free web hit counter Skocz do zawartości
qwert12

Przeszczep czy system włosów?

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję przeszczep od Dr Przybylskiego, ale zastanawiam się też czy nie lepiej ogarnąć system włosów.

 

Ogólnie sytuacja jest taka, że mam 29 lat. Nezyr odstawiony od roku oraz loxon. Stan łysienia wiadomo się pogorszył. Włosy mam cienkie. Przetłuszczają się od dawna.

Co będzie korzystniejsze? Doktor po konsultacji online napisał, że zakola można śmiało przeszczepiać, ale z koroną to by sie wstrzymał, bo jest za niski stopień łysienia i można uszkodzić zdrowe cebulki.

 

Chciałbym sobie właśnie jakoś fajnie układać włosy do góry, a nie chodzić z prześitem na głowie, szczególnie jak jest ciepło to nic ułożyć się nie da.

 

PS. W tym miesiącu planuję się do niego wybrać na konsultację do kliniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgol boki na jakies 3 mm a zobaczysz ze przy obecnym stanie jaki masz zakola nie sa az takie straszne

 

system to jest udreka trzeba sciagac czyscic itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie Ci Przybyła napisał, żeby nie ruszać korony w takim stanie. Masz tam mnóstwo zminiaturyzowanych włosów. Nie marudź tylko wracaj do fina i minoxa zanim nie jest za późno. Jak Ci to poleci to nawet z HT nie wrócisz do takiego stanu przy twojej strukturze włosów.

System sobie daruj. Twoje problemy zaczną się gdy się na niego zdecydujesz.

Tak jak kolega pisał wyżej. Trzeba to ściągać, golić własne włosy, czyścić, farbować (bo traci kolor), co jakiś czas uzupełniać bądź wymieniać na nowy (a tanie nie jest).

Będziesz cały czas myślał o tym czy ci taśma się nie odkleiła.

Lepiej być łysym niż nosić takie g*wno na łbie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słusznie Ci Przybyła napisał, żeby nie ruszać korony w takim stanie. Masz tam mnóstwo zminiaturyzowanych włosów. Nie marudź tylko wracaj do fina i minoxa zanim nie jest za późno. Jak Ci to poleci to nawet z HT nie wrócisz do takiego stanu przy twojej strukturze włosów.

 

Dlaczego przeszczep nie załatwi sprawy, gdy to poleci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korona jest bardzo trudna do odtworzenia. Włosy układają się w spirale. Nie tak jak na linii zachodzą jeden na drugi dając iluzję "pełności".

Zeby uzyskać dobry efekt potrzeba dużo graftów, często więcej niż jeden zabieg. Ciężko jest też przewidzieć jak bardzo ta korona będzie się powiększać w przyszłości także w wieku 29 lat żadna klinika (mówię o takiej, która będzie miała plan na to żebyś nie wyglądał jak kosmita gdy łysienie zacznie postępować) nie zechce Ci tego robić z max możliwą gęstością.

Mało widziałem przypadków (mówię o relanych osobach nie reklamach na youtube), w których uzyskano efekt pełności bez przerzedzenia na koronia. Osoby, które po HT miały nienaganną tonsurę miały zawsze ponadprzeciętnie grube włosy oraz wysoki współczynnik hair per graft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mówiąc szczerze mnie zdemotywowałeś... Myślałem, że da radę to przyzwoicie ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w twoim przypadku fin by byl najlepsza opcja. Zrobisz zakola , potem gora glowy zacznie leciec , potem korona bedzie zwiekszala srednice itp i kolejne i kolejne ht , twoj wybor , zreszta malo klinik bedzie ci chcialo zabierac sie za korone jak jeszcze masz tam duzo wlosow bo beda sie bali ze ci uszkodza sasiednie wlosy i dostana czarna reklame w necie

 

albo zrobic ht na zakola jak bardzo ci przeszkadzaja a reszte trzymac na finie

 

z systemami nie jest tak rozowo , poczytaj oppinie innych ludzi ktorzy to maja. zreszta ja bym zyl z mysla w glowie ze na glowie nie mam swoich wlosow tylko peruke i nie wiem czy bym chcial leczyc kompleksy innymi kompleksami . Wolalbym miec przecietnej gestosci swoje wlosy po HT niz wlosy jak justin bieber ktore mi przyklejaja na lysine ale to tylko moja opinia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuce od siebie, że nosiłem to gówno.... "klinika" chyba najlepsza od tych systemów w kraju. Pewnie się domyślacie

 

Kupa kasy.... a traume mam do dziś.

