free web hit counter Skocz do zawartości
piotr1281

z NW7 do NW 3 w rok

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, ale dla większości ludzi nadal nie można nic zrobić z łysieniem, a fin to najgorsza trucizna.

 

A skoro już mowa o spektakularnych efektach Big 4, to zastanawiam się, jakie efekty mogłoby dać teoretyczne Huge 12 antydhtora. A ja nigdy jeszcze nie wykorzystałem nawet w połowie potencjału Huge 12. Nawet nigdy nie spróbowałem Huge 12.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi sie wierzyc ze to efekt bez przeszczepu jakiegos czy tego toppika na wlosy BIG 4 to...dutasteryd+minox+?+?...ketokonazol i RU?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież na filmie jest opis czego używa do odrostu

 

fin 1 mg

minoxa 5%

dermaroller

Szampon z keto

Biotyna

Witamina C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten 4 to dermaroller. Coraz częściej zaliczany do podstawowej terapii. Podczas łysienia często występuje stan zapalny, który po dłuższym czasie

powoduje że na powierzchni skóry tworzy się gruba warstwa kolagenowych zwłóknień przez , którą włosy nie mogą się przebić. Dermaroller nie tylko poprawia krążenie krewi i lepszą absorpcję wcierek ale też zmniejsza zwłóknienie skóry głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zastanawiam sie nad kupnem dermarollera..jak myslicie jaka dlugosc igielek bylaby ok przy lysieniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno najlepsze efekty daje 1,5mm lecz tutaj musisz stosować co 7-15 dni, natomiast do codziennego użytku używałbym 0,2- 0,5mm aby po normalnie użyć minoxa i zwiększyć jego działanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 1.5 mm jest optymalne raz na 7-10 dni. Po zabiegu 24 h przerwy z wcierkami. Właśnie się przyjrzałem łysemu koledze i faktycznie jego głowa lśni jak wypolerowana a reszta skóry jest matowa. (mowi ze niczym jej nie smaruje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po zabiegu rolka z iglami o dlugosci 1,5mm robic przerwe? planuje kupic 0,5mm chyba nie trzeba robic przerwy ..chcialbym uzywac co drugi dzien lub codziennie dla lepszego wchlaniania wcierek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Igły 0.2 czy 0.5 nie mają zupełnie sensu, chyba że zależy wam tylko na lepszym wchłanianiu kremu przeciwsłonecznego, aby glaca się nie spaliła.

Badania były prowadzone na igłach 1.5mm, a interwały między kolejnymi zabiegami wynosiły okoł 14 dni (7 dni w przypadku 4 pierwszych zabiegów). Skóra po zabiegu 1.5mm potrzebuje od 2 do 3 tygodni aby całkowicie się zregenerować. Zbyt częste stosowanie krótszych interwałów może prowadzić do fibrozy i zamast pomóc zaszkodzicie sobie tylko.

Nie wiadomo jaki jest mechanizm działania dokładnie microneedlingu, ale osoby stosujące tylko go, nie mają za bardzo efektów, mimo że jedno z badań sugerowało coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od roku uzywam 1,5 mm dosyc czesto dwa trzy razy w tygodniu i jakos nie zaszkodzilo odosty caly czas się pojawiają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od roku uzywam 1,5 mm dosyc czesto dwa trzy razy w tygodniu i jakos nie zaszkodzilo odosty caly czas się pojawiają

 

 

Hej, mam pytanko jakiego dermarollera używasz? mile widziany jakiś link:).Coś jeszcze oprócz jego używasz(wcierki,leki)?Z góry dziękuję za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...