free web hit counter Skocz do zawartości
Matt87

kaprysny pindol

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, jestem na kuracji ..dutasteryd e2d+saba gel+minoxidil ed 2 razy dziennie..no i problem polega na tym, ze siusiak praktycznie nie dziala a nawet jak sie obudzi to po chwili opadnie..zastanawiam sie nad odjeciem jednej tab dutasterydu moze by cos pomoglo..macie jakies inne pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leki antagonistyczne względem receptorów andrgenicznych alfa 1 i 2 , między innymi niektóre antydepresanty (minaseryna, trazodon) i jakies leki na przerost gruczoła krokowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te na przerost gruczołu krokowego z tego co czytam i z tego co jest napisane w ulotce, to raczej mogą zaszkodzić pindolowi niż mu pomóc. Antagoniści AR chyba raczej też z tego co wiem, ale może głupi jestem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mnóstwo rzeczy, które mogą pomóc na "kapryśnego pindola" np bardzo dobrej jakości Maca, żeńszeń, 50mg cynku, duża dawka dobrego magnezu (można sobie poszukać w necie, że odpowiednia suplementacja dobrej jakości magnezem zwiększa poziom testosteronu) i pewnie by się jeszcze coś znalazło. Jedyny haczyk polega na tym, że preparaty te muszą być bardzo dobrej jakości , w odpowiedniej dawce i stosowane regularnie. Efekty są po kilku tygodniach. Najlepiej zrobić jakieś kombo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te na przerost gruczołu krokowego z tego co czytam i z tego co jest napisane w ulotce, to raczej mogą zaszkodzić pindolowi niż mu pomóc. Antagoniści AR chyba raczej też z tego co wiem, ale może głupi jestem.

chodzi mi o leki antagonistyczne na adregeniczne recpetory niektore lekki na przerost gruczolu prostaty maja taka funkcje, minaseryna(antydepresant), trazodon(antydepresant) porpawiają erekekcje poprzez dzialanie antagonistyczne na afla 1 i alfa 2 oraz pobudzenie receptorw 5htpa1, skutiem ubocznym tych lekkow jest sedacja początkowo, polecam poczytac hypperal tam jest sporo info o poprawie funkcji seksualnych na ciezkich lekach antydepresyjnych, niektore lekki antydepresyjne czy przeciwpsychotyczne moga poprawiac te funkcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polecam poczytac hypperal tam jest sporo info o poprawie funkcji seksualnych na ciezkich lekach antydepresyjnych, niektore lekki antydepresyjne czy przeciwpsychotyczne moga poprawiac te funkcje

 

To ja już wolę MTII - przynajmniej sprawdzone i pewne, wielu ludzi mówi nawet o niekontrolowanych spontanicznych erekcjach.

A jeśli bym wybitnie potrzebował coś na pindola, to po prostu sięgnął bym po viagrę, i suplementował się erozonem max.

 

''Czytać, czytać'', od czytania oczy bolą, a wzrok odgrywa też rolę w pobudzaniu pindola.

 

I ''mogą'', nie oznacza muszą, albo, że rzeczywiście super pomagają w kwestii pindola, natomiast rzeczy o których ja mówię, na pewno pomagają na kłopoty z pindolem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dim na zbicie estrogenów

 

-- 20 wrz 2019, 19:37 --

 

Czosnek 1g plus orzechy brazylijskie ale max 8/d. Wiecej moze doprowadzic do zatrucia selenem i wylysienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...