free web hit counter Skocz do zawartości
Monia69

Przeszczep włosów w Warszawie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem tu nowa ale napewno zostanę jakiś czas. Niestety mój problem z włosami jest spory - i nie widzę innego ratunku jak przeszczep. Jestem z Warszawy i szukam dobrego lekarza z pozytywnymi opiniami zajmującego się przeszczepami włosów. Do tej pory dowiedziałam się, że jeśli przeszczep to tylko metodą FUE. Jakie macie zdanie na ten temat? Oczywiście zrobiłam już małe rozeznanie i interesuje mnie głównie dr Piotr Turkowski - ten który występował w "Życie bez wstydu". Wyglądał na bardzo sympatycznego. Czy ktoś z was miał już robiony u niego przeszczep włosów FUE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam podejrzewać że to chyba jakaś reklama Turkowskiego, jeżeli liczy na sympatie, a nie na efekty no to pomyliłaś chyba stony i lepiej zadzwoń do ich przedstawiciela.

W Polsce brak dobrych klinik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ogólnie temat nie w tym dziale, jest dział leczenie chirurgiczne.

W linku masz temat w którym było to wszystko poruszane.

viewtopic.php?f=23&t=3886&start=20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam podejrzewać że to chyba jakaś reklama Turkowskiego, jeżeli liczy na sympatie, a nie na efekty no to pomyliłaś chyba stony i lepiej zadzwoń do ich przedstawiciela.

W Polsce brak dobrych klinik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ogólnie temat nie w tym dziale, jest dział leczenie chirurgiczne.

W linku masz temat w którym było to wszystko poruszane.

viewtopic.php?f=23&t=3886&start=20

 

Przepraszam, nie znalazłam odpowiedniego wątku. Broń Boże żadna reklama.. poprostu zainteresował mnie temat po emisji programu w TV ..

PS. Dlaczego uważasz, że w Polsce brakuje dobrych klinik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. Dlaczego uważasz, że w Polsce brakuje dobrych klinik?

 

Bo nie ma w cale dobrych klinik w PL, zwłaszcza dla przypadków kobiet lub dla wymagających niełysiejących mężczyzn, albo nawet dla łysiejących ale wymagających mających inną wizję co do wizji lekarza.

 

Masz całe forum, w szczególności dział ''leczenie chirurgiczne'' Zapraszam do lektury.

 

Ah! ta ku*wa telewizja.....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...