free web hit counter Skocz do zawartości
marcin060482

Dr Andrzej Przybylski; - 2500 Graftow FUE

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie 35/cm2?

 

Kup sobie może kalkulator, jak nie umiesz liczyć...

 

Poza tym jeden forumowicz już obliczył w przybliżeniu i wyjaśnił, ale ku*wa jak widać niektórzy lubią być oszukiwani, albo wierzą w czarną magię lub w cuda niewida.

 

-- 27 cze 2019, 14:28 --

 

Ale pozwól, że zacytuję ten post z obliczeniami, bo pewnie będzie trudno znaleźć - na poprzedniej stronie.LOL

 

ok 70 cm2 tj. 2500/70=35 graftow ( na linii poszło więcej) wiec podejrzewam że ok 25-30 za linią więc jakość taka jak widać

 

Zatem wytłumacz mi jakim cudem ma być większa gęstość na tym obszarze przy ilości przeszczepionych graftów 2500 ???

 

W cokolwiek wierzysz, to i tak nie zmienisz tego, że algebra nie oszukuje.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem. To tak samo jak wielu ma problem z obliczeniem rachunku: 2+2*2... - i tak... wielu mówi, że to jest ''8'', a to jest tylko ''6'', i pewnie tak samo tutaj w obliczaniu gęstości , oraz przy przeliczaniu wypłaty - też myślą, że mają w *uj pieniędzy, a tym czasem gówno mają.

Ja już byłem noga z matematyki, ale jakoś mimo to wiem dobrze o tym, że każdy chce mnie zrobić w *uja, i proste rzeczy jakoś liczyć umiem obliczać.

A dla niektórych, to nawet kalkulator będzie leciał w *uja.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak dostał na obszar ok 70 cm2 2500 to musi słabo wyglądać na taki obszar potrzeba minimum 3600, tutaj pewnie doszło jeszcze do schock loss i włosy które były wypadły i wynik jest jaki jest.

Temat od mistrza F. na obszar o połowę mniejszy tzn. linia plus trochę wjechał w zakola prawie 3000

viewtopic.php?f=23&t=3856

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze szansa, że to się zagęści? Czy raczej po 6,5 miesiąca już nie będzie wiele lepiej? W ogóle do jakiego czasu jest szansa na poprawę? Słyszałem, że nawet do 12 miesiąca mogą rosnąć, więc może tu efekt będzie jeszcze lepszy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się po przykładzie Angela że do 9 miesiąca jeszcze powinna być poprawa, ale moim zdaniem, jak będzie to niewielka bo jak pisałem za mało graftów na taki obszar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słabo to wygląda naprawdę słabo zdecydowanie najgorszy zabieg z tych wszystkich od Przybylskiego

 

Za to zdjecia najlepszej jakosci i w swietle dziennym (z tych wszystkich relacji od dr Przybylskiego )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz

 

-- 11 sie 2019, 8:35 --

 

Za to zdjecia najlepszej jakosci i w swietle dziennym (z tych wszystkich relacji od dr Przybylskiego )

 

 

to prawda, pytales Przybylskiego dlaczego tak malo graftow zaproponowal ?

 

sam zaproponowalem. mozna max 3000 w weekend ale po pierwszym dniu (1250) i tak mialem juz dosc - drugiego dnia odczuwalem wiekszy dyskomfort i bol bo jednak te tkanki dostaly po d... pierwszego dnia.

 

niestety nie mam duzo zdjec przed (zmiana telefonu) ale wydaje mi sie ze i tak lepiej wygladam niz przed zabiegiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I niech mi ktoś powie, że manual to jest droga do zachowania donoru w dobrym stanie ja po 4000 u turka rzeźnika wyglądam dużo lepiej z tyłu. Dla mnie na tym foto donor jest tak oskubany, że szok.

Według mnie liczą się tylko i wyłącznie 2 rzeczy. Jakość i gęstość włosów na donorze. Ze słabą gęstością i kiepską jakością włosa nawet nie ma co pchać się w przeszczep.

