free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie musicie mi doradzic bo niewiem ktorego wybrac. Rozwazam miedzy dr maral lub dr serkan aygin lub dr ahmed altan. Bardzo prosze o wskazowki do ktorego najlepiej leciec. Dodam ze w moim przypadku jest troche problem z angielskim wiec do dr aygin i dr altan mozna poleciec z polskim konsultantem. Bardzo prosze o porade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Maral po pierwsze jest sprawdzony, a jezeli faktycznie cokolwiek by nie wyszlo poprawkę masz za firko. Jedziesz do marala jeżeli faktycznie obawiasz się tej bariery językowej to zabierz kumpla co zna angielski lub niemiecki bo po niemiecku równie dobrze mówią opłać mu lot i powiedz, że ma 3 dni wakacji za friko i wyjdzie cie na pewno taniej niż ten cały konsultant.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za friko XD jak bilet minimum 1200 poza tym nie wiadomo czy zgodzą się żeby spali we 2 w jednym pokoju mimo tego że łóżko jest 2 osobowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za friko XD jak bilet minimum 1200 poza tym nie wiadomo czy zgodzą się żeby spali we 2 w jednym pokoju mimo tego że łóżko jest 2 osobowe

A Zgadasz sie z powyższą opinia ze najlepiej maral?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za friko XD jak bilet minimum 1200 poza tym nie wiadomo czy zgodzą się żeby spali we 2 w jednym pokoju mimo tego że łóżko jest 2 osobowe

A Zgadasz sie z powyższą opinia ze najlepiej maral?

 

Według mnie lepszym wyborem byłby Julszan Prandeckogan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bilety znalazłem miesiąc przed wylotem bezpośrednie za 700 zł, więc nie wiem o jakim minimum tu mowa, a łóżka miałem dwa mimo, że przyleciałem sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

813zl z "duzym" bagażem, lotem bezpośrednio z Warszawy. Kupowałem we wrześniu, Lot w grudniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na kogo bys sie nie zdecydowal to sa to tanie masowki tureckie, czyli przeorany donor, slaba gestosc i wielowlosowe grafty w lini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na kogo bys sie nie zdecydowal to sa to tanie masowki tureckie, czyli przeorany donor, slaba gestosc i wielowlosowe grafty w lini

 

Źle napisałeś powinieneś napisać: przeorany donor, slaba gestosc i wielowlosowe grafty w lini to typowa Turecka robota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na kogo bys sie nie zdecydowal to sa to tanie masowki tureckie, czyli przeorany donor, slaba gestosc i wielowlosowe grafty w lini

Idąc tym tokiem rozumowania, to u nikogo nie warto robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Idąc tym tokiem rozumowania, to u nikogo nie warto robić.

 

 

warto robic, ale w klinikach ktore dbaja o wyzej wymienione rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.06.2019 o 17:23, dandinho napisał:

warto robic, ale w klinikach ktore dbaja o wyzej wymienione rzeczy

A które to kliniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...