, gdzie robi zabieg, ale pisanie, że na zdjęciach jest jakiś pył po mikrowłóknach, gdzie jak już korzystam jest to spray a nie posypka to parodia xD a pana anttdhtora dalej boli to, że ktoś komu odmówił uszejpa zrobił zabieg nie gorzej od Turka plus nie uszkodził mu donoru i sąsiednich włosów mechanicznym punchem, to chyba nie jeden temat który będzie zakończony przez zawistną polską cebulę, bo wiem, że nawet ludzie po dr. Korayu usuwali tematy twierdząc po postach to nie ma sensu, ja nic usuwać nie chcę, ale ostatni mój post będzie ze zdjęciami w mikrowłóknach.

Edytowane przez Gość

Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja nie mówię ani o włosach, ani o hejcie, ani o efekcie, tylko pytam się grzecznie od czego masz tak ujebaną skórę na głowie. A to chyba różnica...

 

-- 26 maja 2019, 18:04 --

 

a pana anttdhtora dalej boli to, że ktoś komu odmówił uszejpa

 

Boli to ciebie, że niektórzy widzą że masz ujebaną skórę. Po prostu przyjrzałem się bliżej zdjęciom i je powiększyłem sobie.

 

 

Na 17 stronie mojego tematu masz odpowiedź w zdjęciach, włosy są nawet ciemniejsze robione w pokoju niż te dzisiaj w świetle dziennym,

 

NIE MÓWIĘ KU*WA O CIEMNIEJSZYCH WŁOSACH, TYLKO O CIEMNIEJSZEJ SKÓRZE GŁOWY NA LINII WŁOSÓW!

 

A na 17-tej stronie nie ma zdjęcia z vertevem, a poza tym fotki są bardziej w cieniu (bo za każdym razem robisz inne i inaczej i i z innej perspektywy, i z inaczej zaczesanymi włosami), a do tego wszystkiego, na tamtych zdjęciach wygląda jakbyś miał jeszcze zaczerwienienie po HT, a nie wygląda to jak wyraźnie ujebana od czegoś skóra.

 

 

gdzie jak już korzystam jest to spray a nie posypka to parodia xD

 

To żadna różnica, jedno i drugie powoduje taki efekt.

 

 

niebawem dam zdjęcia w mikrowłóknach.

 

Jasne, że zawsze można wszystkiego najebać więcej na włosy.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antek jeleniu zostaw chłopaka i idź coś zrób ze swoim warsztatem, tyle czasu mnie tu nie było a mnie wzywają że Antek ma problemy psychiczne po lekach to trzeba reagować rób juszejpa w Kalifornii za 120 koła dolarów i nie zawracaj ludziom dupy, bo każdy tu na ciebie sra autorytetem jesteś dla kilku lekomanow co najwyżej co na lekach chcą przeczekać do 60ki na HT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
parodia xD a pana anttdhtora dalej boli to, że ktoś komu odmówił uszejpa zrobił zabieg nie gorzej od Turka plus nie uszkodził mu donoru i sąsiednich włosów mechanicznym punchem,

 

 

I naucz się poprawnie pisać po polsku, a nie pisz bzdur w akcie złości, - bo ja nie robiłem żadnego HT u żadnego Turka - a tak wynika z tego zdania , które napisałeś. Powinno być ''kto mu'', a nie ''komu''

 

-- 26 maja 2019, 18:22 --

 

Antek jeleniu zostaw chłopaka i idź coś zrób ze swoim warsztatem, tyle czasu mnie tu nie było a mnie wzywają że Antek ma problemy psychiczne po lekach to trzeba reagować rób juszejpa w Kalifornii za 120 koła dolarów i nie zawracaj ludziom dupy, bo każdy tu na ciebie sra autorytetem jesteś dla kilku lekomanow co najwyżej co na lekach chcą przeczekać do 60ki na HT

 

Wiedziałem, że naganiacz Przybylskiego zaraz się tu zjawi, choć go nie było niby miesiąc na forum... a poza tym ja się do niego nie przypierdalam tylko on do mnie jak widać w ostatnim jego poście. I ja tak samo sram tu na wszystkich debili. Wystarczy mi kilku przyjaciół na tym forum

A dupe zawracać o juszejpie to już dawno przestałem na tym forum, bo i tak nikt mi tu nic nie pomoże , ani nie doradzi dobrze - żałuję też, że kiedykolwiek napisałem o tym wszystkim i że pytałem ludzi na forach, bo wystarczyło skontaktować się bezpośrednio z klinikami, a nie słuchać pieprzenia niektórych na forum

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie dodam że zabieg i linia byłalby idealna gdybyś dołożył ok 2x300 graftów na skronie. Myślałeś o tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy on o tym myślał, ale doktor na pewno, bo nawet sam podobno mówił, że przydałoby się tak jeszcze z 200 graftów.

