free web hit counter Skocz do zawartości
marcin060482

Dr Andrzej Przybylski; - 2500 Graftow FUE

Rekomendowane odpowiedzi

dlatego jasno trzeba ustalić że możemy reklamować klinike jeśli będzie rabat dla forumowiczów. W BHR rabat który miał być negocjowalny dla forumowiczów to była jedna wielka fikcja. Potajemne negocjowanie ceny i nie mówienie nikomu innemu a suma sumarum pisząc samemu do kliniki dostawało się odrazu taką samą cenę jak po tych forumowych rabatach a na miejscu kumpel który był ze mną dostał ofertę tu i teraz za 2E za graft. Ja płaciłem jakieś chore 5 E za pierwsze 1000 i 3,5 za kolejne.

KOSMOS. Zwykłe dojenie ludzi w jakiejś starej obskurnej kamienicy. Teraz jak ludzie już przejrzeli na oczy to cena leci w dół ale i tak każdy się odwraca. Ludzie pakowali po 60 koła w zabieg a jak wyszedł słabo to oferowali 300 graftów gratis. ŚMIECH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej może sobie windować ceny jak chce, nie ma konkurencji w Polsce i tak jeszcze będzie pewnie przez parę ładnych lat. Dlatego nie będzie szanował klienta, ponieważ nie musi się o niego starać i tak przyjdzie. Dodatkowo za konsultacje 15 minutowe 300 zł hahah - Masakra i jeszcze do tego spóźnia się lub zapomina o konsultacji. Nie wspominając, że trzeba podpisać z nim umowę i wpłacić większą część pieniędzy, dużo przed zabiegiem.

Mnie to zraziło i wolałem wybrać się do Turcji, gdzie szanują pacjenta i jest konkurencja, ceny 3 razy mniejsze. Masz hotel wożą Cię z/do lotniska i na zabieg/na mycie głowy/masz wszystkie środki po zabiegu, które u Andrzejka pewnie kosztują ze 300 zł. Nie wspominając, że w Turcji masz codzienne konsultacje przez Whatsupa, gdzie wysyłasz zdjęcia i możesz zapytać się o wszystko, a Andrzej odpisał mi na e-maila po 2 tygodniach.

Niestety ludzie w Polsce boją się wyjeżdżać za granicę na zabiegi/pewnie bariera językowa. Chociaż nie ma czego się bać to też nie są native speakerzy. Mówią wyraźnie, wolno i prostym językiem dlatego trzeba szukać alternatyw dla Andrzejka monopolisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to takie forum powinno być właśnie takim drogowskazem i wszyscy powinni pisać prawdę a nie siedzieć cicho. Tak jak kilka osób nie zadowolone z traktowania w BHR pisało mi na maila ale w tematach siedzieli cicho bo bali się że klinika wypnie się na ich reklamacje a później proponowali im jakieś smieszne ilości graftów gdzie za samą podróż i samolot żeby to poprawić trzeba było wydać to samo. Jak by taki Andrzej wszedł i poczytał opinie o sobie i przeliczył sobie że miesięcznie traci 5 osób przez takie olewcze opinie i nastawienie na dojenie ludzi jak BHR to w skali roku ma zabiegów mniej na milion złotych. Dlatego wtedy może im otworzy to oczy że o klienta trzeba dbać a nie szukać na niego haków jak to robi BHR. Byłem w kontakcie z 2 innymi osobami które nie były zadowolone z zabiegu i na ponownych konsultacjach na siłe wmawiali im choroby skóry i robili zdjęcia byle najmniejszej krostki żeby później mieć wymówkę że to nie ich wina.

Dlatego widzicie sami jak posypała im się opinia że już zaczęli schodzić z ceny. Ale za późno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie, totalnym absurdem jest robienie DARMOWEJ reklamy komuś - jak my forumowicze NIC z tego NIE mamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak dokładnie, totalnym absurdem jest robienie DARMOWEJ reklamy komuś - jak my forumowicze NIC z tego NIE mamy.

 

 

Dlatego kazdy musi pisac prawdziwe opinie bez sciemy tak aby sie ocknelize forum to sila. Kazdy kto wpisze w google zapytanie to te tematy wyskakuja w wyszukiwarce.

