free web hit counter Skocz do zawartości
cisowian

Finasteryd/ dutasteryd problemy przy dłuższym stosowaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Chciałem porozmawiać z osobami które stosują któryś z tych środków ( ja obydwa). Powiem szczerze nie pamiętam kiedy zacząłem brać po trochu zacząłem już koło 5 lat temu potem odpuściłem A na ostro codziennie na fina wszedłem około 2-3 lat temu. Od może roku drut. Nie mam żadnych problemów z libido. Jednak mam inne. Ostatnio w pracy załapałem ostrego brainfoga . Nie byłem w stanie zrozumieć własnego projektu zrobionego pare dni temu. Mniejsze też mi się zdarzają. Do tego często choruje na przeziebienie. Bóle żołądka również mam prawie codziennie. Pisze ponieważ dziś się obudziłem i czuje się okropnie osłabiony rozbity mam zawroty głowy. Nie przesadzam. Przez dłuższy czas nie odzywałem nic . Kiedy szukam po angielskich stronach hasło " finasteryd dizzynes" są wyniki i ludzie niby to odczuwają. Przyznam się że w młodości brałem ostro sterydy Ale wątpię żeby to coś z tym... Panowie może czas spojrzeć prawdzie w oczy że te leki nie sa do końca bezpieczne. ( palić licho potencję) . Jeśli nie znajdzie się z podobnymi przemyśleniami przeprowadze odstawienie I zbadam reakcje organizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie byłem w stanie zrozumieć własnego projektu zrobionego pare dni temu.

 

Ja też takie coś miewałem, ale to było i też już bardzo dawno temu, kiedy w ogóle żadnych leków nie brałem nawet fina. Myślę, że wysoce uczeni inżynierowie, wybitni badacze naukowcy, a nawet programiści - też takie coś nieraz odczuwają.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja biore dutasteryd co drugi dzien i niestety z wzwodem bardzo slabo ;/ poza tym wszystko ok, choc ciagle zmeczony jestem i troche apatyczny, ale nie wiem czy to czasem nie wina minoxidilu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To oczywiscie wina fina. Nie byles w stanie zrozumiec wlasnego projektu, ktory przygotowales bedac pod jego wlywem. Ma to sens.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mysle, jestem przekonany. Tylko dobrej firmy sobie zamow, nie jakies badziewie z apteki


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie polecam 50mg z firmy now food(zinc picolinate). Nie reklamuje nic,ale cena /jakosc tej firmy do mnie przemawia i wszystkie suple zamawiam wlasnie od nich.

Jednak wybierz sobie jaki Ci odpowiada , twoj wybor i kasa


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...