Ostatnio właśnie rozmawiałem z bratem na ten temat, któremu zrobiło się mocne nw3, a gęstość na donorze ma mniejszą niż ja po 4k wyciagnietych. Odradzilem przeszczep, chyba że stripem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kubas782

 

Ja miałem robione też manualnie u Przybylskiego i po tygodniu nikt nie był w stanie zauważyć, że coś było robione więc wiesz...

Nawet sobie nie wyobrażacie ile światło robi efektu na gorszą i lepszą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet sobie nie wyobrażacie ile światło robi efektu na gorszą i lepszą stronę.

 

Owszem wyobrażamy. Ale to CHYBA o to właśnie chodzi, aby w każdych warunkach świetlnych i pogodowych dobrze wyglądać.

 

I choć @kubas782 moim wrogiem jest, to nawet nie chcąc muszę mu tu przyznać rację, choć oczywiście utrzymuję, że różnica między mechanicznym a manualnym jest na plus dla manualnego i ma to spore znaczenie przy zabiegach FUE.

I faktem jest też, że nie jeden po mechanicznym u Turka będzie miał lepiej wyglądający donor od drugiego z lichym donorem i po zabiegu nawet w najlepszej klinice u najlepszego lekarza i nawet przy mniejszej liczbie graftów pobranych - tak samo jak zresztą efekt na biorczym przy tej samej liczbie graftów, a zależy to od jakości włosów na którą składa się kilka czynników.

 

Ludzie, chyba wiecie że są nieraz wielkie róznice w efekcie końcowym zabiegów u różnych pacjentów, no i takie same różnice w donorach nie powinny być niczym dziwnym.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wrażenie, że niektórzy uzytkownicy tego forum przesadzają, tzn. oczekują po przeszczepie idealnego stanu włosów, który jesteśmy w stanie uzyskać tylko przy spełnieniu wielu, często wymagających kryteriów, począwszy od świetnego donoru, poprzez światowej klasy klinikę, a kończąć na stosunkowo niewielkim ubytku by było można zrobić dobrą gęstość. W 99 na 100 przypadków tak się nie da, a jak kogoś stać wydać 80k na HT, ma świetny donor, ma nieduży ubytek to niech się cieszy, bo będzie miał włosy idealne po przeszczepie - pozostałe osoby niestety nie, ale będą mieli włosy niezłe, zwykle lepsze od większości osób w ich wieku bo jakiś tam stopień łysienia dopada zdecydowaną większość mężczyzn.

Na zagraniczncyh forach znowu odwrotnie, robią komuś "zapałki wbite w gówno", a koleś podjarany i pisze "this HT has chanced my life totally" i cieszy sie z tych 5 włosów na głowie.

 

Nie popadajmy w skrajności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludekk indeed ! Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.


2019 Maral Klinik - 4 tys.

2022 HLC - 3,2 tys. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam wrażenie, że niektórzy uzytkownicy tego forum przesadzają, tzn. oczekują po przeszczepie idealnego stanu włosów, który jesteśmy w stanie uzyskać tylko przy spełnieniu wielu, często wymagających kryteriów, począwszy od świetnego donoru, poprzez światowej klasy klinikę, a kończąć na stosunkowo niewielkim ubytku by było można zrobić dobrą gęstość.

 

No i chociażby... - to co w tym złego...? Człowiek już taki jest, że zawsze będzie dążył aby miał jak najlepiej, wyglądał jak najlepiej, i miał jak najwięcej.

 

Myślisz, że np. ja jestem Indianinem albo Kolumbijczykiem/Latynosem..? NIE!!! Jestem kurwa łysiejącym polaczkiem zjebem genetycznym z cienkim blond gównem na głowie, ale robię wszystko co mogę, aby to zmienić i dążę do doskonałości, i abym był szczęśliwy, dumny i zadowolony sam kurwa z siebie!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty antydhtor jesteś jeszcze zupełnie innym przypadkiem bo jesteś prawdopodobnie jedyną osobą na świecie, która z takim stanem włosów chce sobie zrobić HT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...