 

Jestem od roku po fue Artas.

 

I bardzo baaardzo zadowolony.... choć czeka mnie 2 zabieg... bo taki był plan, że zakola znikną ale korona tylko w 2/3 zapełniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem 3 tys graftow.

 

Obszar biorczy mam duzy. Jeszcze na 2 zabiegi.

Serio jestem tu od paru dni,

Nie kumam czemu tak malo jest o Artasie a jak juz cos ktos napisze to od razu nagonka ?

 

Artas mi pobral grafty. Ale przeciez nie wszczepiał !

Robiła to kobita konkretnie wyszkolona. I lekarz - pani doktor.

 

Zakola znikneły a miałem duze.

korona zarosnieta, ale nie tak jakbym chcial i wiedzialem o tym. Po prostu ważniejsze były zakola i zmniejszenie czoła.

 

Na razie od zabiegu biore nezyr + rogaine w piance i kroplach (używam raz dziennie).

Raz pianke... raz krople.

 

Jestem zadowolony. Minus to kasa... cholernie drogo.... no ale odżyłem.

Włosy nie wypadają. A po minoxie grube i mocne. Blizn brak. Z tyłu wszystko ok.

Super opieka po zabiegu.

 

Utyłem troche, libido ok. Nie super ale ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko cykne fotki.

I z telefonu pisze. To wsadze w fotosik,

I jutro podesle.

 

Ja mialem problem tylko z loxonem / skora zle zaczela reagowac na alkohol w nim zawarty.

Odkad mam Rogaine to wszystko cacy.

 

Fryzjer jutro - fryz mam golone od dolu do polowy potylicy cieniowane to pokaze efekty.

Nic nie widac sladu po tych 3 tys graftow.

A artas super sprawa. Moge powiedziec gdzie robilem... ale sam nie wiem czy moge.

Czy mnie tu od trolli nie nawyzywaja... bo serio az sie boje tej nagonki.

Nigdy nie czytalem forum i nie rozumiem co jest nie tak z Artasem.

Podkreslam, ze on tylko pobrał.

 

A przeszczepione wlosy przyjely sie w 95% na bank.

I kolor ich, kąt. Wszystko

Ok

 

Dodam, że wkurzala mnie klinika tym ze pozniej tak wrecz namawiali troche nachalnie na mezoterapie osoczem.

Ale kiedyś miałem, zle to przezylem.... prog bolowy mam taki, ze ledwo to wytrzymalem... i po zabiegu nie robilem zadnych mezo... ale stosuje 10 lat szampony orising trychologiczne. Bez nich nie wiem

Co by było z moimi włosami....

Emolium klinika polecila po zabiegu i teraz wciaz co jakis czas używam.

Tu na forum duzo slysze o Przybylskim ? Chetnie sie umowie i pojade tam na konsultacje... nie mam porownania z nikim oprocz fot z neta. Mowie o swoim przypadku.

Chce 2 zabieg... jesli naprawde reczne fue to jeszcze lepszy efekt... chetnie poslucham w tej Klinice co i jak.

Widze ze to Kalisz.

Zadzwonie za moment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pierwszą osobą o której słyszę, że jest zadowolona z artas-a. Zwykle retoryka jest taka, że bardzo dużo kasy a efekt mizerny, żeby nie powiedzieć żaden. Różnice dostrzegam tylko w sposobie sadzenia, bo dotychczas był to rzeczony robot a nie człowiek. Być może zmieniono taktykę i służy on teraz tylko do pobierania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może mój przypadek i super obszar biorczy to wyjątek ??

Z jednego grafta podobno i 4 - 5 włosów miałem mówili.

 

Znieczulenie bolesne strasznie.... no ale potem bajka.

Artas pobierał a potem przygotowanie mieszków i kolejne znieczulenie w obszar wszczepiania....

I kobitka z asystentką mi siały nowe włosy....

 

Artas tylk pobrał. I mam fotki jak,

Porownujac te z forum rozne zdjecia..: to naprawde robot obliczyl to bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż zdjęcia donoru i biorczego przed i po zabiegu na krótkich włosach i po 6 miesiącach bo pisanie nic nie wnosi. Podobnie jak inni nie widziałem dobrego efektu po robocie więc to żadna nagonka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro bede szukal rano fotek.

Nie bede mial super historii zdjeciowej, no ale dużo znajdę.

Chyba założę swój wątek.

 

Aktualizacja:

 

zrobiłem osobny wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...