free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby było lato od razu bym się zgolił i nie patrzył jak mi włosy wyłażą

 

 

a teraz nie mozna sie zgolic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W maju mam komunie syna i prosil mnie zebym nie przychodzil ogolony( dla dzieci to to samo co lysy). Wiec jakos musze przez to przebrnac.

 

-- 31 sty 2020, 19:01 --

 

Zamowilem minoxidil bez alko i pg wiec moze problem wysuszonej skory z czasem ustapi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem znów lekarza trychologa. Pojechał kamerką i powiedział ze aktualnie prawie na całej głowie jest stan zapalny.

Ze glikol pewnie mogl podrażnić skórę ale stan zapalny jest również na donorze a tam nie psikalem. Powiedział tez ze jego zdaniem

androgenowkę mam ale tez jest jeszcze jakis inny problem - ze mam telogenowe lnienie i kuracja fin/minox tego nie zatrzyma.

Podejrzewa jakąś chorobę autoimmunologiczną. Mam zrobić badania w w tym kierunku. Poki co z racji że poziom dht mam niski

przechodzę na fin oral 3x tydzień, minox wcierka bez alko i glikolu i lecę z sabą na razie codziennie przez 7 dni. Myslem o cb

skoro ma działanie przeciwzapalne. Cały czas też myślę o tym he shou wu które mam. To jedna z najbardziej przeciwzapalnych

naturalnych substancji ale nie wiem czy sie z finem nie pogryzie.

 

-- 07 lut 2020, 12:07 --

 

I mam jeszcze pytanie odnośnie pianki kirkland. Ona chyba też jest bez glikolu? I nie powinna tak podrażniać skóry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualna wcierka.

Zalety : lagodna dla skory. Zero pieczenia , szczypania

Wady : to sie nie nadaje do dluzszych wlosow. Wlosy sa posklejane , klapniete i tluste. Dodatkowo nie mozna jej stososowac przy ostrym sloncu(zawiera retinol) a po wieczornym stosowaniu ciezko mi zasnać. Może przez kofeinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No slabo ale niczym tego nie traktowalem ale chyba zaczne tylko ile tego mozna lac. Ani to zdrowe ani ekonomiczne bo wychodzi 6ml na dzien. Tylko nie wiem czy na to cos pomoze. Na yt chlopak prowadzi vloga o lysieniu. Bierze fina wciera minox jezdzi rollerem plus laser i te boki nic zero. Przez 2 lata nie ma zadnej poprawy. Przyjzalem sie tez kilku kolesiom co maja nw0 i na gorze mega gesto a boki rzadkie. Moze to od komorki? Nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No slabo ale niczym tego nie traktowalem ale chyba zaczne tylko ile tego mozna lac. Ani to zdrowe ani ekonomiczne bo wychodzi 6ml na dzien. Tylko nie wiem czy na to cos pomoze. Na yt chlopak prowadzi vloga o lysieniu. Bierze fina wciera minox jezdzi rollerem plus laser i te boki nic zero. Przez 2 lata nie ma zadnej poprawy. Przyjzalem sie tez kilku kolesiom co maja nw0 i na gorze mega gesto a boki rzadkie. Moze to od komorki? Nie wiem

 

Badałem się trychoskopem na tych bokach bo mi padł tylko jeden i nie wyszło kompletnie nic, ale moje się odrobine zagęsciły także to być może kwestia genetyki a nasz mózg płata nam figle wmawiając że coś z nimi nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam brac fina 3 x tydz. I teraz jak stosować wcierkę? Dotychczas lałem fina z minoxem na caly nw6. Czy teraz też tak robic? Czy tylko tam gdzie wlosy sa slabsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni stan włosów. Lnienie cały czas sie utrzymuje i pieczenie też dlatego gole znowu głowę

 

-- 05 mar 2020, 9:58 --

 

Oto co ukazało sie po zgoleniu na 0

 

-- 05 mar 2020, 10:00 --

 

Teraz wiem czemu mnie piekła skór i włosy leciały. Idzie wiosna zaczynam siać trawę od nowa

 

-- 05 mar 2020, 10:05 --

 

Sałna i peeling chemiczny załatwiły sprawę. Jest jeszcze dobra wiadomość. Głowa świeci się mniej niż 9 mc temu. Dermaroller jednak pomaga.

