free web hit counter Skocz do zawartości
vivek2003

Dr Feriduni, 1800 gr, 03.2019

Rekomendowane odpowiedzi

Fiu fiu. No efekty są iście imponujące i cena też jest... Imponującą... Ale nie ma się co dziwić, warte to swojej ceny. Wprawdzie pierwszy przeszczep już był w mojej opinii udany, ale teraz to jest rewelacja. Chyba już wiem gdzie będę kierował swoje kroki, kiedy przyjdzie mi czas i zachcianka na poprawienie mojego przeszczepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja. Jeżeli kiedykolwiek będę robił zabieg tego typu to już wiem gdzie. Lepiej zapłacić 40,000 zł i mieć efekt sztos niż 10,000 zł i się oszpecić. Przynajmniej jeśli chodzi o rekonstrukcję linii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, klinika Feriduniego robi wszystko po mistrzowsku, i sam też mówiąc szczerzę rozważam tę klinikę o ile oczywiście moja płeć nie będzie tam przeciwwskazaniem do takiego zabiegu i takiej linii jak chcę .

 

Zastanawiam się też czy nie lepiej byłoby mi te 50-60 kzł przeznaczyć na leki w dłuższej perspektywie.

 

I jeszcze raz chcę pogratulować autorowi za upór i dążenie do celu i postawienie na swoim w kwestii linii. Jeśli nie zrobią linii jaką chcesz w jednej klinice, zrobią w innej, i tyle.

 

Ja bym też wysłał te fotki do BHR'u do tej pani doktoh, co to nie chciała zrobić koledze tej linii i swoje powiedział wiecie co...

 

I oby tak dalej trzymaj, bo to zaraz 10 lat młodziej wyglądasz.

 

Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia z włosami, nową linią, i bez łysienia!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy co na to konsultant bo inne posty komentuje a tutaj milczy, a przecież sam twierdził że nie ma różnicy między tanimi budżetowymi klinikami a drogimi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy potrafisz wyłapać różnicę u autora wątku pomiędzy obszarem żółtym a czerwonym a potem porównać ten żółty z obszarem z mojego zdjęcia ? I już masz odpowiedź, że nie warto. Po drugie tu masz przypadek kiedy zaraz za linię są włosy naturalne i bardzo mały ubytek co zawsze podbija efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie byłoby warto zapłacić 3 razy tyle czy 4, a różnica jest widoczna jak byk. Lekarzu masz tak samo jak u Angel'a. Turasy to Turasy.

 

Kup se lepsze okulory, albo przestań ściemniać, że nie widzisz różnicy.

 

I autor tematu nie ma zaraz za linią włosów naturalnych, bo miał wcześniej już tam robiony inny zabieg w BHR.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okularów nie muszę nosić aby dostrzec różnicę pomiędzy obszarem żółtym a czerwonym. Głupi albo ślepy tego nie zobaczy i wciskaj dalej tu kit, że ten lekarz robi gęstość naturalną. Jak masz czas to policz sobie ile jest na linii graftów na cm to się obudzisz. Za linią autor wątku miał swoje włosy naturalne przed pierwszym zabiegiem i nie była to kompletna łysina jak u mnie a poza tym bierze chemię a ja nigdy. Łapiesz różnicę ? Co tam Angel mam lepiej niż Ty bo nie muszę się truć tabsami, zbierać i liczyć włosów oraz wmawiać, że wyleczyłem łysienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale człowieku, każdy i tak sam wybiera i wybierze klinikę i bez względu na to jak się tu będziesz produkował. Ja mam cię gdzieś i twoje opinie.

 

Są tu ludzie co szkłem dupę ucierają, a są tez tacy którym zależy aby linia była jak najlepiej zrobiona.

 

A moje życie to moja sprawa, i dla mnie łysienie jest wyleczone co pokazałem wiele razy.

 

-- 09 lip 2020, 19:53 --

 

A truł się będę czym będę chciał, za gówniarza lubiłem wąchać spaliny szczególnie od samochodu marki Żuk, natomiast nie lubiłem tych od Star'a.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ty mi chcesz tłumaczyć, że każdy wybierze co chce ? Amerykę odkryłeś ? Czy ja się tu produkowałem aby kogoś przekonywać ? Chcieliście porównania to macie i sam się prujesz próbując udowodnić swoją tezę. Jak ktoś wydaje kasę to nie moja sprawa i nie tego tyczy ta dyskusja. A jak wyleczyłeś łysienie to po się ogłaszasz, że kupisz tabsy? Nie bierz, przecież nie musisz bo twierdzisz, że nie łysiejesz. Komfort życia to cały dobrostan, nie tylko włosy i każdy kto musi brać chemię ten komfort ma spieprzony bo topór kiedyś opadnie. Masz ten lęk cały czas i nie śpisz spokojnie bo na koniec czeka cię system dlatego zbierasz kudły z dywanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
A jak wyleczyłeś łysienie to po się ogłaszasz, że kupisz tabsy? Nie bierz, przecież nie musisz bo twierdzisz, że nie łysiejesz. Komfort życia to cały dobrostan, nie tylko włosy i każdy kto musi brać chemię ten komfort ma spieprzony bo topór kiedyś opadnie. Masz ten lęk cały czas i nie śpisz spokojnie bo na koniec czeka cię system dlatego zbierasz kudły z dywanu.

