free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu się zmusiełem i ogoliłem się na zero. Dzięki zixowi , który bardzo włosy pogrubia udało

mi się ograniczyć wypadanie i maskować to że coś złego dzieje się z włosami, ale teraz jak jestem ogolony dokładnie widać ogniska zapalne na skórze.

Czekam , aż przyjdzie saba i zaczynam kuracje. Widać też pomimo tego że mam mieszki na całej głowie (jakis nw 1.5 ) jaki obszar jest dotknięty fibrozą.

Głowa w tym miejscu się swieci bardzo nienaturalnie a niestety wygląda to na nw 5-6. Więc wiem jak prawdopodobnie będę łysiał. Dlatego jak tylko szybko

się da wrzucam dermapen na ten obszar plus kupilem szczotkę drewnianą do masażu i zamierzam wykonywać codzienny dość intensywny masaż głowy przed nałożeniem saby. ( plus standardowa kuracja)

 

Ps,

Co do moich odczuć będąc "łysym" to zaraz po ogoleniu głowy sam z sobą czułem się zajebiscie.... przez 5 min, moje dzieci się popłakały, żona powiedziała ,że wyglądam

masakrycznie jak dresik sebix. W pracy pytania dlaczego postanowiłem zamienić się w mnicha bo przecież mam włosy inni czy jestem chory. Mikropigmentacja w przyszłości nie jest dla mnie rozwiązaniem bo teraz właśnie tak wyglądam. I teraz dopiero jestem zmotywowany do walki.... a podobno inni ludzie mają wylane na twoje włosy. Mogę sobie tylko wyobrazić co czują młodsi ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze to chore co napisze - gratuluje odwagi:) tez bym chcial sciac wlosy, ale brak mi odwagi z tym, ze ja bym juz prawdopodobnie olal leczenie lysienia, moj stan jest taki ze sam juz nie wiem czy nie robie z siebie posmiewiska nie golac sie na lyso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulujesz mu odwagi,ale on chce jednak wlosy i bedzie walczyl dalej,bo jak widac ogolenie sie na lyso nie zawsze oznacza, ze ktos sie z tym pogodzi. Jeszcze te chore komentarze ludzi dookola nie pomagaja w utrzymaniu takiej "fryzury" stad wiekszosc z nas musi walczyc.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny plus na tą chwilę to to, że zaczynam koncentrować się nie na wypadaniu a na odroście. Już nie muszę

panikować widząc wannę czy poduszkę pełną włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest ten ZIX który bardzo pogrubia włosy i ogranicza wypadanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zix to wcierka zrobiona m.in z siarczanu cynku i vit b6 p5p. Siarczan cynku ma właściwości blokujące dht (oczywiście słabsze niż sterydy) oraz przeciwzapalne. Mi pomógł

w zmniejszeniu wypadania ( ale nie na odrost) i mega zmniejszył świąd skóry. Jego efektem ubocznym jest to, że pogrubia włosy dzięki czemu jest bardzo dobry efekt kosmetyczny zwłaszcza jak jestes diffuse thinning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten ZIX trzeba samemu sobie przygotować, czy można to gdzieś kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem co czujesz.......sam tak miałem 3 lata temu wieku 21 lat, ogoliłem sie na łyso bo z dłuzszymi włosami wyglądem jak socjopata...zacząłem stosować kuracje big 3, i dala mi 2 lata świetnego odrostu, teraz jest spadek ale nie poddaje sie, jednak widzę jaka różnica byla teraz a wtedy kiedy odkryłem ze to silna androgenówka, teraz jest wciąż lepiej niz wtedy jednak włosy słabną, niby medycyna działa cuda a w przypadku włosów, można dostać deprechy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niby medycyna działa cuda a w przypadku włosów, można dostać deprechy xD

 

Bo działa, tylko, że lekami które zawsze dają uboki. Ale najgorsze jest to, że te ku*wy lekarze nie pozwalają leczyć łysienia jak ktoś chce, i to przez to można dostać depresji albo gorzej - bo można dostać szału i wpaść w nieziemską wściekłość - jak też było w moim przypadku - czułem, że ułamki sekund dzieliły mnie o jakiejś ''eksplozji'' przez tych jebanych terrorystów lekarskich.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo łysienie to przeciez jest normalna rzecz i nie stanowi zagrożenia życia. Mowi lysy dermatolog albo dematolożka nastrzykana botoksem latajaca co miesiac na prp bo jej wlosy tez sie przerzedzaja

 

-- 07 cze 2019, 12:34 --

 

Jak jednej wspomialem o mezo duasterydem, cb, ru bruzzili czy rch01 to zrobila oczy jak kot z wibro w dupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęło juz 7 tyg od kiedy ogoliłem głowę. Od tego czasu stosuję finasteryd topical z minoxidilem 2 x d, nizoral 3 x w tyg, dermapen 1 x w tygodnium, saba 2x w tyg plus suple oraz masaz drewniana szczotka 1 x d. Po 3 rolowaniu skóra zaczeła odchodzic calymi platam po tygodniu ustąpiło i wlosy dostały kopa. Nie ma praktycznie sladu miniaturyzacji. Ludzie w pracy dziwia sie ze tak szybko odrosły mi włosy. Skóra na glowie nie jest juz czerwona i przestała swędzieć. Z uboków bardziej wodniste nasienie ale z tym mogę zyć. Jak wlosy osiagną poprzednią dlugosc zrobię zdjecie dla porownania. W ciaz mam male zakola i tam na razie nic sie nie dzieje ale to dopiero 2 mc.