Jak bylem na 1 konsultacji w bhr to mialem 100 gr na cm i mowiono ze donor jest rewelacyjny po przyjezdzie do tej starej rozpadajacej sie kamienicy 2 miesiace pozniej okazalo sie ze jest juz taki sobie i jest tylko 60. Na miejscu przed samym zabiegiem ale w Polsce to same oh i ah zebym tylko sie nie rozmyslil i przelał zaliczkę. Pomijam fakt ze doktor nie prowadzi calego zabiegu tak jak podobno jeszcze robi to Przybylski.

Czesc wlosów nie przyjęła się i mam doslownie kilku centymetrową łysą łatkę, na koonsultacji traktowany bylem jak intruz, zaczeli mi wciskac kity ze musialem sie uderzyć pozniej znalezli jakas krostkę i wymyslili ze to choroba skóry. Opisalem to na forum i zglosily sie do mnie 2 osoby ktore mialy identyczny przypadek. Gęstosc pozostawala wiele do zyczenia. Na linie włosów walą grafty kilkuwlosowe tak ze widac te mocną linie a za nia ciensze wlosy. Nie wyglada to naturalnie. Ta niby gwarancja zabiegu to fikcja. Proponuja smieszne 300 graftów i jeszcze do tego z taką wielką łaską ze az wstyd. Negocjacje Jana mozecie pominąć bo te jego tajemnicze ceny i rabaty są takie same gdy pisze sie tam bezposrednio. I najgorsze w tym wszystkim jest to ze doili ludzi na potęgę w tej starej nieremontowanej kamienicy gdzie mojemu kumplowi ktory byl ze mna zaproponowali zabieg za 2 Euro na tu i teraz. To macie teraz pojecie ile przeplacamy tym bardziej ze doktor nie wykonuje zabiegu w calosci tylko na raty.

Przejzyjcie na oczy bo pozniej takich baranów jak my golą na lewo i prawo. Skoro Przybylski ma olewcze podejscie to to piszcie bo wtedy ludzie skieruja sie na Turcje. Moze wtedy sie ocknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie jest twój temat, bo robisz czarną reklamę BHR, ale nie kojarzę twojego tematu. Więc coś mi tu śmierdzi jakimś naganiaczem

tutaj. proszę cię bardzo. na forum jestem ponad 6 lat. Większość ludzi nie zakłada postów bo boją się że później klinika w razie czego ich oleje przy reklamacji itp. Każdy psioczy ale na mailu albo podczas spotkania. A później nowe osoby które się rejestrują jadą i przepłacają kilkukrotnie nie widząc jaka jest prawda. Sam teraz będę robił poprawkę i też nie wiem jeszcze gdzie dlatego wróciłem po kilku latach

 

viewtopic.php?f=23&t=2613

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak dokładnie, totalnym absurdem jest robienie DARMOWEJ reklamy komuś - jak my forumowicze NIC z tego NIE mamy.

Ale co takiego Andrzeja to ma obchodzić?

Zrozumcie, że dla nas to są olbrzymie pieniądze, zbierane latami, ale on działa na pewnym rynku. Tutaj taki Gojdź ma cenę 20zł/za graft, Andrzej robiąc najlepiej w PL ma cenę poniżej średniej. Dlaczego miałby schodzić z ceny jak inni robiąc gorzej zbierają większy hajs?


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez najprostrze w swiecie liczenie matematyczne. Zadowolony klient przyprowadzi 2 kolejnych a tamci 2 kolejnych 2. Tym sposobem masz 5 pewniaków na zabieg. Gdybym ja przeczytal wczesniej prawdziwe opinie o BHR to bym nie przeplacał za zabieg 60 koła gdzie efekt masz 2 posty wyżej.

Niech takiemu przybylskiemu odpadnie 2 kliebtow miesiecznie to rocznie jest do tylu poltora miliona zlotych a my mamy gwarancje milej obslugi ceny adekwatnej do zabiegu.

Na wielu forach o roznych tematykach forumowicze maja znizki na rózne uslugi bo to one napedzaja im klientów. Klient z ulicy i tak przyjdzie i zaplaci normalna stawke. Nie kazdy szpera w necie o opiniach. Beda podpierac sie filmami z youtube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak dokładnie, totalnym absurdem jest robienie DARMOWEJ reklamy komuś - jak my forumowicze NIC z tego NIE mamy.