 

Lęk mam tylko przed brakiem dostępu do leków - bo lekarze robią wszystko aby mi tych leków nie dać, i jeśli kiedykolwiek zabraknie mi leków to poddam się zabiegowi kastracji chirurgicznej za pieniądze wraz z wszczepieniem pompki do fiuta i implantów jaj.

 

I żaden system mnie nie czeka!

 

To zostało postanowione już dawno, a ta wielka farmakologiczna pompa którą przerobiłem miała na celu tylko sprawdzenie jak się będę z tym czuł, tzn. ze skrajnie niskim poziomem T. No żeby nie postępować pochopnie i zaś czegoś nie żałować w razie czego.

 

Jeszcze jakieś obiekcje ?

 

A leki przecież działają tak długo jak się je bierze choć prawda, że z czasem trochę słabiej. Poza tym ja nie łysieją jakoś mocno, miałem dość dobry stan nawet jak żadnych leków nie brałem, a spodobało mi się uzyskiwanie mega odrostów na czole i bycie koksikiem włosowym - to jest hobby dla mnie nawet i jestem z tego dumny i zadowolony.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A 3 dni temu pisałeś, że włosy zbierasz na system. Obiekcje ?Żadnych tylko pominąłeś wątek o całkowitym dobrostanie. Powodzenie w pompowaniu pompką ale piłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, że zbieram aby sobie je przedłużyć, więc nie przekręcaj i nie wmawiaj mi tego co ku*wa nie powiedziałem!

 

Poza tym gówno cię obchodzi co i na co ja zbieram, zbieram też bo lubię.

 

A dobrostan jest też pojęciem względnym...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz u żadnego turasa nie widziałem nawet w takim stopniu wypełnionej linii pod światło, a to co zaznaczyłeś wychwyciłem w pierwszym momencie (są to włosy mokre, a więc i posklejane) i dalej twierdze, że jest to wykonane prawie perfekcyjnie biorąc pod uwagę że robił to człowiek, a nie natura.

Zetnij się tak krótko jak marcinek w swoim temacie i wstaw zdjęcia, jeżeli będzie taki efekt jak u niego to cofnę swoje słowa - a mieliście na podobny obszar podobną ilość graftów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Włosów przy skórze nie masz posklejanych bo się tego nie da zrobić. Sklejają się wyżej. A po drugie do dlaczego u autora wątku jest różnica pomiędzy obszarem żółtym a czerwonym skoro w jednym i drugim są mokre włosy ? No i spójrz na linie, które narysowałem gdzie na obu obszarach kończą się przejaśnienia wynikające z gęstości włosów ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że żaden zabieg ani u Armaniego ani u Feriduniego nigdy nie odzwierciedli natury, ale to nie jest powodem aby nie wybierać tych lepszych lekarzy do HT. A różnica jest jak byk między efektem autora wątku, a efektem lekarza i Angel'a.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę a przecież jeden i drugi rzekomo robi gęstość naturalną. Wystarczyły dwie kreski aby pokazać różnicę. Idę spać bo nie mam czasu na te komercyjne brednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo robi jednak do pewnego stopnia, bo 200 graftów na cm2 żaden lekarz nie zrobi, natomiast te 80-100 już tak, i taka gęstość jest już naturalną dla wielu ludzi, choć jednak też nie dla każdego.

 

Poza tym tu w efekcie naturalności nie chodzi tylko o gęstość, ale i również o dobór graftów do linii i kąty sadzenia oraz jak i grubość włosów.

 

Chcesz coś nasennego aby pomogło zasnąć ? Mam też taką książkę jak lekarz i zara sprawdzę co ci tu przeskrybować


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt rewelacyjny i to juz nie chodzi o sama gestosc... sam ksztalt linii i posadzenie graftow w odpowiednim kierunku robia robote w chuj, wyglada to po prostu mega naturalnie a nie tak sztucznie jak to w tych tanszych klinikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega efekt gratulacje.

Slavo udowodnil wam i mi ,ze naturalnej gestosci jednak nie da sie uzyskac, wiec na forum powinno sie podkreslac ,ze nawet robiac 80-100 fu na cm2 to uzyskac mozna gestosc przyblizona do naturalnej ale nigdy naturalnej. No, chyba ze ktos ma naturalnie slaba gestosc wlosow . Jednak autor tematu ma mega geste swoje wlosy jeszcze gesciejsze ode mnie a mimo to efekt wyglada super. Takze tylko sie cieszyc.

