free web hit counter Skocz do zawartości
marcin060482

Dr Andrzej Przybylski; - 2500 Graftow FUE

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ten stan zawdzięczam tylko sobie, i mam go dzięki ciężkiej pracy, wielu wyrzeczeniom (i nie chodzi tu mi tylko o pieniądze) dzięki obranej drodze bezwzględności dążenia do celu, oraz dzięki samozaparciu i ambicjom.

 

Ale co do tego, że jestem jedyną osobą na świecie z takim stanem włosów, która chce sobie zrobić przeszczep, to kłócił bym się mocno, bo wiele babsztyli, albo transów MTF ma podobny stan do mnie, i też chcą i robią sobie takie przeszczepy oraz również redukcję czoła, a nawet pewnie i też wielu mężczyzn by chciało (kiedyś na yt pod filmikiem HT u jakiejś baby Dr. Diep'a, jakiś koleś napisał pytanie do niego czy możliwe to też u mężczyzn) także jestem o tym przekonany, tylko problemem jest to, że te kurwy lekarskie terrorystyczne świnie i mendy skurwiałe złośliwe, nie chcą takich linii robić i takich gęstości męskim pacjentom.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie taka jak w 6,5 miesiąca. Prawda jest taka, że po manualu całkowity odrost jest po 6 miesiącach i tyle. Przecież widać, że już pomiędzy 5 a 6,5 miesiąca jest minimalna różnica. Najlepsze kliniki w Europie dają końcowy efekt po 6 miesiącach. Jakby byłą poprawa chociaż 10% w kolejnych miesiącach to na pewno by dali późniejsze zdjęcia/filmy by pokazać lepszy efekt, a jakoś nie dają. Tylko po Turkach i innych rzeźnikach przedłuża się do 8-9 miesiąca bo dużo dłużej się goi skóra.

Porównałem ten przeszczep do mojego, także u Przybylskiego i prawda jest taka, że na obszar około 2,5 razy większy poszło u autora wątku tyle włosów co u mnie, tzn. miałem 2000 przeszczepionych, ale hair per graft miałem wyższe więc się wyrównało. Zrobiłby tyle graftów w najlepszej klinice świata i wyglądałoby to na prawdę niewiele lepiej niż u Przybylskiego, taka prawda. Fizyki się nie oszuka i tyle.

 

Poza tym jakieś te włosy liche, u mnie donor w 5 dniu wyglądał lepiej niż u marcin060482 po kilku miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłby tyle graftów w najlepszej klinice świata i wyglądałoby to na prawdę niewiele lepiej niż u Przybylskiego, taka prawda.

 

 

taka klinika nie zrobilaby takiej malej ilosci graftow na taki duzy obrasz, to swiadczy tylko o tym ze Andzej jest amatorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche taka "zaczeska style"

W3MktkpTURBXy8zMTFlZmUzZjk0OTdkZjNhNzJkZDgxMTY3ZDY2ZDIyYi5qcGeSlQLNA8AAwsOVAgDNA8DCww

Musisz zrobić jeszcze górę bo będziesz żył w stresie, że jak na górze włosy rozwieje to będzie przypał, a tam zapewne z każdym miesiącem gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dla mnie naprawdę świetny efekt. Niewiadomo jak zrobiliby np w Turcji. Dużo zależy od sztuki sadzenia,predyspozycji lekarza. Nie ma może jakiejś super gęstości , ale też total hair nie rozpieszczał. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo włosy na tej focie wydają się dużo grubsze. Masz nałożoną jakąs pomade na włosy i zaczesaną że tak pogrubiła i skleiła włosy? Moim zdaniem efekt jest super w porównaniu do tego co było ale to przez to że włosy są o wiele dłuższe i jest ich więcej więc tak jak chłopaki mówili jest co zaczesywać z innych miejsc i objętość się zwiększa a pewnie do tego doszła pomada jakaś która jeszcze pogrubiła włosy. Ogólnie efekt wygląda super. Wrzuć jakieś fotki z suchymi i mokrymi włosami bo to będzie najlepsze porównanie i każdemu będzie łatwiej ocenić czy warto na te klinike postawić. Donor niestety dojechany ostro, cyknij też fote donoru.

Każdy donor lekceważy ale co z tego jak z przodu włosy będą jak lwia grzywa jak z tyłu będzie wyskubany kurczak. Bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwne bo włosy na tej focie wydają się dużo grubsze.

 

na jakiej fotce ? moze wstawisz poprawnie wyswietlajace sie zdjecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwne bo włosy na tej focie wydają się dużo grubsze.

 

na jakiej fotce ? moze wstawisz poprawnie wyswietlajace sie zdjecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem +100 do wyglądu z taką fryzurką w porównaniu do stanu wyjściowego.

