free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Masz - ocenzurowałem słowo g***o - pasuje Ci ?

 

Co innego możesz mi wytknąć w tym poście? - Nic. Wyraziłem swoje zdanie na które nawet miałem argumenty.

 

Nie zgadzam się po prostu z tym, co stwierdzasz, że każdy czy 98 procent mężczyzn ma gen łysienia.

 

Poza tym napisałem prawdę, bo to fakt, że ludzie często lepiej się czują że nie są sami z jakimś problemem i o tym mówią w taki właśnie sposób jak pisałeś, a to z kolei już nie zawsze musi być i jest zgodne z faktami czy skala tego czegoś.

 

Ale rozumiem, usuwaj cały ten swój wątek, tak samo jak i ja kiedyś usunąłem swój osobisty temat z forum, i byłem wtedy szczęśliwy... Tylko, że na mnie wtedy bluzgali, spamowali hejterzy itd... a tutaj trwa normalna merytoryczna dyskusja i nikt na nikogo nie bluzga.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anty po prostu daruj sobie czasem ten niepotrzebny sarkazm, a szczęśliwy będę jak przestane łysieć na co sie raczej nie zanosi

 

-- 27 sie 2020, 8:31 --

 

Byłem wczoraj u dermatologa , u którego wczesniej jeszcze raz z robilem badania i w zasadzie potwierdzil to czego sie spodziewalem. Ogólnie według Was nie lysieje tak

agresywnie ponieważ bez jakiej mega silnej kuracji odzyskalem korone i reszta jakos sie trzyma. MAm teraz dojrzala linie albo nw2 jak kto woli i myslalem nawet zeby ta linie sobie kiedys zrobić ale z godnie z diagnozą mam : Androgenic alopecia - nic nowego, retrograde alopecia, chronic telogen effluvium i ogolnie jestem diffuse thinning - czyli koszmar dla chirurga który mialby robcic przeszczep a co dopiero dla tureckiego technika. NIestety CTE umiejscowilo sie tez na donorze wiec dupa zbita. Lekarz powiedzial ze niestety ale jestem typem osoby która jak wylysieje to zostanie mi bardzo maly kawalek wlosów. To co mnie martwi to to ze z CTE nie mozna wiele zrobic. Myslę ze to jest od brania beta blocker , który w opisie skutków ubocznych ma łysienie. Miałem nadzieje ze po odstawieniu a minal juz ponad rok te wlosy odrosna ale TE przeszlo w CTE. Z retrogade alpecia fin u jednych cos ta pomaga u innych nie. U mnie dawka która zagescila góre tu nie robi nic. Mysle ze nawet jest troche gorzej. Bedzie to wygladało komicznie ponieważ góra mi zostanie a bede mial nad uszami mega wciecie. Myslalem , zeby sprobować w takim raziem może Duta raz na 4 dni. Tymczasem mam wcierke z duasterydem wiec bede smarowal tylko to miejsce i zobacze za ok 3 mc. Dodatkowo przejrzałem jeszcze raz temat OGV. I przeciwnicy tej metody pisali ze owszem pomaga ale przy alopecia areata i telogen effluvium. Smarowac tym sie nie zamierzam ale zakupilem kwercetyne i zaczne brać w 2 x zalecana dawka.

 

-- 27 sie 2020, 8:45 --

 

Od okolo 2 mc biore 2 x 2.5 mg minixidilu w postaci loxonu i akualnie jedynie co obserwuje to wzmożona ilosc vellus hair na calym ciele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Anty po prostu daruj sobie czasem ten niepotrzebny sarkazm, a szczęśliwy będę jak przestane łysieć na co sie raczej nie zanosi

 

Gdzie tu widzisz sarkazm? Ja nawet nie potrafię być sarkastyczny... za bardzo Napisałem tylko swoją opinię tam bez żadnego sarkazmu.

 

I myślisz, że kastłuje się drażetkami bo lubię ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr zobacz jaki obraz dzisiaj znalazłem na HLT

 

aa-jpg.121235

 

What do you think ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anty nie wiem jaka wartość naukowa przedstawia ten rysunek. Kiedys juz o tym pisalimy i sam to pisales. Ludzie z wrodzonym brakiem A5R nie lyjeja ale maja w ustroju testosteron.

 

 

Junior może się skonczyc na gino. Z reszta z wiekiem i tak sie facetom gino robi poniewaz dziala aromataza. T przeksztalca sie w estrogen.