 

 

Dlatego kazdy musi pisac prawdziwe opinie bez sciemy tak aby sie ocknelize forum to sila. Kazdy kto wpisze w google zapytanie to te tematy wyskakuja w wyszukiwarce.

Jak bylem na 1 konsultacji w bhr to mialem 100 gr na cm i mowiono ze donor jest rewelacyjny po przyjezdzie do tej starej rozpadajacej sie kamienicy 2 miesiace pozniej okazalo sie ze jest juz taki sobie i jest tylko 60. Na miejscu przed samym zabiegiem ale w Polsce to same oh i ah zebym tylko sie nie rozmyslil i przelał zaliczkę. Pomijam fakt ze doktor nie prowadzi calego zabiegu tak jak podobno jeszcze robi to Przybylski.

Czesc wlosów nie przyjęła się i mam doslownie kilku centymetrową łysą łatkę, na koonsultacji traktowany bylem jak intruz, zaczeli mi wciskac kity ze musialem sie uderzyć pozniej znalezli jakas krostkę i wymyslili ze to choroba skóry. Opisalem to na forum i zglosily sie do mnie 2 osoby ktore mialy identyczny przypadek. Gęstosc pozostawala wiele do zyczenia. Na linie włosów walą grafty kilkuwlosowe tak ze widac te mocną linie a za nia ciensze wlosy. Nie wyglada to naturalnie. Ta niby gwarancja zabiegu to fikcja. Proponuja smieszne 300 graftów i jeszcze do tego z taką wielką łaską ze az wstyd. Negocjacje Jana mozecie pominąć bo te jego tajemnicze ceny i rabaty są takie same gdy pisze sie tam bezposrednio. I najgorsze w tym wszystkim jest to ze doili ludzi na potęgę w tej starej nieremontowanej kamienicy gdzie mojemu kumplowi ktory byl ze mna zaproponowali zabieg za 2 Euro na tu i teraz. To macie teraz pojecie ile przeplacamy tym bardziej ze doktor nie wykonuje zabiegu w calosci tylko na raty.

Przejzyjcie na oczy bo pozniej takich baranów jak my golą na lewo i prawo. Skoro Przybylski ma olewcze podejscie to to piszcie bo wtedy ludzie skieruja sie na Turcje. Moze wtedy sie ocknie

To jest jakas masakra jak traktuja tam ludzi. To bylo widac od razu po temacie Marcinka, ze tam cos nie gra. On akurat mial jeszcze gorzej od Ciebie, oraz cale forum za soba. Jakby mu nie zrobili tej poprawki, to calkiem byli by przegrani. Nie rozumiem jak moga Ci wkrecac,ze Twoja wina! Tylko oszusci tak robia i ci co nie znaja sie na danym fachu. Dobrze,ze opisujesz to na forum. Ludzie musza znac prawde. BHR jest dawno skonczone a tym co uczynili Tobie i innym przypieczetowuja swoj upadek. Za takie pieniadze co zaplaciles a efekt wbity wiadomo w co , to powinni Cie blagac o powrocenie do ich kliniki i mozliwosc naprawienia swojego bledu. Porazka klinika kiedys bralem ich pod uwage, z dwojga zlego dobrze ,ze wybralem tego Koraya. Moze i efekt tez do konca mnie nie usatysfakcjonowal to jednak podejscie do klienta jak cos jest nie tak to niebo a ziemia. Nie chce zapeszac swojej poprawki, ale naprawde szacun za podejscie jakie mialem wzgledem kliniki. Doktor sam przyznal sie do bledu. Nie spodziewalbym sie nigdy tego po nim bo wydawal sie pewny siebie i arogancki,ale na szczescie pozory myla! Coz Asmed nie polece na razie nikomu, ale jak bede ze swojej poprawki zadowlony opisze w swoim temacie wszystko szczerze(jak nie bede zadowolony wciaz opisze jak dobrze mnie potraktowali jednak nie polece wtedy kliniki,bo badzmy realistami niewazne jak nas potraktuja grafty sa najwazniejsze a co za tym idzie efekt koncowy.)

