free web hit counter Skocz do zawartości
marek100

Gdzie można zamówić dutasteryd i minoxidil. Proszę o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Minox w każdej aptece, ja lubię gemini, bo w większości leków ma fajne przebitki na cenach w stosunku do innych - https://www.aptekagemini.pl/loxon-5-ply ... -60ml.html

 

Z dutem, już inna bajka, bo pytanie czy masz receptę od lekarza czy nie?

 

dziekuje za odpowiedź. nie mam recepty. możesz mi powiedzieć jak mogę duta kombinować na bierząco?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiegoś znajomego lekarza ? Myśle, że nawet jak pójdziesz do rodzinnego i wytłumaczysz o co chodzi to powinien Ci wypisać recepte na dutasteryd. A minoxa to jak Ci koledzy pisali kupisz w każdej aptece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak załatwisz sobie receptę to zapłacisz za duta grosze, jak nie masz takiej opcji, nie szkoda Ci pieniędzy itd. TO możesz zamawiać z jakiejś strony stąd viewtopic.php?f=30&t=2357

 

Najbardziej jest popularne https://www.inhousepharmacy.vu/search.a ... rm=avodart

Dodatkowo jest szansa, że Ci zatrzymają paczkę na granicy i dadzą to niszczenia. Decyzja jest Twoja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję Panowie za odpowiedź, a może ktoś z was nie miał by mi odsprzedawać duta co jakiś czas? Bardzo bym prosił jak jest taka możliwość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak Ci ktoś sprzeda, to będziesz przepłacać, w większości leków ludzie doliczają sobie +- 80zł. Więc idź do lekarza i z nim pogadaj szczerze, dobrze radzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...