Nie chcesz miec estrogenu za duzo w ustroju. Estrogen znajuje sie w natlenionej krwi. Jak staniesz na rekach z glową w dół nabierzesz powietrza to wraz z natlenioną krwia do wlosów idzie estrogen. To samo jak wezmiesz szczotke i zaczniesz ostro masowac nia glowe. Estrogen likwiduje blizny. W tych aspektach pomaga wlosom. Kazdy zdrowy facet potrzebuje estrogenu ale tu chodzi o balans hormonow. Estro do T do DHT.

 

Co do Vit D to polecam wszystkim filmik na YT o gosciu który sam leczyl sie wysokimi dawkami. Zaczal od 10000 a skonczyl na 100000 dziennie. Wydal tez ksiazke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Anty nie wiem jaka wartość naukowa przedstawia ten rysunek. Kiedys juz o tym pisalimy i sam to pisales. Ludzie z wrodzonym brakiem A5R nie lyjeja ale maja w ustroju testosteron.

 

Tylko, że ludzie w wrodzonym brakiem DHT mają też i dobre włosowe geny, bo są to ludzie głównie z Dominikany... a tam prawie nikt nie łysieje.

A jaką to ma wartość - nie wiem, dla Ciebie może to nie mieć żadnej wartości a;le taka jest prawda: no androgens = no AGA/MPB i wiesz to nie ja wymyśliłem ten obraz...

 

Estrogen znajuje sie w natlenionej krwi. Jak staniesz na rekach z glową w dół nabierzesz powietrza to wraz z natlenioną krwia do wlosów idzie estrogen. To samo jak wezmiesz szczotke i zaczniesz ostro masowac nia glowe. Estrogen likwiduje blizny. W tych aspektach pomaga wlosom.

 

A to to pokrywa się z praktyką i zalecane jest stanie na głowie albo na rękach oraz masaże scalpu w leczeniu łysienia.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem tez taka teorie posrednio zwiazna z VIT D

Po co ludziom wlosy? Pierotnie do ochrony przed słońcem i przegrzaniem mozgu - (duze naslonecznienie daje impuls do produkcji VIT D) lub ochrony przed zimnem.

Dzis ludzi spedzaja duzo czasu w biurach/domach/ samochodach - wiekszosc klima lub ogrzewanie - ewolucja - wlosy nie sa potrzebne, ale to tylko teoria.....aha i dodam ze kobiety tez lysieja i to coraz czesciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak wszyscy nie wyłysieją... nie martw się tak tym.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, że zamiast walczyc z T należy skupic się na prostaglandynach. To ponoć wlasnie ich rozmieszczenie decyduje o schemacie lysienia nie receptorów androgenowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, i wierz mi przestanę walczyć z T jak będę widział pełno masowo takich efektów jak moje tymi metodami.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To one bezposrednio odpowiadaja za reakcje zapalne w skórze glowy , swędzenie - nie DHT.

 

-- 13 wrz 2020, 20:55 --

 

To one bezposrednio odpowiadaja za reakcje zapalne w skórze glowy , swędzenie - nie DHT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co... przecież są takie środki jak setipiprant /fevipiprant, tylko gdzie są te efekty...?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok Ty dzialasz na pierwszym etapie schematu (nawet go wyprzedzasz), który podalemi i wyeliminowales kolejne, ale tak jak są inhibitory A5R tak sa tez inhibitory PGD2. I nawet

zabobonna metoda OGV pokazuje ze są z tego rezultaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę tylko widzieć efekty takie jak moje uzyskane tymi rzeczami z ostatnich pozycji schematu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie twierdziłem że blokowanie PGD2 a boostowanie PGE2 nie daje żadnych efektów i gdy bym mógł gdzieś tanio łatwo i zawsze dostawać PGE2 to pewnie byłoby dołożone do kuracji, ale jednak przedstawiane efekty pozyskane metodami o których mówisz nie są takie jak moje i nie są tak częste jak przy stosowaniu HRT, samych silnych antyandrogenów, czy choćby tylko samego fina, a do tego nie znamy stanu utrzymania efektów uzyskanych tymi metodami o których mówisz na przestrzeni wielu lat/dekad. I dla mnie to tylko dodatek do kuracji mógłby być.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Cebularz" za każdym razem jak robil 2 mc przerwy to tracil wszystko ale co warte podkreslenia za kazdy razem jak wracal do kuracji to odzyskiwal calosc.

 

-- 13 wrz 2020, 21:21 --

 

i tak jeszcze jedno - przez miesiac probowalem ogv i dzila nawet na zakolach po 4 tyg pojawily sie ciemne wloski ale po tym czasie przelozony wezwal mnie na rozmowe a żona zagrozila rozwodem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno warto dodawać naturalne rzeczy do kuracji jeśli ma się na to czas, chęci, zapał i kasę, ale ja bym tego nie traktował jako sposób czy podstawę kuracji.