Wiemy,ze musimy omijac BHR to z pewnoscia.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Andrzej może sobie windować ceny jak chce, nie ma konkurencji w Polsce i tak jeszcze będzie pewnie przez parę ładnych lat. Dlatego nie będzie szanował klienta, ponieważ nie musi się o niego starać i tak przyjdzie. Dodatkowo za konsultacje 15 minutowe 300 zł hahah - Masakra i jeszcze do tego spóźnia się lub zapomina o konsultacji. Nie wspominając, że trzeba podpisać z nim umowę i wpłacić większą część pieniędzy, dużo przed zabiegiem.

Mnie to zraziło i wolałem wybrać się do Turcji, gdzie szanują pacjenta i jest konkurencja, ceny 3 razy mniejsze. Masz hotel wożą Cię z/do lotniska i na zabieg/na mycie głowy/masz wszystkie środki po zabiegu, które u Andrzejka pewnie kosztują ze 300 zł. Nie wspominając, że w Turcji masz codzienne konsultacje przez Whatsupa, gdzie wysyłasz zdjęcia i możesz zapytać się o wszystko, a Andrzej odpisał mi na e-maila po 2 tygodniach.

Niestety ludzie w Polsce boją się wyjeżdżać za granicę na zabiegi/pewnie bariera językowa. Chociaż nie ma czego się bać to też nie są native speakerzy. Mówią wyraźnie, wolno i prostym językiem dlatego trzeba szukać alternatyw dla Andrzejka monopolisty.

 

Tu się zgodzę, powiem szczerze to je..ny z niego dorobkiewicz, to idealne słowo. Wozi się bmką za 200 koła, szczyci się tym że nie ma własnie konkurencji w Polsce i przez to myśli że jest mega kimś, a jak zadasz mu niewygodne pytania to nie odpowiada. Cwel i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu się zgodzę, powiem szczerze to je..ny z niego dorobkiewicz, to idealne słowo. Wozi się bmką za 200 koła, szczyci się tym że nie ma własnie konkurencji w Polsce i przez to myśli że jest mega kimś, a jak zadasz mu niewygodne pytania to nie odpowiada. Cwel i tyle.

 

Jak to dobrze, że to ja tego nie powiedziałem......


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dziękuje za słowa krytyki. Przyjmuje je z uwagą. Jednocześnie zapraszam tak jak kiedyś do współpracy. Przymierzam się do pierwszych zabiegów FUE mechanicznych - urządzenie z ruchem oscylacyjny z programowalnym zakresem oscylacji, prędkością i czasem działania. Przed zakupem takiego sprzętu chcę go wypróbować. Poszukuje chętnych do MAŁYCH zabiegów próbnych. Jednocześnie interesuje mnie temat mikropigmentacji. Ale takiej prawdziwej, urządzeniem przeznaczonym tylko do tego celu. Miałem już kilku pacjentów po takim zabiegu, ale wyglądało to jak makropigmenracja. Próbny pacjenci miłe widziani. Zabiegi w wakacje. Temat stałego rabatu dla forumowiczów jest otwarty. Jakie są wasze propozycje?. Aktualne wolne terminy mam w lipcu i sierpniu.

 

PS umowy muszą być podpisywane wcześniej. Bez umów nie jestem w stanie zapewnić kolejki. Za dużo pacjentów zmienia daty bezpośrednio przed zabiegiem. Terminy przepadają bo nikogo nie ściągnę z dnia na dzień, a kolejka się wydłuża. Cena konsultacji wynosi 200 zł. Konsultacja trwa od 15 min do 1h. W zależności ile pytań ma pacjent. To jest mój czas który poświęcam dla pacjenta. Ok 1/3 konsultacji kończy się zabiegiem. Nie pobieram opłaty jak nie jestem w stanie wykonać zabiegu. Przy zabiegu nie ma kosztów ukrytych typu wyprawka pozabiegowa.

 

Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju to Ty ? dlaczego teraz przechodzisz na fue mechaniczne ? jaka bedzie teraz cena za graft ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja

 

Wszyscy przechodzą na mechaniczne. Feriduni, Rahal, Shapiro. Mało kto pobiera grafty sam. Robią to technicy. Ja chcę pobierać sam. Chodzi o czas pobierania. Chce go skrócić. Propozycja rabatu po waszej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
To ja

 

Wszyscy przechodzą na mechaniczne. Feriduni, Rahal, Shapiro. Mało kto pobiera grafty sam. Robią to technicy. Ja chcę pobierać sam. Chodzi o czas pobierania. Chce go skrócić. Propozycja rabatu po waszej stronie.