I szacun za poprowadzenie wątku do końca. Jeden z niewielu tematów od "deski do deski", a to chyba denerwuje forumowiczów najbardziej, jak ktoś opisuje początek, a później znika na zawsze.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem wg mnie gęstość zakol nie wygląda tak samo jak na tym zdjęciu. Czy to możliwe że po takim czasie odrost może nie być w 100% ?

 

95r2jus3sunv_t.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem wg mnie gęstość zakol nie wygląda tak samo jak na tym zdjęciu. Czy to możliwe że po takim czasie odrost może nie być w 100% ?

 

95r2jus3sunv_t.jpg

 

 

Przecież te włosy z czasem też będą wypadać. Odrost w 100% ? mi w BHR w 2 dni wpakowali ponad 4 tys graftów, jedno zakole miałem tak napuchnięte jakby mnie kijem okładali, mimo tego że zgłaszałem to wielokrotnie to i tak w tym miejscu przyjęło się 10%.. Nawet jeśli część włosów mu poleciała to nadgonił zapuszczając je dłuższe i na pewno jakaś pomada do włosów je pogrubiła stąd efekt objętościowy. Mimo wszystko efekt super, stąd doprowadził wątek do końca bo z efektu zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie nie widzisz różnic między tym zdjęciem a ostatnim, wogóle jaka pomada, zobacz na ilość graftów na zakolu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopie nie widzisz różnic między tym zdjęciem a ostatnim, wogóle jaka pomada, zobacz na ilość graftów na zakolu

No widac ze jest roznica w gestosci nawet widac ze lewa jego strona jest zaczerwieniona wiec dostala oewnie ta czesc mocniej w kosc podczas przeszczepu. Sam nie postawiles konkretnego pytania. Pytasz go czy ma odrost 100%?

Nordzik przeciez ty miales juz przeszczep i z tego co widzialem to super u ciebie wszystko poszlo. Po co wrociles na forum? Na twoim miejscu zapomnial bym o problemie i juz tu nie wszedl. Sam nie wchodzilem 2 lata ale przymierzam sie do poprawek po BHR wiec czytam po troszku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem niedawno przeszcszep, jak zacznie mi coś rosnąć to wrzucę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem na mysli ten pierwszy kilka lat temu. A gdzie teraz robiles dogeszczanie? Tez szperam gdzie sie wybrac. Brales w koncu tego fina ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bo prawda jest taka że w dużej mierze to my sami naganiamy siebie samych do tych klinik. Jest nas wielu. Na początku tego posta piszecie że ceny co chwilę podnoszą. 3 lata temu była nagonka na BHR i ich kosmiczne wręcz ceny. Dopiero jak ludzie pojechali zobaczyli te starą obskórną kamienicę i ich podejście dziś już na forum tak ich nikt nie reklamuje tym bardziej że za te cenę rewelacji u nich nie ma a i o ich śmiesznych gwarancjach lepiej zapomnieć.

 

Skoro Przybylski tak winduje ceny to może zróbmy coś aby forumowicze mieli rabat grupowy bo prawda taka że to my sami siebie zachęcamy i naganiamy innych ludzi którzy to czytają. Dzięki nam kasę mają. BHR odcinał kupony ale już się ucięło zjeżdzają z ceny w dół ale co z tego jak nikt nie chce już tam jeździć?

Każdy kto poczyta opinie nie będzie chciał już przepłacać. Ich 5 min minęło. Dlatego klinika Przybylski też musi o tym wiedzieć że forumowiczów trzeba szanować i cenić.

Powininna być stała cena 7 zł dla użytkowników forum i tyle. Z ulicy niech liczy 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Przybylski tak winduje ceny to może zróbmy coś aby forumowicze mieli rabat grupowy bo prawda taka że to my sami siebie zachęcamy i naganiamy innych ludzi którzy to czytają. Dzięki nam kasę mają. BHR odcinał kupony ale już się ucięło zjeżdzają z ceny w dół ale co z tego jak nikt nie chce już tam jeździć?

Każdy kto poczyta opinie nie będzie chciał już przepłacać. Ich 5 min minęło. Dlatego klinika Przybylski też musi o tym wiedzieć że forumowiczów trzeba szanować i cenić.

Powininna być stała cena 7 zł dla użytkowników forum i tyle. Z ulicy niech liczy 9

 

Podejrzewam, że do tej pory Andrzej zabezpieczył już swoją przyszłość wystarczająco, dopóki nie powstanie solidna konkurencja w Polsce to ludzie dalej będą robić tylko u Andrzeja, fakt faktem większość przez to forum.

 

Andrzej robi weekendami licząc średnio 2000-3000 graftów przez 2 dni x 48 weekendów masz 960 tyś zł w rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...