free web hit counter Skocz do zawartości
gorgiew

Microneedling

Rekomendowane odpowiedzi

Faktem jest też to, że walczę o frontową linię i zakola (czy raczej ich brak), a tego nie zmieniły do tej pory najsilniejsze dragi. Wedle wielu osób te rejony są już nie do odzyskania, ale nakłuwanie pokazuje coś zupełnie innego tylko to cholernie wolna metoda. Choć po 4 miechach totalnego koktajlu też niewiele się działo. Czekam do 9 miesięcy i potem zobaczę czy kontynuować zabawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdemu łysiejącemu linia się więcej cofa niż mu się wydaje, ale większość i tak sobie wmawia, i zawsze i tak sobie wmówi, że ''dzioba'' albo 'irokeza'' mieli zawsze i od urodzenia.

 

Tutaj się nie zgodzę jakbym ci moje foty z dzieciństwa pokazał to byś powiedział, ale jebany ma lotnisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że ktoś miał dzioba od zawsze, to nie zmienia faktu, że w toku postępowania łysienia, gdy ten dziób się zrobił chudszy i cofnął się, a wżery po bokach stały się większe i głębsze, to i tak ten ktoś wmawia sobie, że ku*wa tak miał od zawsze.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszy dermastemp, ale jeszcze lepszy jest dermapen. W badaniach wykorzystywano długość 1.5mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lepszy dermastemp, ale jeszcze lepszy jest dermapen. W badaniach wykorzystywano długość 1.5mm

 

Takie nakłuwanie przeprowadza się raz w tygodniu?

Zaraz po takim zabiegu mogę wmasować olej rycynowy?

Olej rycynowy stosować raz w tygodniu czy codziennie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie nakłuwanie przeprowadza się raz w tygodniu?

Ja nakłuwam raz na 7-14 dni.

 

Zaraz po takim zabiegu mogę wmasować olej rycynowy?

Należy odczekać minimum 24 godziny z nakładaniem czegokolwiek (poza czystym kwasem hialuronowym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba codziennie smarować tym olejem rycynowym czy można raz na tydzień jak nakłuwanie?

Oprócz nakłuwania stosujesz coś jeszcze? olejki, dieta, ziółka, witaminki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale trzeba codziennie smarować tym olejem rycynowym czy można raz na tydzień jak nakłuwanie?

Oprócz nakłuwania stosujesz coś jeszcze? olejki, dieta, ziółka, witaminki?

Nie wiem jak z rycynowym olejkiem, nie stosuję (chyba, że jako jeden z wielu składników we wcierkach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co uzywaja Dermapen, ilu iglowe Kartridże używacie, czy przy naszym problemie sa najlepsze te z wieksza iloscia igiel np 42? Pytam bo chce zamowic to urzadzenie, ale nie wiem ilu iglowe koncowki wybrac.


Nizoral 2% 2x na tydz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez chce zamowic i zastanawiam sie ktory model..MyM mozna kupic za 139zl uzywa ktos? Moze warto doplacic do wersji z wbudowana bateria?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzuci ktoś link do dermapen, któgo używa. Może być priv, żeby nie było, że reklama. Ktoś pisał o końcówce z ~40 igłami. Z tego co widzę to normalnie mają po 12? Czy to jakieś inne cuda. Te 12 to znalazło mi reklamowane do zabiegów na skórze twarzy etc.

 

Tak jak gdzieś wyżej padło - szukam ze względnie tanimi końcówkami. Zakładając, że będę je odkażał - jak myślicie ile użyć jest akceptowalne? Czy odkażacie? Etalon? I tak od razu na skórę? Nie zaogni to skóry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urzadzenie ktore tutaj pokazujesz jest kiepskie, do niczego sie nie nadaje do takich zabiegow najlepiej nadaje sie stacja z piorem Dc 12v to sa zwykle brzeczyki 5V, i napedzie analogowym najlepsze jest sterowanie cyfrowe , ja mam artmexa v9 to takiw miare sprzet na poczatek , profesjonalny sprzet to cena ok 8 tys . kadrdze max to 12iglowe jesli ktos sie zdecyduje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 8.000 PLN'ów to większość ma już zabieg HT u Maral'a albo u innego Turka. A nie żeby tyle wydawać na kuracje...

 

Ale kto ma kasę, może też rozważyć derminator. Choć moim zdaniem nawet najgorszy dermapen i tak lepszy jest od rolki (właśnie dlatego, że rolka wbija i wyciąga igły pod kątem bo działa ruchem obrotowych), no chyba że zamiast igieł ma gwoździe albo wybijaki otworów do pasków skórzanych.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie jest tak jak piszesz ale takie sa fakty zeby profesjonalnie wykonywac zabiegi , ceny sa rozne ale te najtansze dermapeny sa slabe bo nie maja takiej sily zeby przebijac skore na glebsza warstwe skory .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to to fakt, to ze wszystkim tak jest, profesjonalne urządzenia kosztują i muszą kosztować i to nie tylko dlatego, że posiadają znaczek jakiejś tam renomowanej marki.

