free web hit counter Skocz do zawartości
przemox78

Dr As Poswal Indie 2797 graftow (ogółem 11235 graftow)

Rekomendowane odpowiedzi

Minęło pół roku, oto aktualizacja, większych zmian po ostatnim zabiegu ciężko się chyba doszukać? Może coś się jeszcze na tej koronie zagęści do roku czasu.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno cos zauważyć na plus. Mit Poswala który jest cudotworca upadł. Tak naprawdę nie wiem skąd w ogole taki mit powstal. Po zaledwie jednym zabiegu Majette relacjonowanym na tym forum 10 lat temu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jest tak jak mówisz to ja bym pisał do poswala o zwrot kasy

Zwrot kasy? Haha dobre a znasz kogoś kto kiedykolwiek dostał zwrot kasy? Nikt nikomu nic nie zwraca, czasami tylko robią zabiegi poprawkowe co w moim przypadku jest już niemożliwe.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko potwierdzenie oczywistosci ze lekarz ten czy inny ale....... jakosc wlosa w HT robi gigantyczna roznice w koncowym rozrachunku. Trudno oceniac bo donor widac ze sredni od samego poczatku byl a obszar to pokrycia duzy wiec cudow i wlosow na jeza nikt nie bedzie nosil , chetnie bym zobaczyl efekt na wlosach 4-5 albo 6 cm na gorze glowy i dopiero mozna powiedziec czy jest ok czy nie. Czesto widzialem relacje na wlosach 2cm po ht i wygladalo to srednio ale na wlosach 5-6 cm juz bylo calkiem ,calkiem bo wtedy czesto wyglada gesciej. Tak na marginesie to ludzie(nie pisze o autorze watku ale ogolnie) lykaja jak pelikany ze po ht beda sobie nosic wlosy na 1,5 cm i bedzie to jakos wygladalo , w wiekszosci przypadkow tylko robiac male zakola i uzywajac wiekszosc donoru mozna taki cos osiagnac i dodatkowo musza byc wlosy pod odpowiednim katem wszczepiane a widac ze nawet na relacjach najlepszych nie zawsze to wychodzi w 100% . Majac zawansowany NW3 i wyzej wlosy musza miec te 4-5-6 cm minimum zeby uzyskac niezly efekt. Fantastom i fanom wlosow na jeza z NW5 radze zejsc na ziemie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko potwierdzenie oczywistosci ze lekarz ten czy inny ale....... jakosc wlosa w HT robi gigantyczna roznice w koncowym rozrachunku. Trudno oceniac bo donor widac ze sredni od samego poczatku byl a obszar to pokrycia duzy wiec cudow i wlosow na jeza nikt nie bedzie nosil , chetnie bym zobaczyl efekt na wlosach 4-5 albo 6 cm na gorze glowy i dopiero mozna powiedziec czy jest ok czy nie. Czesto widzialem relacje na wlosach 2cm po ht i wygladalo to srednio ale na wlosach 5-6 cm juz bylo calkiem ,calkiem bo wtedy czesto wyglada gesciej. Tak na marginesie to ludzie(nie pisze o autorze watku ale ogolnie) lykaja jak pelikany ze po ht beda sobie nosic wlosy na 1,5 cm i bedzie to jakos wygladalo , w wiekszosci przypadkow tylko robiac male zakola i uzywajac wiekszosc donoru mozna taki cos osiagnac i dodatkowo musza byc wlosy pod odpowiednim katem wszczepiane a widac ze nawet na relacjach najlepszych nie zawsze to wychodzi w 100% . Majac zawansowany NW3 i wyzej wlosy musza miec te 4-5-6 cm minimum zeby uzyskac niezly efekt. Fantastom i fanom wlosow na jeza z NW5 radze zejsc na ziemie

Z ciekawości zapuszczę na 5-6 cm


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować. Faktem jest że z tych wszystkich zabiegów które robiłeś to ten w Indiach był chyba najgorszy (ja nie widzę żadnego odrostu - sorry). Oczywiście wybór donoru był ograniczony i przeszczepianie włosów z klaty czy nóg nie będzie nigdy tak efektywne jak z głowy ale mimo wszystko efekt po Poswalu - żaden. Pieniędzy nie oddadzą tym bardziej straconego czasu i nerwów. Szkoda tego wszystkiego ale cóż, walczyć trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trudno cos zauważyć na plus. Mit Poswala który jest cudotworca upadł. Tak naprawdę nie wiem skąd w ogole taki mit powstal. Po zaledwie jednym zabiegu Majette relacjonowanym na tym forum 10 lat temu?