 

-- 26 maja 2019, 18:42 --

 

Ale dobra nie zajmuję już głosu w tym wątku, bo jeszcze mnie tu zabiją hejterzy polskie. Nie plułem nic na Przybylskiego teraz, ani na efekt autora wątku, a już się dojebali.... - smutne.

 

W dupie was mam wszystkich, wasze włosy, wasze łysienie, wasze leczenie łysienia, wasze efekty (zarówno od farmakologi jak i po HT) i wasze życie, oraz przede wszystkim wasze piehdolone pieniądze i to ile kto na HT wydał. Nie wzrusza mnie to, że ktoś zrobił 5,5 kgr za 1490€, ani nie irytuje mnie to że ktoś wydał na 2 kgr 30.000€ czy więcej - jak niektórych tutaj od zawsze, zwłaszcza Guzmana.

 

A jeszcze na koniec powiem, że do mnie się też dopierdalali, jak miałem tu swój wątek, że farba podbija efekt, i oczywiście nie wściekałem się z tego powodu tylko im przyznałem rację, bo faktycznie podbija - i sam nawet o tym kiedyś mówiłem, i o to mi chodzi, a że farbuję włosy od 17 lat i zawsze i nie cierpię swojego naturalnego koloru, to nie pokazywałem jak wyglądają efekty po większych odrostach bo nie dopuszczam do sporych odrostów naturalnego koloru. Natomiast, autor tematu mógł umyć dobrze głowę do zdjęć (tak jak ja myję 5 razy po farbowaniu), zwłaszcza, że zastrzegał się wiele razy, że on pokaże prawdziwe efekty bez żadnego maskowania niczym.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciemna skóra ewidentnie rzuca się w oczy w porównaniu ze wcześniejszymi zdjęciami, gdzie takiego efektu nie ma. Myślałem na początku, że tylko mi się to rzuciło w oczy. Nie stosowałem nanogenów, więc się nie wypowiadam czy to są czy nie, ale oceniam efekt, a ten patrząc na ostatnie fotki jest bardzo dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na polskie standardy to efekt po pół roku jest miazga i niszczy te wszystkie przeszczepy robotem Artas, czy to co pokazał w TVN Ambroziak. Chyba muszę zacząć zbierać pieniądze na swoje zagęszczenie przodu, zanim znowu będzie podwyżka per graft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeszcze trzeba na ostateczny efekt parę miesięcy poczekać. Ewidentnie widać że nowe włosy maja nadal strukturę 'siana' więc nie wygląda to jeszcze tak jak powinno. Nie jest też mega gęsto zaraz za linia ale z drugiej strony to jednak tylko 2800 graftow gdzie obszar był jednak spory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja od siebie dodam że zabieg i linia byłalby idealna gdybyś dołożył ok 2x300 graftów na skronie. Myślałeś o tym?

Myślałem, dr. Przybylski mi mówił, że bez problemu z donoru możemy pobrać jeszcze po zabiegu 2x2800 graftów, więc jakiś tam zapas na przyszłość jest. Ale na tą chwilę jestem bardzo zadowolony i nie planuje przez najbliższy czas kolejnego zabiegu.

 

-- 27 maja 2019, 8:44 --

 

Myślę, że jeszcze trzeba na ostateczny efekt parę miesięcy poczekać. Ewidentnie widać że nowe włosy maja nadal strukturę 'siana' więc nie wygląda to jeszcze tak jak powinno. Nie jest też mega gęsto zaraz za linia ale z drugiej strony to jednak tylko 2800 graftow gdzie obszar był jednak spory.

To prawda jest siano lekkie, ale i o tym doktor informował, że teraz będzie tylko lepiej i jakość będzie się zwiększać z miesiąca na miesiąc.


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt satysfakcjonujący? Dla mnie to jest kurwa sztos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Efekt satysfakcjonujący? Dla mnie to jest kurwa sztos.

Dziękuję, dobre HT zmienia życie.


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz proszę, że hejtuję bo efekt sztosik, ale powiedz proszę co z tą ciemną skórą czy posypałeś mikrowłóknami wcześniej czy nie bo tak wygląda.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Everesc wez zapodaj jescze jakies fotki, coz za problem wyciagnac fona , walnac pare zdjec .rozwiej te watpliwosci posypki na glowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...