free web hit counter Skocz do zawartości
fighter

Nadpotliwosc przy lyseniu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, pisze do Was , bo juz nie wiem za bardzo co robic.

Mam pecha jak chodzi o geny i oprócz łysienia mam też nadpotliwość genetyczną, a co najgorsze występuje ona tylko na głowie (głównie linia włosów)...

Czytałem jak z tym walczyć i są różne antyperspiranty (odaban), jonoforeza głowy i można też sobie wstrzyknąć botoks i ma się spokój z poceniem na pół roku. Wszystko spoko tylko niestety jest to obszar, w którym stosuje między innymi ru i od razu lampka w głowie się zapala, a co jeśli któraś z tych metod zaburzy wchłanianie ru lub jakoś razem stworzą mieszankę wybuchową...

Jest to dla mnie spory problem, bo zaczyna to już wplywac na moje relacje międzyludzkie, bo ciągle mam lęk w głowie przed poceniem, a jak zaczynam o tym myśleć to kończy się to tragicznie. Straszne to jest, bo w letnim okresie jest naprawdę ciężko (jesienią, zimą i wiosną jeszcze sobie jakoś radze). Chciałbym móc pójść na przykład na wesele nie myśląc czy nie będzie się ze mnie lało.

 

Czy ktoś może miał tutaj podobny problem? Może coś doradzić? Liczę na Wasze wsparcie.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...