 

Fakt, że prędzej czy później każdy lekarz i klinika staje się mitem. Jednak zauważyć trzeba też, że Poswal osobiście nie operował autora wątku, także nie można tu oceniać po tym przypadku fizycznej pracy tego lekarza. Ale oczywiście piszę to tylko pod tym kątem i nie bronię tego lekarza, bo skoro tak renomowany lekarz obiecuje pacjentowi, że będzie robił osobiście, a później nie ma go nawet na sali w formie nadzorcy, to oznacza to tylko jedno - że klinika zeszła na psy, renoma stała się właśnie mitem, a sam lekarz i właściciel kliniki, ma wyjebane i interesuje go tylko hajs i opierdalanie się.

 

Natomiast, co do wspaniałości cudotwórcy Poswal'a były posty pisane przez przedstawiciela jego kliniki, także myślę, że ludzie też na tym się opierali, a nie tylko na przykładzie Majette.

 

 

Dokładnie jest niemożliwe dlatego powinni oddać pieniądze albo chociaż połowę

 

Chyba jeszcze nie ten wiek, aby na klinikach od HT wymusić zwrot kasy w przypadku zjebanych zabiegów.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze nie ten wiek, aby na klinikach od HT wymusić zwrot kasy w przypadku zjebanych zabiegów.[/H

Dokładnie nie ten wiek, zreszta przed zabiegiem podpisujemy dokumenty które praktycznie uniemożliwiają dochodzenie roszczeń pozabiegowych...

Wkurza mnie tylko fakt ze po tylu zabiegach i wydaniu tyle kasy nadal nie mogę mieć gęstych włosów.

Jeśli chodzi o moje doświadczenie i kliniki to - może to komuś się nie spodobać , lub mnie zbanować ale:

Największe odrosty i najlepszy efekt miałem po HDC - było tez jednocześnie najdroższe.

Na drugim miejscu był Maral z fajnym efektem i mega zajebista niska cena

Na trzecim miejscu było GetFue - słabe i drogie

Na czwartym i ostatnim miejscu As Poswal Indie - zero odrostu, drogo, daleko, gabinet nie mieszczący się w standardach europejskich - nie polecam.

Dzis to najchętniej gdybym mógł to uderzyłbym ponownie do HDC lub Marala, ale niestety już się nie kwalifikuje do nikogo, nawet do mistrzów bht bo straciłem wiarę w lekarzy.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie tylko fakt ze po tylu zabiegach i wydaniu tyle kasy nadal nie mogę mieć gęstych włosów.

 

A to tylko świadczy o tym, że lepiej zapobiegać niż leczyć, tzn. w tym przypadku lepiej leczyć farmakologicznie gdy pojawiają się już pierwsze najmniejsze oznaki łysienia, niż zaś robić nawet 20 przeszczepów (w tym także włosów z dupy i *uj wie skąd) i nawet za milion €.

- oczywiście tylko dla tych, którzy chcą leczyć łysienie farmakologicznie.

 

To że nie ma takiej opcji aby zrobić z glacy NW 6/7 gęste włosy na całej głowie, to wiedziałem już lata temu.

I dlatego wybrałem drogę którą wybrałem.

Możliwości przeszczepu dają co najwyżej szansę na uzyskanie (PODKREŚLAM NA UZYSKANIE ILUZJI PRZYZWOICIE WYGLĄDAJĄCYCH WŁOSÓW, A NIE NA ODZYSKANIE WŁOSÓW) w miarę przyzwoitego efektu komuś kto ma max NW3, i przeszczep włosów to nie jest żadne cudowne rozmnożenie włosów, i nawwet jak ktoś uzyska w miarę dobą iluzję gęstości na obszarze NW5, to to i tak w żaden sposób nie sprawi, że tych włosów na głowie jest faktycznie więcej - bo jest de-facto nawet mniej - gdyż każdy przeszczep powoduje jakieś mniejsze lub większe straty.

I powiem nawet więcej. Jak dla mnie to HT jest sposobem na małe zakola, NW1 max 2, albo dla zrobienia z M-szejpa U-szejpa, czyli obsadzenie graftami stosunkowo małego obszaru największą możliwą do zrobienia gęstością. Takie jest moje zdanie i tyle, i mam to gdzieś, że dla kogoś HT jest sposobem i wybawieniem przy NW 7.

 

 

...bo straciłem wiarę w lekarzy.