 

-- 13 wrz 2020, 22:26 --

 

"i tak jeszcze jedno - przez miesiac probowalem ogv i dzila nawet na zakolach po 4 tyg pojawily sie ciemne wloski ale po tym czasie przelozony wezwal mnie na rozmowe a żona zagrozila rozwodem

 

O kuhwa, aż taki fetor był nie do wytrzymania ?

 

Swoją drogą masz jakieś fotki tych efektów na zakolach ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wtedy nie prowadzilem zadnej dokumentacji. Tego smrodu nie da się niczym zniwelować. Wstyd mi bylo jezdzic srodkami komunikacji publicznej."cebularz" pisal zeby splukiwc glowe woda z sokiem z cytryny albo sodą ale niee dzialal nawet plyn do mycia naczyn. Łep capil jeszcze kilka miesięcy a do tego posciel poszla do kosza. Jednakże w jakims stopnu tą kurację można stosować doustnie. Cebula i czosnek zawdzieczają swoje wlasciwosc kwercetynie a ta mozna kupic wszedzie w postaci suplementu i tak owy przyjmuje od paru dni. Zobaczymy czy cos wniesie do calosci.

 

-- 13 wrz 2020, 21:43 --

 

I ona sama w sobie jest chyba najmocnejszym naturalnym inhibitorem PGD2.

A inne to :

Kurukuma

Korzeń Pokrzywy

He Shou Wu

Astaxantyna

Aspiryna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Anty nie wiem jaka wartość naukowa przedstawia ten rysunek. Kiedys juz o tym pisalimy i sam to pisales. Ludzie z wrodzonym brakiem A5R nie lyjeja ale maja w ustroju testosteron.

 

 

Junior może się skonczyc na gino. Z reszta z wiekiem i tak sie facetom gino robi poniewaz dziala aromataza. T przeksztalca sie w estrogen.

Nie chcesz miec estrogenu za duzo w ustroju. Estrogen znajuje sie w natlenionej krwi. Jak staniesz na rekach z glową w dół nabierzesz powietrza to wraz z natlenioną krwia do wlosów idzie estrogen. To samo jak wezmiesz szczotke i zaczniesz ostro masowac nia glowe. Estrogen likwiduje blizny. W tych aspektach pomaga wlosom. Kazdy zdrowy facet potrzebuje estrogenu ale tu chodzi o balans hormonow. Estro do T do DHT.

 

Co do Vit D to polecam wszystkim filmik na YT o gosciu który sam leczyl sie wysokimi dawkami. Zaczal od 10000 a skonczyl na 100000 dziennie. Wydal tez ksiazke

 

Aż z ciekawości zajrzałem co w niej jest i jak bym czytał reklame jakiegoś suplementu diety, a jego nazwy spodziewałem się na końcu

Ogólnie dużo odnośników ale żadnych twardych dowodów, większość to opis zaczynający się: z mojego doświadczenia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz takich dawek sie oficjalnie nie zaleca bo a nuz okaze sie ze vit d mozna wyleczyc wiele chorob. Proponuje brac 30tys przez 7 dni i zobaczyc jak to sie przelozy na liczbe wypadajacych wolsow podczas porannego mycia.

 

-- 18 wrz 2020, 16:41 --

 

Wit d powoduje tez wypadanie wlosow ale tyljo kiedy przekroczymy magiczny poziom 106 jednostek co jest niemozliwe do osiagniecia bez dlugotrwalej suplementacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ufam tylko witaminom z grupy B i H czyli biotynie, a ja o tym wiem, że tylko końskie dawki witamin mogą mieć jakiś realny wpływ. Taka biotyna we wiadrze dla koni by musiała być...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Piotr powiem Ci, że biorę już jakiś czas, od ok miesiąca od 20-30 tys. dziennie i nie widzę jakiejś różnicy jeśli chodzi o włosy, ale poprawiło się jeśli chodzi o zdrowie, do tego dorzuciłem omega 3, bo działa przeciw zapalnie i zobaczymy, za 12 miesięcy. Niedługo idę zrobić badania poziomu czy podskoczył bo standardowo miałem chyba z 15 po pierwszym, a czułem się jak zwłoki.

Po miesiącu naprawdę czuje się lepiej.

 

-- 18 wrz 2020, 19:41 --

 

Ja tam ufam tylko witaminom z grupy B i H czyli biotynie, a ja o tym wiem, że tylko końskie dawki witamin mogą mieć jakiś realny wpływ. Taka biotyna we wiadrze dla koni by musiała być...

 

No Antek chyba powinieneś też zaufać tym z grupy D

https://www.coimbraprotocol.com/single- ... --Vitiligo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...