free web hit counter Skocz do zawartości
pawelp

Gdzie na przeszczep w Europie - BHR vs. GHO vs...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam zamiar wybrać się na przeszczep włosów, około 2000 graftów metodą FUE(przód + lekko korona).

Mam na to przeznaczone max około 10 euro za graft.

Co do GHO na wyobraźnie działa multiplikacja, sneijder, ale w sumie nie widziałem efektów u "zwykłych" pacjentów, jak to wygląda z gęstością, tylko 2000 około graftów to max itd...

Bisanga, dużo dobrego o nim się słyszy i widać świetne efekty(a czasami gorsze), jest jeszcze Kooray.

 

Jest ktoś jeszcze w Europie na kogo zwrócić uwagę?

 

Do USA nie chce lecieć, podobnie Indie, bardzo źle znoszę długie loty samolotem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro pieniądze nie są problemem przyjrzyj się też dr. Feriduni i klinice Hattingen Hair.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o FUE w Europie to ja bym wybrał BHR lub Feriduni. Jeżeli nie zależy tobie na gęstości to możesz pomyśleć o GHO jeżeli wierzysz w ich regenerację donoru. 10 euro za graft to lekka przesada, cena jest znacznie niższa za graft na całym świecie w topowych klinikach, nikt tyle nie kasuje. Jest jeszcze paru dobrych speców w Belgi których nie wymieniłem a mają dobre rezultaty. Dlaczego tylko 2000 gr? chcesz robić przód i koronę 2000gr? Wrzuć zdjęcia żeby zobaczyć ile potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cena jest znacznie niższa za graft na całym świecie w topowych klinikach, nikt tyle nie kasuje.

 

To nie jest do końca prawda. Standardowe ceny w klinikach Alvi Armaniego oscylują w tych granicach, nie mówiąc o zabiegach segmentu premium w innych klinikach. Tak czy inaczej takie ceny to faktycznie rzadkość.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cena jest znacznie niższa za graft na całym świecie w topowych klinikach, nikt tyle nie kasuje.

 

To nie jest do końca prawda. Standardowe ceny w klinikach Alvi Armaniego oscylują w tych granicach, nie mówiąc o zabiegach segmentu premium w innych klinikach. Tak czy inaczej takie ceny to faktycznie rzadkość.

 

I u Alvi Armaniego możesz zapłacić 7$ za graft czyli około 5 euro. Jesteś VIPEM płać 30 $ za graft. Jeżeli kolega jest vipem i ma kasy do 10 euro za graft niech się nie wychyla że jest sławny w Polsce

http://www.alviarmanihairtransplants.co ... -cost.aspx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mam przekonania do Armaniego, słyszałem o osobach którym proponował świetną linię i bardzo gęstą w bardzo młodym wieku, co większość chirurgów uznawała za głupotę, gdyż nie było wiadomo jak będzie postępowało łysienie (jeden przypadek "ratował" Bisanga z tego co pamiętam)

 

No właśnie jak jest z tą gęstością w GHO? Tzn wydaje mi się że jest lepsza niż w Pradze, ale są w stanie upakować gęstość na poziomie 70/80 graftów? Jak tak i z dobrymi rezultatami to w sumie chyba bym wybrał GHO.

 

Tadek większość graftów poszłaby na zakola, spokojnie 2000 powinno starczyć, koronę zastanawiam się czy ruszać, przy mocnym świetle jak się przyjrzy widać leciutkie prześwity, ale to nie jest mus.

 

Ogólnie gdybym mógł (tylko to nie Europa) wybrał bym dr Cole.

 

A Wy jakbyście mieli wybrać gdzie 2000 graftów FUE, tak jak pisałem do 10E gdzie byście poszli (tak żeby było największe prawdopodobieństwo na najlepszy efekt )

W sensie: Hatingen vs. Feriduni vs. GHO vs. Bisanga vs. coś innego Jakby byłby Wasz wybór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie mam przekonania do Armaniego, słyszałem o osobach którym proponował świetną linię i bardzo gęstą w bardzo młodym wieku, co większość chirurgów uznawała za głupotę, gdyż nie było wiadomo jak będzie postępowało łysienie (jeden przypadek "ratował" Bisanga z tego co pamiętam)

 

Nie polecałem go, jedynie podałem jako przykład wysokich cen (jak w linku powyżej - 15 euro/graft).

 

Trudno mi powiedzieć - ja za jakość poręczyć mogę jedynie w Dr. A's Clinic (jak wiecie sam byłem pacjentem), reszta tylko na zasadzie prywatnej rady. Zawsze miałem duże uznanie do efektów przedstawianych przez Feriduni i Hattingen Hair, natomiast tylko na podstawie relacji zamieszczonych w sieci. BHR również niczego nie brakuje. We wszystkich z tych klinik powinieneś być zadowolony z efektu.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie mam przekonania do Armaniego, słyszałem o osobach którym proponował świetną linię i bardzo gęstą w bardzo młodym wieku, co większość chirurgów uznawała za głupotę, gdyż nie było wiadomo jak będzie postępowało łysienie (jeden przypadek "ratował" Bisanga z tego co pamiętam)

 

Nie polecałem go, jedynie podałem jako przykład wysokich cen (jak w linku powyżej - 15 euro/graft).

