free web hit counter Skocz do zawartości
marcin060482

Dr Andrzej Przybylski; - 2500 Graftow FUE

Rekomendowane odpowiedzi

No rozumiem. Zartowalem oczywiscie ale wg statystyki mam 1 graft wiecej wiec “technicznie” mam wiecej niz ustalone.

 

Co do mojego HT to chyba mialem dosc spory shock loss no i tak jak pisalem rowne 2 mies i poki co kupa jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrost będzie za miesiąc się rozpoczynał dopiero. Nic nie bój, doktor Przybylski w końcu szkolił się u dobrych doktorów.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no odrost napewno bedzie jakis tam pytanie tylko czy odrosnie wszystko co zostalo przeszczepione i co w sumie roslo ok mniej wiecej do 3 tyg.

 

Od 2 tyg post op jem fina wiec moze to tez nasililo shock loss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donor nie wyglada na dzien dzisiejszy za fajnie,ale oby sie poprawilo to z czasem, bo mozliwe,ze jeszcze moze


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O kurde

 

Ja nie chcę się wypowiadać o konkretnym przypadku, bo zaraz będzie, że to jakiś mój hejt na Przybylskiego, ale powiem tyle, że widząc coraz częściej zorany donor po FUE i to po zaledwie 2-2,5 kgr (i to w przypadkach od wielu różnych lekarzy - także u tych uznawanych za klasę TOP), to serio jestem już 100% pewien, że chcę STRIP'a i ew. w razie potrzeby graftowania blizny po stripie metodą FUE, a nie żadne FUE nawet najlepsze manualne. Chcę STRIP'a i mieć nienaruszoną pozostałą część donoru w naturalnej gęstości - zwłaszcza, że mam cienkie włosy.

 

I nie wiem, co się dzieje z tymi wszystkimi lekarzami teraz... - kiedyś tak nie było, jak FUE wchodziło jako nowa super metoda (oraz parę lat po tym fakcie) nie było takich przypadków przeorania donoru jak występują teraz. A w niektórych przypadkach z przed 10-15 lat od Armaniego, to nie było nawet widać śladu w donorze, po pobraniu 4 kgr. metodą FUE.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety mialem sporo zastrzykow/znieczulenia bo chyba stres powodowal ze slabo dzialalo wiec konskie dawki szly. Plus spore krwawienie - mialem wieksze strupy niz koledzy (od dr Przybylskiego) z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przybylski podobno bardzo dba o donor. Poza tym to dopiero 2 miesiące, a u mnie po 2400 graftów u Marala donor lepiej nie wyglądał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje się gęsto. Wrzuć statystyki jak będziesz miał. Ja mam 3000 gr u niego w połowie marca. Ponad 7 koła zaliczki już poszło.

Mówiłem już, że od kwietnia podwyżka na 9 zł czy nie?

O chuj to ja idę na konsultacje i się zapisać xd

 

 

Mam nadzieję że się zapisałeś - selekcja naturalna to piekno tego świata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na zdjęcie początkowe i to co jest teraz - 5 miesięcy po zabiegu - to faktycznie "szału nie ma" w tym sensie, że dużej poprawy nie widać. Tak czy siak życzę dobrych odrostów. Przecież jeszcze przez najbliższe 2-4 miesiące może się sporo poprawić. Oby tak było. Trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym zdjęciu przed zabiegiem są zakola. Teraz się wypełniają... faktycznie „nie ma poprawy” lol. Przecież boom w gęstości największy jest miedzy 4 a 7 miesiącem. Proszę pokazać foty z przed 4-6 tyg. Jestem pewien że jest progres w zagęszczeniu, który będzie trwał jeszcze przez kilkanaście tyg. Powodzenia w odrośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, że "nie ma poprawy" tylko "nie ma dużej poprawy". A to różnica zasadnicza. Natomiast z czasem powinno być znacznie lepiej i oby tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli pokrywany byl obszar 70cm kwadratowych i gestosc srednia wychodzi 35 graftow to nie widze tutaj nic zlego , przy takiej gestosci trzeba trzymac troche dluzsze wlosy , inaczej bedzie wygladalo po prostu slabo i ,,fizyki'' sie tutaj nie oszuka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...