 

Np. prostownik - możesz kupić zupełnie nowy za ok. 50 PLN, jak i taki za 7000 PLN. Ten pierwszy nie nadaje się nawet do zwyczajnego powolnego ładowania akumulatora nawet od malucha, a tym drugim z funkcją rozruchu i prądem rozruchu rzędu 1500 A oraz poborem z sieci 40-50 kW, możesz odpalać nawet czołg i to w ogóle bez akumulatora w pojeździe i to przy -20 stopniach temperatury. Wiem dobrze o czym mówisz.

 

To samo ze wzmacniaczami audio, oraz wszelkimi urządzeniami i maszynami elektrycznymi. Moc kosztuje.

 

Dlatego warto kupić chociaż średni sprzęt na miarę możliwości finansowych - a przynajmniej nie zupełnie najtańszy szajs, jeśli taki jest potrzeby do częstego użytkowania.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to teraz namieszaliscie mi...tez planowalem kupic jeden z tanszych moze jednak bede korzystal z stempla..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle,że cokolwiek kupicie będzie lepsze niż nic.

W łysieniu występują m.i. 2 zjawiska. Fibroza i zwapnienie. Fibroze tworzy stan zapalny a drmaroller ma ją rozboć, zwapnienie powstaje w wyniku diety oraz mycia głowy twardą wodą. Minixudill poza innymi działaniami rozszerza zwapniałe naczynia krwionośne. DLatego minixidill i dermaroller dają takie super efekty przy odroście. Utrzymanie tego to inna rzecz. Tu wchodzą blokery. Aby zwiększyć jeszcze efekt można zażywać taurynę , która zmniejsza fibrozę i vit K mk7, która zmniesza zwapnienie naczyń. Można również myć głowę przefiltrowaną lub przegotowaną wcześniej wodą. Po "woundingu" głowę można spłukać wodą z octem jabłkowym lub nałożyć emu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam stempla za 70 zl nie elektryczny i daje rade i mocno pomaga na odrost z ru i minoxem takze nie trzeba kupowac tych elektrycznych ale robicie jak cchecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem po pierwszym zabiegu dermapenem, powiedzcie mi..dociskacie go do skory mocno czy raczej tak na luzno? troche krwi polecialo..nie wiem czy nie przesadzilem, dodam jeszcze ze tam gdzie dociskalem i krew poleciala to piecze..tak powinno byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeginaj z dociskaniem. Ryzykujesz infekcje plus wieksza absorbcie wcierki o ile uzywasz. Jezeli jedziesz z iglami 1.5 mm to wystarczy zaczerwienienie skory.

 

-- 08 cze 2019, 18:27 --

 

Przykladasz dermapen do skory i jedziesz kolistymi ruchami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cud. To zmienia również budowę uszu (nawiązując do zdjęć z pierwszej strony)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, że na zdjęciach ''przed'' i ''po'' jest inna osoba ?

 

- może uszy też mogą przytyć albo schudnąć...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że sytuacja pokazana u Chena to jakaś ściema. Ponoć stosował rolowanie 1.5mm codziennie, a to wydaje się raczej niebezpieczne i prowadzące do pojawiania się blizn. Niemniej coraz więcej badań naukowych potwierdza skuteczność mikronakłuwania, podobnie jak wiele przypadków osób na zagranicznych forach, które mają całkiem ładny odrost. Moje własne doświadczenie jest jednak dość mieszane. Po 5 miesiącach igłowania nie widzę kosmetycznie znaczącej poprawy, niemniej nie mogę powiedzieć, że nakłuwanie nie działa. Na moich zakolach pojawiły się pojedyncze terminalne włoski, są jednak dość cienkie i nie ma ich za wiele.

Analizując sytuację różnych osób mogę wnioskować, że po około 6 miesiącach u wielu zaczyna się pojawiać widoczny dla innych odrost, więc jeszcze trochę poczekam. Wiem, że są osoby, które dopiero po roku zobaczyły, że coś się na ich głowach dzieje. Zastanawiam się czy nie jest to zależne od przyjętej metody. U mnie cały zabieg, wraz ze zdezynfekowaniem głowy trwa nie więcej niż 10 minut, a wiele osób przeprowadza zabieg przez 20 minut. Nie wiem też jak z kwestią krwawienia, bo przy 2mm głębokości pojawiają się u mnie tylko sporadyczne plamki krwi, a u ludzi na forach widzę znacznie mocniejsze zaczerwienienia i krwawienie już przy 1,5mm. Niestety nigdzie nie ma zestawienia, które pozwoliłoby pokazać jaka grupa osób ma najlepsze efekty, a jaka nie ma ich w ogóle (z pewnością niemal wszystkie osoby, które nie używają minoxa do nich należą). Niemniej próbowanie nic nie kosztuje (albo raczej jest tańsze niż używanie palmy sabałowej wraz z podobnymi ludowymi sposobami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...