free web hit counter Skocz do zawartości
marcin060482

Dr Andrzej Przybylski; - 2500 Graftow FUE

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje 7.5 zł na nowe umowy dla forumowiczów. Rabat na już podpisane umowy. Jeżeli macie pytania to dzwońcie. Szybciej udzielę informacji niż mailem. Na konsultacji od razu zgłaszać ze ktoś jest z forum. Konsultacje płatne 150zł

 

 

Od września cena wynosiła 9 zł. I taka będzie wynosiła nadal dla pacjentów z poza forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doktorze Andrzeju. Cieszymy sie ,ze jest rabat dla forumowiczow. Najwazniejsze w tym calym szalenstwie zabiegow przeszczepu wlosow to efekt. W dzisiejszych czasach klinik powstalo jak na drozdzach. Szybko upadaja rowniez. Masowek nie brakuje. Dobrych klinik z podejsciem do klienta oraz stawiajacych na jakosc a nie ilosc jest tak malo,ze niedlugo na palcach u rak bedzie mozna wyliczac! Nie porownuj ,zadnej tureckiej kliniki do siebie , bo one w 99.99% ida na ilosc nie jakosc. Asmed przez Ciebie wspomniany jest najlepszym tego przykladem. Uwierz mi lepiej jest zobaczyc usmiech zadowolonego pacjenta niz jego zlosc i zniszczona glowe. Skup sie na jakosci a to forum przyniesie wiele pozytku obustronnego. Kto wie, moze sam kiedys jak bede potrzebowal kolejne ht a zobacze Twoje profesjonalne podejscie z super efektami oraz zadowalajacymi klientami to wybiore sie. Dzis jest juz malo klinik ,ktore oprocz hajsu dbaja na 1 miejscu o efekt zabiegu!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za rabat i propozycję współpracy. Ja niestety nie zgłoszę się na ochotnika bo mam duży ubytek, ale mam nadzieję, że chętni się znajdą.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam gdybym mial 100% pewnosc ze Andrzej Przybylski zrobi mi korekte linii perfekcyjnie to tez bym sie wybral. Na dana chwile nie mam takiej pewnosci i wolalbym pojsc do Feriduniego gdzie mam efekt gwarantowany nawet za duzo wieksze pieniadze. Wiec tak jak wyzej, nie cena a jakosc.

 

Grafty sa zbyt cenne, zeby sobie isc do pierwszej lepszej kliniki, ale o tym wiedza dopiero ludzie po przeszczepie albo ci wtajemniczeni w chorobe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dar3ko - nawet u Feriduniego nie masz 100% pewności.

 

Ja mam stosunkowo mały ubytek, Potrzebuję zrobić zakola i Feriduni ocenił to na 1800 graftów, ale chce za to 11 tyś eur! Więc sorry ale to nie na moją kieszeń. Dlatego chętnie wybrał bym się do Dr. Przybylskiego, tylko czekam na udokumentowane przypadki, jak dla mnie 7,5-8 zł to dobra cena jeżeli jakość jest przyzwoita.

Feriduni ma bardzo dobrą jakość, no ale zawsze istnieje ryzyko niewypału i nie chciał bym wydać 11tyś eur na coś, na co nie mam 100% gwarancji.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jakieś 3 miesiące wrzucę swój rezultat z zabiegu u dr Przybylskiego. Nie będzie to regularna relacja, ale zdjęcie stanu wyjściowego i efekt końcowy. Póki co jestem zadowolony z całego odrostu, jestem 7 miesięcy po, włosy nabierają gęstości i wciąż pojawiają się nowe wyrastające włosy ( na linii również). Jestem to winny temu forum, bo dało mi dużo. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja

 

Wszyscy przechodzą na mechaniczne. Feriduni, Rahal, Shapiro.

4 lata temu pisałem, że manualne nie ma żadnej przewagi nad mechanicznym. A wręcz odwrotnie bo dzięki motorynce graft szybciej trafi na miejsce a to = lepszy odrost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koło 7 zł to moim zdaniem dobra cena.

 

Zostawiać 40-50 tys w jakiejkolwiek klinice za taki zabieg (często 1 dzień pracy) uważam za przesadę. Wiem, że sprzęt, pielęgniarki, narzędzia, wiem i rozumiem. Ale to nie operacja na otwartym sercu albo przeszczep wątroby.

 

Ja np powstrzymuje się przed HT z dwóch powodów

1. skutecznie maskuje łysienie za pomocą mikrowłókien oraz żeli/past do włosów (gdyby nie włókna już dawno musiałbym iść pod punchera).

2. Ciągle zbieram informacje i porównuje rezultaty różnych klinik.

 

Powodzenia dla łysków jak i klinikom


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikrowlokna nie zastąpią włosów, wprawione oko z daleka rozpozna ze glowa przybrudzona jest sadzami i popiolem, w dodatku sa uciazliwe i stresujace zwlaszcza jak pada deszcz, ale jak kto woli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...