 

-- 24 lip 2019, 20:16 --

 

Wciąż oczywiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 i pół miesiąca od kiedy zgoliłem gówno, które moja rodzina nazywała normalnymi włosami i rozpocząłem kurację

Pierwsze zdjęcie maj, drugie połowa września. Na tą chwilę prawie nie widać że łysieję. Jedyny problem to łupież, który się pojawił mimo używanego Zioxinu. Może za często myję głowę - 2x dziennie przed wcierkami a może skórę przesuszyłem - wcierka jest na alko. Dodatkowo zrobiłem test na alergie pokarmowe i wypierdzieliłem z diety wszystko

co powoduje reakcję autoimmunologiczną organizmu, usunąłem mleko i nabiał. Mięso do minimum. Podstawą białka są żółtak jaj , ryby morskie i dziki ryż. Kortyzol i prolaktynę zbiłem, ashwagandą. Dodatkowo dołożyłem do diety wszystkie pokarmy działające przeciwzapalne plus dużą dawkę kurukumy (działanie przeciwzapalne i przeciwfibrotyczne). Planuję dodać jeszcze korzeń pokrzywy doustnie na początek 660mg plus dim bo libido jakby mniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry nie zauważyłem, dermapen już widziałem w kilku wątkach robi szał i to właśnie na koronie najbardziej a długości tych szpilek i rozstaw ?

Pewnie nie będę używał ale tak w celach dydaktycznych, jesteś na tym forum jedyną osobą która prowadzi wątek z dermapenem i masz całkiem spoko efekt jak na drugi miesiąc.

Dlatego fajnie by było jak byś napisał jaki dermapen jaki fin itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dermapen, ten którego używam to "topowy" chińczyk za 50 usd z ebaya. Bezprzewodowy na kartridże ( jeden ma 36 igieł). Usawiam na 1,5mm. Na samym początku

jednak jechałem zwykłym wałkiem z allegro za 11 pln. Super sie sprawdzał bo łęb był ogolony. Przy długich włosach tylko dermapen.

Fin to tani hindus też z Ebaya Morr F 5% wychodzi 60pln/miesciąc, chociaż pokazała się lepsza wciera dodatkowo z kwasem azelainowym , progesteronem i retinoiną więc

może od nowego roku dorzuce na noc( retinoiny nie powinno się wystawiać na słońce). Zamierzam również spróbować botoxu na skórę główy - podobno daje dobre efekty na łojotok

plus dodatkowo zmniejsza napięcie i grubość skóry.

A do mikro-nakłuwania zainspirował mnie ten gość:

 

 

 

 

Jego dermapen to to samo co ja mam z tym, że kupiony prosto z Chin wychodzi prawie 3x taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakluwanie 4x zwieksza efektywnosc minoxidilu oraz zmniejsza napięcie i grubość skóry dzięki czemu wlosy mogą się przebic. Samo w sobie tez jest skuteczne ale najlepiej dziala w polączeniu z minoxem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update. Włosy wyglądają nadal dobrze. Nawet na zakolach coś się dzieje. Zrobiłem badania dht no i obecny poziom 255 do 350 sprzed 6 mc. Spadek o ponad 25%. Więc info o tym że fin topical ma 5 % absorpcję

można włożyć między bajki. Myślę że może być to spowodowane zbyt dużą ilością środka lanego co dziennie lub /też systematycznym mikronakłówaniem. Tak czy siak liczb mówią same za siebie i w tym dopatruję się

złego samopoczucia. Postanowiłem używać Morrfa tylko rano a wieczorem loksonu. Niestety lokson strasznie wysuszył mi skórę. I tu moje pytanie jaki byście polecili minox taki który najmniej wysusza i jest w miarę łatwo dostępny. Mogę praktycznie ściągnąć wszystko ale nie chciałbym czekać 30 plus dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłem badania dht no i obecny poziom 255 do 350 sprzed 6 mc. Spadek o ponad 25%. Więc info o tym że fin topical ma 5 % absorpcję

można włożyć między bajki.

 

Wiedziałem o tym już dawno (i pewnie każdy stary wyga na tym forum też), bo fina bardzo łatwo przenika przez barierę skórną - nie to co co minox. I ja wcierek zewnętrznych czy to z finem czy z dutem nie stosowałem dlatego że panicznie bałem się uboków, tylko żeby atakować z każdej strony tj, i wew. i zew i tym samym dać szansę na lepszy efekt.

A nakłuwanie z pewnością zwiększa absorpcję zarówno fina jak i minoxa.

 

 

Tak czy siak liczb mówią same za siebie i w tym dopatruję się

złego samopoczucia.

 

Ja tam bym się dobrze czuł jakbym wiedział że DHT ma poziom zerowy, ale nie robię badań, bo wiem, że tak nie będzie i że bym się wkurwił.

 

 

Niestety lokson strasznie wysuszył mi skórę. I tu moje pytanie jaki byście polecili minox taki który najmniej wysusza i jest w miarę łatwo dostępny. Mogę praktycznie ściągnąć wszystko ale nie chciałbym czekać 30 plus dni...

 

Taki który zawiera jak najmniej alkoholu - jednak to będzie za pewne kosztem większej ilości glikolu, a glikol z kolei podrażnia skórę. Najlepszym będą pewnie jakieś w bazie kremowej albo z dodatkiem gliceryny i aloesu, ale nawet Polaris NR10 w żelu aloesowym jak wiesz wysuszył mi skrajnie skórę po ok 9 miesiącach ciągłego stosowania 2 x dziennie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Ja z Morrfem nie miałem żadnego problemu. Zawsze miałem łojotokową głowę a po morrfie zero przetłuszczania zadnych problemów ze skórą. Natomiast lokson wręcz zrobił małe nadżerki. Skóra jest czerwona i piecze. Wygląda to jak łzs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj pianki bez PG, podobno dużo mniej podrażnia, szybko wysycha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...