 

 

Ja tej wiary nigdy nie miałem, bo jestem realistą (choć wielu twierdzi inaczej ) i wiem dobrze że każdy lekarz to zwyczajnie tylko ziemski człowiek, a nie żaden cudotwórca i Bóg, w dodatku pyprok w wielu przypadkach! Taka jest niestety prawda, ale ludzie nadal traktują lekarzy jak Bogów, a HT jak jakąś kosmiczną technologię umożliwiającą niemożliwe.

 

 

 

Mimo wszystko, tak jak zawsze mówiłem, podziwiam za chęć walki z łysieniem (chociaż w ten sposób), za wyjątkowe samozaparcie i wytrwałość, i komu jak komu, ale Tobie życzę możliwie jak najlepszych efektów, czy to jeszcze jakiegoś odrostu po HT w klinice Poswal'a, czy po następnym gdybyś czasami jednak jeszcze kiedyś robił HT czy BHT.

 

 

Jeśli chodzi o moje doświadczenie i kliniki to - może to komuś się nie spodobać , lub mnie zbanować ale:

Największe odrosty i najlepszy efekt miałem po HDC - było tez jednocześnie najdroższe.

Na drugim miejscu był Maral z fajnym efektem i mega zajebista niska cena

Na trzecim miejscu było GetFue - słabe i drogie

Na czwartym i ostatnim miejscu As Poswal Indie - zero odrostu, drogo, daleko, gabinet nie mieszczący się w standardach europejskich - nie polecam.

Dzis to najchętniej gdybym mógł to uderzyłbym ponownie do HDC lub Marala,

 

 

A co do tego wszystkiego, to nie ma najmniejszych wątpliwości, ale o tym już rozmawialiśmy wcześniej.

 

 

...ale niestety już się nie kwalifikuje do nikogo, nawet do mistrzów bht

 

 

Ja tam widzę szansę jeszcze na co najmniej jeden zabieg HT w połączeniu z BHT, oraz ponadto na co najmniej dwa BHT - choćby z brody. Ale to tylko moja opinia.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem naprawde negatywnie zaskoczony,ze nic nie odroslo. Przeciez to praktycznie niemozliwe,a jednak tak sie stalo. Coz powiedziec,jednym slowy trzeba sie z Toba zgodzic iz w ht wielu lekarzy ostatnio stracilo renome a dobrze wspomniane iz jakosc wlosa oraz szczescie odgrywaja tu glowna role. Oczywiscie z nw 5-6 ciezko juz cos fajnego odzyskac,ale to wiedzielismy dawno. Zapusc wlosy i zobaczymy jak na dluzszych to bedzie wygladac.

Co do Twojego zdania nikt Cie nie bedzie za nic banowal. Nie jestes naciagaczem /naganiaczem ani wyslannikiem Piotrusia takze luz.

Moze szalu nie ma ,ale glowa do gory,to co bylo przed a jest teraz z pewnoscia bylo warto i lepiej sie czujesz oraz zrobiles tyle na ile byles w stanie na dzien dzisiejszy.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy mikropigmentacja między włosami coś by pomogła jeśli by się uparł nosić krótkie włosy?

 

Jezeli mowimy o 3 mm dlugosci na gorze to pewnie tak , by to wzmocnilo efekt gestosci ,ale np. przeszczepy 1 cm + mikropigmentacja to raczej efektu gestosci przy takiej kombinacji sie nie uzyska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mokropigmentacji zalecaja golic glowe golarka elektryczna, 3mm to bedzie za dlugo i bedzie widac gdzie wlos a gdzie tatoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej aktualizacja. Włosy coraz dłuższe.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego musiałeś robić BHT aż w Indiach? Czy żadna w miarę dobra klinika w Turcji nie podejmuje się tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. To było naprawdę bardzo pomocne i konstruktywne. Nie wiem jak mam Ci dziękować za taką życzliwość . Od dawna wiedziałem, że wyjadacze tego forum świecą kulturą osobistą i chęcią pomocy drugiemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu co po niektórzy zadaja takie pytania że nie da się inaczej skomentować. Swoją drogą masz podobny stan jak Przemo który zobacz ile miał posadzone graftów i z tego co się nie mylę wydał na wszystko ok 100 k. Powodzonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemo,

Nie było mnie trochę na forum ale Ty znacznie lepiej ( i całkiem dobrze ) wyglądasz z krótszymi włosami. Co do HT i klinik to w mojej ocenie HT ma sens jeśli ktoś ma NW max 3. W innym przypadku to albo ktoś się z łysiną godzi albo zaczyna prowadzić odpowiednio wcześnie kurację. Na ten moment w medycynie to jest to w mojej ocenie jedyny słuszny kierunek jak do problemu podejść aby nie tracić czasu, pieniędzy, zdrowia ale również nie wiercić sobie dziur w psychice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...