free web hit counter Skocz do zawartości
harris108

Czy mój stan nadaje się do przeszczepu?Może mikropigmentacja

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, chciałbym dowiedzieć się czy mój stan pozwala podjąć się przeszczepu? Wydaje mi się, że moje ubytki są na tyle duże, że nie ma dla mnie ratunku na nowe włosy i jedynie zostaje mikropigmentacja. Jeżeli uważacie, że mogę wykonać przeszczep to skłaniałbym się na kliniki w Turcji z uwagi na cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w podobnej sytuacji i chyba zdecyduje sie na mikropigmentacje. Pozdrawiam

Masz jakąś klinikę wybraną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz podobny przypadek , w dwoch sesjach moze byc ok ale musisz miec top donor a po fotkach z zgolonymi praktycznie wlosami trudno zgadywac jak twoj donor wyglada.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan wygląda na NW5A, niektórzy uważają że dzięki temu donor jest lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszy od czego ? Od donoru osoby niełysiejącej czy mającej NW1-2? Ludzie przestańcie pisać herezje, bo to już zaczyna być chore, ma gówniany stan jeżeli pasuje mu efekt zapałek wbitych w gówno niech robi ten przeszczep( pewnie będzie robił w budżetowej klinice i taki efekt otrzyma).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem dzisiaj typa z mikropigmentacja ktoregos z kolei. Nie wiem moze to kwestia oka ale potrafie zawsze takiego kogos wylapac z daleka wiec z bliska musi to byc bardzo widoczne. Glowa sie nienaturalnie blyszczy. Normalnie majac takie krotkie wlosy nie ma takiego blyszczenia. Druga sprawa w zyciu bym sobie nie zrobil standardowego zabiegu z nienaturalna linia jak od linijki. Wrzucilbym leciutkie zakola do tego jeszcze efekt jakiejs blizny po rozcieciu, smarowal leb jakims kremem zapobiegajacym blyszczeniu i moze jakos fajnie by to wygladalo. Tez zrob rozeznanie po klinikach/salonach bo wiele z nich obiecuje naturalny wyglad a potem wyglada to poprostu jak tatuaz. Podejrzewam ma znaczenie kolor tuszu wielkosc i gestosc kropek. Zbyt gesto tworzy efekt jednolity-nienaturalny. Widze tez ze opalenizna/ciemniejsza skora wyglada z tym naturalniej.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musieli się czymś nasmarować w ochronie przed słońcem że tak błyszczą 😃 Nie powinno tak być. Poznałem 2 osoby po mikropigmentacji i gdybym nie wiedział co to jest i jak to wygląda, to bym nie rozpoznał że coś mieli robione. Może po dotyku kiedy nie czujesz szorstkości ściętego włosa, no ale tak to chyba nikt nie robi 😁 A linie włosów ustala się podczas zabiegu i porządny specjalista nie zaleca robić jej tak nienaturalnie od linijki, no chyba że się tak uprzesz i chcesz wyglądać jak z amerykańskich teledysków. Linia włosów powinna wyglądać naturalnie. Wrzucam dwa zdjęcia na których widać przed jak są świeżo ścięte włosy i po zabiegu jak to wygląda. Generalnie "włosy" wyglądają

20180830_165058.jpg

20180629_163419.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...