Zauwazylem tez cos czego nikt nie wspomnial a trzeba byc tez obiektywnym. Wrzucil zdjecia po 5 miesiacach a pozniej po 15 kiedy to efekt ,jakosc wlosow i cokolwiek zwiazane z ht bylo finalne. Takze porownujecie moj zabieg 5 miesieczny z 15 miesiecznym. Chyba cos tu nie do konca fair jestesmy? Sam uwazam, ze Feriduni to top topow i nie uzyskam na pewno takiej gestosci jak on tu ma jednak jestem przekonany, ze do 12 miesiaca bedzie jeszcze spora roznica ,bo wciaz jest szansa ,ze cos moze jeszcze odrosnac, natomiast jakosc wlosow sie zmieni na lepsze na 100%. Takze ten temat uswiadomil mnie,ze nie ma sensu wstawiac fotek co miesiac a najlepiej 1 pozniej 5(lub6) oraz 12(badz max15) miesiac. Tak tez uczynie ze swoim zabiegiem. Kolejne fotki wrzuce na forach dopiero za 7-10 miesiecy i porownamy czy cos sie miedzy 5 a 12-15 miesiacem zmienilo czy nie.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U każdego po HT z biegiem miesięcy już po odroście zmienia się coś co ma ogromne znaczenie jak wygląda przeszczep. Po 8 miesiącu włosów już nie odrasta tyle aby wizualnie to coś zmieniło ale zmienia się ich struktura ( trwa to nawet do 2 lat). Stają się grubsze i mocniejsze co podbija efekt wizualny. Dlatego tak ważny jest zdrowy tryb życia bo jak poczytacie to włosy ( jako wytwór skóry) są bardzo wrażliwe a te przeszczepione tym bardziej. Generalnie to osoba po HT podlega takim samym zaleceniom jak po przeszczepie innego narządu czy organu z tym, że ponieważ jest to przeszczep autogeniczny nie musi brać immunosupresantów. Dlatego Angel musisz cierpliwe czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac nie wiem tylko po co sie tutaj licytujecie o jakies cyferki. Gestosc 60 80 czy 100 czy 200. Uwazam, ze w HT chodzi o to, zeby po prostu uzyskac efekt naturalny, zeby odtworzyc linie wlosow taka, ktora bedzie zarówno w pelni pasowala do naszej twarzy, glowy, ale zeby tez nam odpowiadala i sie po prostu podobala. Żeby podczas czesania, stylizacji, wiatru wlosy ukladaly sie tak jak powinny, w prawidłowym kierunku. Efekt powinien byc po prostu taki, ze jak przede wszystkim my SAMI spojrzymy w lustro, albo ktos na nas spojrzy to powie, ze po prostu nie mamy problemu z lysieniem i nie bylo nic grzebane.

 

Oczywiscie wszystko zalezy od indywidualnych preferencji, bo wiadomo, kazdy czlowiek jest inny i kazdego bedzie satysfakcjonowal inny efekt. To jest po prostu moje zdanie na ten temat.

 

Autor tematu uzyskal wg mnie efekt najlepszy jaki mogl uzyskac i szczerze mowiac to bardzo mu zazdroszcze i mi taki efekt by w 1000000% odpowiadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I efekt masz na mokrych dokładnie tak jak u mnie. Spróbuję jeszcze dziś wkleić zdjęcia na mokro w moim temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slavo udowodnil wam i mi ,ze naturalnej gestosci jednak nie da sie uzyskac, wiec na forum powinno sie podkreslac ,ze nawet robiac 80-100 fu na cm2 to uzyskac mozna gestosc przyblizona do naturalnej ale nigdy naturalnej. No, chyba ze ktos ma naturalnie slaba gestosc wlosow .

 

Nie to ja wam udowodniłem, mówiąc to już lata temu, tylko, że wtedy to jeszcze bezczelnie żeście bluzgali na mnie, że mówię prawdę, i jakby HT było jakimś Gralem na łysienie - nie jest. Nawet 100 gr/cm2 w wielu przypadkach nie daje naturalnej zdrowej gęstości. I dlatego zastanawiam się czy nie lepiej w moim przypadku tę kasę przeznaczyć na leki niż na HT, z tego samego powodu była wdrożona u mnie hardcorowa kuracja, bo na jakimś większym obszarze, to nawet najlepszy HT i tak wyszedł by u mnie jak gówno. Mam włosy bardzo cienkie i samo to już jest wielkim minusem jeśli chodzi o efekt HT, ale za to mam ich dużo są po prostu gęste, mam na pewno dużo więcej niż przeciętny człowiek widać to też po ilościach jakie mi leciały a łysy jak kolano nigdy nie byłem. Poza tym wiadomo, że blondyni mają z reguły ok 20% więcej włosów od ciemniejszych z rasy białej.

 

Jednak ten fakt, że HT nigdy nie odda 100% natury, nie zmienia tego, że należy wybierać jak najlepszych lekarzy/kliniki, a przynajmniej jeśli chodzi o robienie linii, bo gdzieś dalej w głąb i na kornie wszelkie niedoskonałości nie są tak widoczne.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...