free web hit counter Skocz do zawartości
ziom1990

valporic acid - nowy stymulator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio rozglądałem się za nowymi stymulatorami, które mają potencję i nie kosztują aż tyle co NEOSH, ale wiadomo działają gorzej. I znalazłem valporic acid. W badaniach klinicznych używany był 2 razy dziennie w stężeniu 7,2%. Wklejam link z dokładniejszymi badaniami. Rozeznałem się także gdzie można go dostać i okazało się że jest śmiesznie tani ~ 1g/1EUR i łatwo dostępny. Można nawet dostać go w aptece, z tym że taki nie nadaje się do tworzenia własnych wcierek bo tabletki/kapsułki zawierają wypełniacze.

 

http://www.hairlosshelp.com/forums/mess ... adid=99761

 

Mój znajomy ma zamiar to ściągnąć i wypróbować. Myślę że wezmę dla siebie część i będzie sobie spokojnie leżało w zamrażarce. Świetną jego właściwością jest to że ma zdolność do pobudzania komórek do namnażania się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy valporic acid ma coś wspólnego z lekiem na depresję ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widziałem takiego porównania. Jest natomiast lepszy od minoxa, przeczytaj dokładnie badania w linku który podałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie może znajdzie się jakaś alternatywa dla minoxa za sensowną cenę... Ten cały minoxidil to i u mnie chyba więcej szkód przynosi. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok nie ma sprawy, w zasadzie juz zamówiłem ze znajomym na pół. Czyli za 2 tyg bede miał 100/150gram do rozporcojowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z pojazdem i stabilnością tego środka? Co ile trzeba robić nowe mieszanki?


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w badaniach piszą o standardowym pojeździe (alkohol/woda/gp-50%/30%/20%) dwa razy dziennie roztwór 7,2%

nic nie doczytałem o tym, że jest mało stabilny, więc chyba można by robić większe roztwory. mnie ciekawi czy można by to było dodać do minoxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że można dodać do minoxa. Ale czy jest sens? Skoro w badaniach okazał się lepszy od minoxa? A cena podobna.

 

Teraz pytanie czy są osoby chętne? bo muszę rozporcjować te 100g? Mi trzeba 20g tak na wszelki wypadek. Będę sobie trzymał w zamrażarce.

 

ziom1990 - 20g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem na ile, ale w badaniach używali 7,2% 2x dziennie. Nie wiem jaka to była ilość (ile ml). Ale myślę że 20g to tak spokojnie na 6mies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem ok 1EUR/ 1G + jakieś koszty dodatkowe, myślę że nie będzie to więcej niż 150zł / 20g. Będę wiedział ostatecznie jak do mnie dojdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś przeciwskazania ,żeby dorzucić ten valporic acid do kremu z AHK-Cu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma takich informacji, ale skoro można AHK łączyć z minoxidilem to może z VA też nie ma problemu. Ale to tylko gdybanie, nie wiem jak w praktyce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no więc lista już zamknięta

 

A właśnie jakiś czas temu czytając HLH, natrafiłem na wypowiedź osoby która używa VA od 2 miesięcy i zarzeka się że ma odrosty w obszarze "temples" czyli na przodzie głowy, jak znajdę gdzie to było to wkleję link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są jeszcze osoby chętne? Bo mogę wziąć 50g więcej jeśli znajdą się chętni?

 

Czekam do końca tygodnia, później tworze wątek w podforum zamówień grupowych z dokładnymi informacjami na temat finalizacji zamówienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Mam pieprzyk na głowie - czy tym środkiem nie sprawie sobie nowotworu lub innego licha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...