W czerwcu po zgoleniu włosów widziałem też taką charakterystyczną linię w 1/3 głowy patrząc od góry. Teraz jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że i u mnie na głowie są takie białe płaty,dziennie co podrapie głowę to leci takie coś jakby łupież mogę to nawet pazurami zdrapac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze to moze byc zaschnięty glikol. Kup sobie peeling chemiczny spryskaj nim glowe to powinien rozpuscic ro gowno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotr1281 jak tam ten aquagain, polecasz? Gdzie zamawiałeś i ile płaciłeś?

Chcę też to zakupić. Na ebayu z przesyłką wyszło mi 44$ spoko cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To cena z przesylka ktora bodajże wynosi 25 usd wiec jednego nie oplaca sie . Ja zamowilem 3 na probe. Jesli chodzi o wcierke to zero podraznien czy przesuszania. Super nadaje sie do dermarollingu. Nie wiem czy nie przetluszcza wlosow poniewaz ja mam teraz jeżyka na glowie i tego tak nie widac. No i nie wiem jakie sa wlasciwosci takiej wcierki poniewaz nie ma glikolu ktory ulatwia wchlanianie. Z drugiej strony minox to minox.

 

-- 29 mar 2020, 11:12 --

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walcze od czerwca i poprawa jest. Przejrzyj caly moj watek. Dokladnie rok temu wlosy lecialy mi masakrycznie. Dodatkowo byly strsznie cienkie plus stan zaplny lojotok lupiez. Teraz jest lepiej ale to jeszcze nie to co kiedys. Wlosy scięte na krótko wydaja sie gęstrze. A walcze konwencjonalnie np fin/minox/zoxin i holistycznie : np he shou wu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze to moze byc zaschnięty glikol. Kup sobie peeling chemiczny spryskaj nim glowe to powinien rozpuscic ro gowno

 

Polecasz jakiś konkretny peeling? Bo ja znalazłem tylko taki w formie odżywki/szamponu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrost po 2 i pól miesiaca. Wlosy rosna bardzo szybko. Testowalem przez kilka dni doustny minoxidil ale to nie dla mnie. Przy ok 2 mg trupiozimne rece i nogi arytmia i zawroty glowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok na kuracji. Jestem ogolnie zadowolony. Jak na prawie cztery dychy na karku to nie jest zle. Jedyne czego zaluje to fakt ze czekalem tak dlugo. 3 lata zmarnowane na rozkmine czy i po kim lysieje ale nie mialem lysych w rodzinie wiec nie bylem przygotowany na to. Teraz musze sie za boki zabrac bo gora w miarw gesta a nad uszami slabo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr jak wygląda u Ciebue kuracja? Co dokładnie bierzesz itd?

Możesz napisać jak mniej więcej rozpoznać ten stan zapalny na skórze głowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fin 1mg 3 x tydz

Minoxidill 5% z alzetic acit (działanie przeciwzapalne) i palmą 2 x d

Zioxin 3 x tydz

Dermapen 1 x tydz

Saba 2 x tydz

 

do tego

Curcuma 2500 mg 2 x d - działanie przeciwzapalne

Korzen pokrzywy 500mg 2 x d - działanie przeciwzapalne/ obniża estrogeny/ podnosi wolny testosteron/ słaby inhibitor 5ar

Astaxantyna 4 mg 1 x d - działanie przeciwzapalne / słaby inhibitor 5ar

He shou wu - ok 1 gr 1 x d - działanie przeciwzapalne / przyciemnia włosy , likwiduje siwizne