 

I właśnie o to chodzi doktorze. Oni idą na masówkę a my nie jesteśmy królikami doświadczalnymi. Nikt nie będzie orał sobie donoru jeśli będą kliniki które nadal będą robić manualnie i dokładnie. Takich specjalistów potrzeba. Niedługo będą z tego taką masówkę robić że będą golić głowy na łyso, i na kropelke kleić szczotki usuwając z nich wcześniej kije. I też później będą informację " NO PRZECIEŻ INNI TEŻ TAK ROBIĄ'

W takich czasach ludzie będą szukać specjalistów. To forum ma ogromną siłę i tak jak pisałem wcześniej, wpis zadowolonego pacjenta potrafi przynieść i kilkaset tys zł rocznie więcej w kasie kliniki, wpis niezadowolonego te kilkaset tys włoży do kasy innej kliniki, więc można potraktować to jako strata. Było kilka lat temu zachwalane tutaj BHR ale przez ich podejście do pacjenta, krojenie ich na cenach wszystko posypało się jak domek z kart. Wszystkie kliniki schodzą z cenami do dołu i ok, bo zabiegów jest więcej ale to nie znaczy że trzeba schodzić na jakości. Nawet jeśli ceny spadają to lepiej mieć 100 zadowolonych klientów ale pewnych którzy wrócą za 10 lat i przez te 10 lat przyciągną kolejnych kilkuset niż natrzaskać jak w fabryce masówkę. Nie jesteśmy produktem tylko ludzmi i dojdzie do tego że ceny się ustabilizują i ludzię będą iść za jakością i obsługą pozabiegową. Kilka klinik przez to już podupadło. Chcieli się nachapać na ilość ale to było krótkowzroczne. Lepiej małymi łyżeczkami ale na lata.

 

Te skakanie cen jest dla nas smutne, podnoszenie ich do góry. To nie wygląda poważnie bo przecież to nie bazar i nie maseczki na koronowirusa. Lepiej mieć pewne zapisy na rok do przodu niż podnosić ceny w zależności od tłoku w danej chwili. Jeżeli ludzie mają uciekać do turcji i tam zostawiać kase 10-15 tys zł to może lepiej dla forumowiczów zbliżyc się do tych cen, zachować jakość i mieć zapisy pewne na póltora roku w przód i stać się dzięki nam którzy to będą reklamować największą kliniką w POLSCE. Możemy doktorze pomóc jeśli ta pomoc będzie obustronna. Uczciwe podejście

Pisałem do was w lutym i terminy na zabieg były już na marzec. Z dnia na dzień zawsze można kogoś sciągnąć robiąc mu upusty. Kilka lat temu BHR mojemu koledze w dniu mojego zabiegu zaproponowało zabieg za połowe ceny tylko po to by fotel nie był w klinice tego dnia pusty.

 

Te zabiegi to nie jest tylko maszynka do trzaskania pieniędzy to powinna być też misja pomocy ludziom...

Gdy ceny się wyrównają zostaną tylko Ci co będą z szacunkiem podchodzić do pacjentów a nie jak do cytryny którą trzeba wycisnąć z pieniędzy. Ceny spadną tak nisko że będzie walka na jakość a nie cene. Bolesny przykład BHR, tylko złej reputacji już odbudować się nie da. A nazwisko zmienić raczej jest ciężko...

 