 

Trudno mi powiedzieć - ja za jakość poręczyć mogę jedynie w Dr. A's Clinic (jak wiecie sam byłem pacjentem), reszta tylko na zasadzie prywatnej rady. Zawsze miałem duże uznanie do efektów przedstawianych przez Feriduni i Hattingen Hair, natomiast tylko na podstawie relacji zamieszczonych w sieci. BHR również niczego nie brakuje. We wszystkich z tych klinik powinieneś być zadowolony z efektu.

 

Skald a co sądzisz o GHO, pomiając multiplikację jaki jest z niego chirurg, jeśli chodzi o umiejętności itd...? Co sądzisz?

 

PS. Co sądzicie o czymś takim jak: Alopecia Reductions - http://www.hattingenhair.com/solutions_ ... tions.html - pierwszy raz się z czymś takim spotykam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest zbyt mało udokumentowanych rezultatów udanych zabiegów z wysoką gęstością żeby się na tę konkretną klinikę zdecydować.

 

PS. Co sądzicie o czymś takim jak: Alopecia Reductions - http://www.hattingenhair.com/solutions_ ... tions.html - pierwszy raz się z czymś takim spotykam

 

To stara metoda, obecnie oferowana jedynie przez niektóre ośrodki (bardzo rzadko). Ma to swoje plusy i minusy, ale osobiście nigdy bym się nie zdecydował.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu wybrałbym Koraya. Grzegorz miał podobną ilość grafów przeszczepionych co Ty chcesz mieć i rezultat jak dla mnie rewelacyjny.Przy okazji trochę kasy zaoszczędzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie którego doktora od FUE wybierzesz sprawdź go dobrze na forach zagranicznych , moim zdaniem Belgia w Europie jest najlepsza, a jak masz zapas gotówki i odległość już nie będzie stanowiła problemu to rozważałbym

dr Umar, Rahal lub dr A's.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

Co do BHR, to bardzo szanuję to klinikę, ale z drugiej strony niektóre przypadki od A's pokazywały że da się, mimo że miało się nie dać, to jakiś minusik jest.

Przemawiają za nią na pewno relacje i to spora ilość.

 

Feriduni i Hattingen mają świetne rezultaty - rewelacyjne zdjęcia, ale niestety nikogo tam jeszcze z naszego kraju nie było (brak relacji).

 

GHO to magiczna multiplikacja, ale właśnie problem z gęstością.

 

W sumie chyba z efektów najbardziej w Europie pasuje mi Hattingen... ale sam jeszcze nie wiem, ciężka decyzja.

W sumie to najchętniej pojechałbym do GHO na pobranie, potem wszczepienie od Hattingen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja na Twoim miejscu wybrałbym Koraya. Grzegorz miał podobną ilość grafów przeszczepionych co Ty chcesz mieć i rezultat jak dla mnie rewelacyjny.Przy okazji trochę kasy zaoszczędzisz.

jemu jak wiemy na kasie nie zależy tylko na jak najlepszej jakości, chociaż i Koray u Grzegorza zrobił kawał dobrej roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do BHR popatrz na przykład boya na lysienie.info - ilość graftów która wyrosła jest dramatycznie niska, ciekawi mnie co zrobi z tym Bisanga - imho od tego uzależniałbym w jakimś stopniu BHR, bo jednak renomowana klinika mimo wszystko nie powinna robić takich rzeczy.... a gdy tak się dzieje to powinna robić coś typu następny zabieg gratis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że Boy ma drastycznie słabe odrosty przez jakiś tam brak indywidualnych predyspozycji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na starym forum procz boya slabe efekty maja jeszcze lenka i shogun,wielu tez nie konczylo dokumentowac swoich przypadkow a to tez daje do myslenia,jest kilka udanych,ale procentowo wcale nie jest dobrze,na tym forum brudne paznokcie u pracownika bhr na zdjeciu,to tez swiadczy o klinice...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zastanawia mnie ta multiplikacja GHO. Czy pobieranie części graftu nie osłabia go?. Blizny na pewno nie będzie bo średnica 0,5 mm to mało ale czy w zamian obietnicy częściowego odrostu włosów w miejscu donora nie będę miał straty i tam i w miejscu wszczepienia. Poza tym tanio nie jest i najbliżej w Czechach. Czy ktoś miał takie zabieg i jest zadowolony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt na tym forum nie testował ani GHO ani HST - wszyscy się boją, że to może być ściema Ale Lion kiedyś wklejał posty z innego forum i tam, jeśli dobrze pamiętam, były nawet zdjęcia z zaznaczonymi miejscami pobrań grafów i późniejszych odrostów w obszarze biorczym. Gdzieś też czytałem (nie pamiętam, czy tutaj, poszukaj), że włosy w ten sposób "odzyskane" (w donorze), mają zaburzony cykl wzrostu, w związku z czym dochodzi do cyklicznych przerzedzeń w miejscu biorczym. No i do tego, żeby zregenerowany włos stał się pełnoprawny, potrzeba kilku cykli.

 

Mam nadzieję, że niczego nie przekręciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...