free web hit counter Skocz do zawartości
wojtek1302

3 Modeli do metamorfozy system włosów.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuje 3-4 modeli ( najlepiej Kraków i okolice) do wykonania zabiegu uzupełniania włosów przy użyciu systemu włosów.

Systemami włosów zajmuje się od ponad 3 lat i sam również używam tego rozwiązania. Efekty mojej pracy można oglądnąć na stronie hairline-system.com lub instagram https://www.instagram.com/hairline.by.wojciech.ksiazek/

 

Chętne osoby pokrywają tylko ceny logistyczne i część materiałów monażowych ( 10% - 25% ceny rynkowej zabiegu w zależoności od wybranej opcji) w zamian za zgodę na publikację wizerunku przy materiałach promocyjnych ( zdjęcia przed i po etc. ).

 

Przed zabiegiem umawiamy się na konsultację gdzie omawiamy szczegóły, a następnie po kilku dniach wykonujemy montaż i sytlizacjie włosów.

 

Zainteresowane osoby proszę o kontakt po adresem email.: hairlinesystem@gmail.com bądź telefonicznie 531-000-742

 

Pozdrawiam

 

Wojtek

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanie:

 

A jakbym chciał ''przymierzyć sobie'' taki system ''na juszejpa'' - przyklejany do czoła (tzn. żeby z linii NW1-NW 0 - którą mam wykreować super niską linię w kształcie odwróconej litery U), to dałoby radę ?

Dodam, że mógłbym kupić tylko taki o długości włosów powyżej 50 cm (czym większa długość od 0,5 m tym oczywiście lepiej, może być nawet 1 metr), i oczywiście tylko w kolorze czarnym, ale jakby nie było to farbowanie nie jest problemem przecież.

 

-- 19 mar 2019, 18:11 --

 

Proszę odpowiedzieć Panie Wojtku - widzę, że czytał Pan mój post. Moje pytanie jest poważne. Interesuje mnie taki system, więc pytam czy są takie dostępne, oraz ew. w jakiej cenie byłby.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwe przymierzenie systemu włosów na bazie siateczki podczas konsultacji jednak w standardowej długości ok 15 cm.

Włosy powyżej tej długości projetkuje się na indywidualne zamówienie (czas oczekiwania 2,5 -3 miesiące). Orientacyjna cena to od 4 tyś złotych za tą długość.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie za odpowiedź. W razie bardziej szczegółowych pytań i/lub zainteresowaniem ofertą, będę kontaktował się mailowo, telefonicznie, bądź osobiście.

 

Pozdrawiam.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem od siebie, że fajnie, że ktoś się tym zajął profesjonalnie. W sumie to bardzo dobra nisza i potencjalnie świetny pomysł na biznes jeżeli ktoś będzie naprawdę dobrym specjalistą pracującym na najlepszych światowych systemach. W końcu dobrej klasy system to możliwość posiadania pięknych włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że system może być częściowy i skrojony na miarę pod indywidualne zamówienie, już wiadomo, ale ja mam jeszcze jedno ważne pytanie.

 

Czy taki system może być wykonywany z własnych włosów klienta, jeśli klient takie posiada ?

 

A ja akurat posiadam sporo własnych włosów i to zarówno tych wypadniętych w skutek łysienia/linienia, wyrwanych podczas mycia/czesania, jak i z odciętych końcówek po wyrównywaniu fryzury. Więc jeśli można by mieć taki system zrobiony z własnych włosów, to nie byłoby żadnej różnicy czy to w grubości, strukturze, czy kolorze włosów pomiędzy tymi rosnącymi na głowie, a systemem, co byłoby zaletą i wielkim plusem jeśli chodzi o naturalność ogólnego wyglądu całości.

 

Oto moje własne zgromadzone wypadnięte/wyrwane włosy, oraz końcówki po wyrównywaniu fryzury, które robię raz na jakiś czas - przeważnie co kilka lat.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Jest szansa na jakiś rabat dla forumowicza ? Robiłbym 2 systemy jednego dnia, jestem z Krakowa. Pozdrawiam ! 
Student 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...