To moja historia

http://www.pokonajlysienie.com/forum/vi ... =23&t=4296

Mógłbym wybrać waszą klinikę gdyby była dla nas ciekawa cena, po co mamy dorabiać Turków? Niestety jest jak jest... Cena skacze jak na Wall Street zamiast spadać tylko rośnie...Podnosi się jakość a nie ceny. Zasada jest zawsze prosta. Lepiej zarobić mniej w danej chwili i mieć renome która przyniesie pewny zysk aż do emerytury niż nie zarobić nic bo klient wsiądzie w samolot do Istambułu i będzie zasilał funduszami i później promował tamtą klinikę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto tu mówi o masówce? Ja chce skrócić proces pobierania graftów trąbkowymi tępymi punchami by jak najszybciej znalazły się w nowym miejscu. Szukam jak najlepszej jakości. Dlatego cały czas się dokształcam, jeżdżę na staże do innych klinik itp. Proponuje współpracę i tyle... jeżeli ktoś ma mały ubytek, poprawkę do zrobienia to może się zgłosić. Są to sprawdzone i uznane maszyny z atestem. Nie eksperymentuje!!! Bo to jest zabronione. Modyfikuje metody by mieć lepsze efekty. Co zjazd kupuje nowe narzędzia i sprawdzam ile są warte. Szanuje swoich pacjentów. Nie rozumiem wywodu nt BHR i jaki to ma ze mną związek. Proponuję współpracę !!! Nie kłótni i dzielenia włosa na 4. Rzeczowo i merytorycznie. Bez pierd?lenia. Nie odjebało mi. Nadal mam kontakt z ziemią. Propozycje z waszej strony????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
A kto tu mówi o masówce? Ja chce skrócić proces pobierania graftów trąbkowymi tępymi punchami by jak najszybciej znalazły się w nowym miejscu. Szukam jak najlepszej jakości. Dlatego cały czas się dokształcam, jeżdżę na staże do innych klinik itp. Proponuje współpracę i tyle... jeżeli ktoś ma mały ubytek, poprawkę do zrobienia to może się zgłosić. Są to sprawdzone i uznane maszyny z atestem. Nie eksperymentuje!!! Bo to jest zabronione. Modyfikuje metody by mieć lepsze efekty. Co zjazd kupuje nowe narzędzia i sprawdzam ile są warte. Szanuje swoich pacjentów. Nie rozumiem wywodu nt BHR i jaki to ma ze mną związek. Proponuję współpracę !!! Nie kłótni i dzielenia włosa na 4. Rzeczowo i merytorycznie. Bez pierd?lenia. Nie odjebało mi. Nadal mam kontakt z ziemią. Propozycje z waszej strony????

 

Propozycje są proste. My jako ludzie nie "produkty" chcielibyśmy mieć poziom najlepszych Tureckich klinik z cenami do nich zbliżonymi a wiemy że Jesteście w stanie na ten poziom wejść. Ile to na tym forum przelało się postów żeby pod żadnym pozorem nie robić zabiegu w Polsce. Mija kilka lat i dalej jest to samo. Drogo i efekty poniżej krytyki. Nam zależy najbardziej na tym by 1.cena była dostosowana do konkurencyjnych klinik,2.aby mieć dobry efekt 3.a w razie komplikacji gwarancje pomocy w poprawkach. Takie podejscie i nasza pomoc na forum pozwoli zrobić z tej kliniki najlepszą w Polsce. Ilu Polaków nie stać w ogóle na taki zabieg? Niższa cena i dobra jakość zachęci kilkukrotnie większą ilość. A wtedy praca do emerytury zapewniona.

My pomożemy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena musi być za graft. Nie mogę zrobić 1850 euro jak Maral za obojętnie ile graftow. Koszty to 23%vat i 19% podatek + sprzęt + pielęgniarki. Czyli 45 - 50% to koszty stałe. Ile za graft?

 

-- 05 mar 2020, 20:59 --

 

Asmed ma cenę 2,5 euro. To jakieś 10,75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cena musi być za graft. Nie mogę zrobić 1850 euro jak Maral za obojętnie ile graftow. Koszty to 23%vat i 19% podatek + sprzęt + pielęgniarki. Czyli 45 - 50% to koszty stałe. Ile za graft?

 

-- 05 mar 2020, 20:59 --

 

Asmed ma cenę 2,5 euro. To jakieś 10,75

 

no tak a w klince u Was cena oscylowała koło 8 zł więc dla forumowiczów powinien być rabat na 6 bo przecież to my jesteśmy motorem napędowym tej kuli śnieżnej której później już się nie zatrzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że uczciwie dla forumowiczów byłoby przykładowo 7 zł za graft do 1500 a każdy kolejny powyżej 6 zł.

I proszę odpisać na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro mowa o uczciwosci @Matrix_neo94 to moze zrobisz fotorelacje z zabiegu u Andrzeja ? uzupelniales maly ubytek na lini, tym samym pomozesz Andrzejowi jak i innym forumowiczom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...