VitD - 10000 1 x d

 

Plus dieta - zero mleka/nabiału , cukry złożone do minimum, zero produktów mącznych - w większosci surowa warzywa , brązowy ryż , tłuste ryby , zero wieprzowiny podstawą białka - jajka - 3-4 dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie ten he sho wu przyciemnia Ci wlosy i likwiduje siwizne? Jakiej marki kupujesz i jak dlugo stosujesz. Wypowiedz sie na ten temat,bo szukamy cos tu na siwienie i doszlismy do wniosku,ze oprocz farby nic nie ma , natomist Ty piszesz inaczej stad zaciekawil mnie ten post ostatni...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nawet to zioło przyciemnia jakoś minimalnie włosy to i tak niech żaden blondyn/albin nie napala się na efekt że będą mu rosły max czarne włosy jak u ludzi innych ras niż biała. Bo dla takiego efektu TYLKO farba trwała chemiczna i najmocniejsza jaka tam tylko istnieje (a nawet taka farba ma problemy aby dobrze pokryć i uzyskać pożądany kolor nawet po wielu razach - jak i w ogóle...), i ew. hyper dawki MTII aby coś poprawić z ''natury'' i zminimalizować różnicę kolorów odrostów aby się tak nie rzucały w oczy.

 

 

Najlepiej jakbyś pokazał jakieś fotki przed zastosowaniem tego zioła i po, na których jest zauważalna jakaś konkretna różnica w kwestii przyciemniania. Bo jeśli to rzeczywiście pomaga na to, może sam się na to skuszę jako dodatek do kuracji czy może raczej do maskowania mojego naturalnego tak znienawidzonego koloru który jest dokładnie taki sam jak ma świnia na dupie.

 

I wierzcie mi, jeśli byłoby cokolwiek lepszego od farby i od MTII to z pewnością bym tego używał bez względu na cenę (na tyle na ile byłoby mnie stać) dostępność i uboki, bo musi być blacker than the blackest tar at the darkest night.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety takich nie mam. Ziolko biore kilka tyg wiec jeszcze za wczesnie na konkretna ocenę. Ok rok temu moje wlosy byly ciemno brązowe z tendencją do siwienia nad uszami.

Teraz włosy mam znacznie ciemniejsze ale to poki co moja subiektywna ocena. Ogólnie siwienie jest u mnie na dalszym miejscu. Zdecydowanie wolę być siwy niż łysy ale wiadomo jeśli siwizne można odwlec to czemu nie. He shou wu to również cenne zródło żelaza i bardzo dobrze przyswajalnego cynku ale jeśli ktoś bylby zainteresowany niech pamięta żeby kupować z dobrego źródła i żeby bylo "prepared" czyli specjalny proces obróbki ponieważ inaczej są przypadki uszkodzeń watroby

 

-- 09 cze 2020, 13:57 --

 

Chociaż ostatnio moj ojciec stwierdzil: " ale Ty nie siwiejesz , ja w twoim wieku bylem już w polowie siwy". Poczekam do końca września wtedy będę mial 6 mc i wtedy już powinna być widoczna różnica. Spróbuję to jakos monitorować.

 

-- 09 cze 2020, 15:11 --

 

https://www.ebay.com/itm/Organic-Prepar ... JdTqDzdRug

tu dobra cena ale czy to jest to trudno powiedziec

 

https://lostempireherbs.com/product/he-shou-wu/

 

ja kupilem od nich maja certyfikat ale drogo

 

-- 09 cze 2020, 15:15 --

 

on tu tlumaczy czemu ma byc "prepared"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr jeszcze apropo tego stanu zapalnego. Co z Twojego menu najlepiej na to działa? I jeszcze raz prosiłbym jeśli możesz to napisz jak go rozpoznać? Czy wypryski "pryszcze" to jego objaw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...