free web hit counter Skocz do zawartości
ludekk

Dr. Przybylski | 2000 graftów | 07.07.2019

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden nocleg. W razie gdybym bardzo źle się czuł w niedzielę byłem gotów wziąc jeszcze jeden, ale czułem się w zupełności normalnie więc od razu wróciłem do domu. Tak jak pisałem, mam 1,5h więc stosunkowo blisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy u doktora Przybylskiego jest możliwość jakiejś wstępnej oceny stanu włosów i ew przeszczepu? Mam na myśli internetowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hr_Junior

Najlepiej się spytać pana doktora, z tego co tutaj czytałem w innych wątkach, niektórzy widzieli się z Przybylskim dopiero na zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Czy u doktora Przybylskiego jest możliwość jakiejś wstępnej oceny stanu włosów i ew przeszczepu? Mam na myśli internetowo.

Nie ma czegoś takiego u żadnego normalnego lekarza. Chyba, że jakiś kebabowy, ale zawsze Ci powie, że jesteś idealnym kandydatem i zapraszamy.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dr. Przybylski może Ci na podstawie zdjęć oszacować +/- ile graftów potrzeba i sam sobie możesz pomnożyć ich ilość x cenę. Mi tak zrobił. Osobiście wybieram się niedługo na konsultacje, wtedy dokładnie dowiem się co i jak. Wizyta kosztuje 200zł i trwa około pół godziny.

 

Autorze wątku, dlaczego ukrywasz przeszczep przed narzeczoną? Przecież to żaden wstyd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja narzeczona jest dośc konserwatywna i dla niej takie coś jest niemęskie, w sensie, że "prawdziwy facet nie powinien takimi rzeczami się przejmowac". Do tego jakby się dowiedziała, że wydałem tyle kasy by miec "troche więcej włosów" to by mnie zajebała, ona potrafi stracić godzinę czasu by coś 2 zł taniej kupić

 

Niedługo minie miesiąc od zabiegu, wrzucę fotki.

Już napisze, że jakieś 2-3 dni po ostatnich fotkach niemal wszystkie nowe włosy wypadły. Dosłownie było takie "lnienie" przez ten okres, że w mig wszystko wypadło.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj to będziesz miał przejebane w życiu. Współczuję. A jeszcze dać babsztylowi rządzić i może pieniądze wszystkie dawać....

 

A jak boisz się baby już na tym etapie, to będzie jeszcze gorzej...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze na razie są ciągle oddzielne, tzn. nie rozliczamy się pomiędzy sobą jak coś kupujemy, ale ona nie ma dostępu do mojego konta, ani nie wie ile mam kasy.

W sumie to nie wiem jakby na prawdę zareagowała, ale dla świętego spokoju wolę nie ryzykowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pieniądze na razie są ciągle oddzielne

 

I lepiej niech tak zostanie Wspólnota majątkowa to najgorsze gówno w jakie można w depnąć w związku - zwłaszcza jeśli dysponujesz jakimś tam majątkiem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pieniądze na razie są ciągle oddzielne, tzn. nie rozliczamy się pomiędzy sobą jak coś kupujemy, ale ona nie ma dostępu do mojego konta, ani nie wie ile mam kasy.

W sumie to nie wiem jakby na prawdę zareagowała, ale dla świętego spokoju wolę nie ryzykowac.

 

Kolega sie rozwodzil w wieku 30 lat - jego rodzina finansowo calkiej niezle sobie radzi - kilka mieszkan + dzialki , Jego byla panna ciagle chce cos ugrac dla siebie bo wie ze kolega ukrywa majatek. non stop go ktos ,,szpieguje'' , w pracy , podobno jakiesgo nawet detektywa wynajela dodatkowo po sadach chodzi bo chce wyzsze alimenty, kolega kommbinuje jak moze ale jest to meczace na dluzsza mete. A na poczatku bylo tak fajnie Jak laska dobija do 30 to wie ze urody juz nie ma takiej bo kolezanki mlodsze o te 10 lat ja zastepuja na ,,rynku'' w tym aspekcie i takie kobiety sa naprawde zdesperowane i zrobia wszystko zeby cos dla siebie ugrac finansowo . Kolega caly czas pod presja zyje i musi planowac kazdy ruch jezeli chodzi o kase - co kazde weekendowe wyjscie to musze o tym sluchac od niego moja rada , lepiej niech twoje pieniadze beda twoja tajemnica przez pierwsze lata bo wtedy najwiecej rozwodow jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam nowe zdjęcie. Zrobione 3 dni temu, równo miesiąc po zabiegu.

 

 

Uwagi na ten moment.

- zaczyna się pojawiac dużo małych włosków, ok 1mm, szczególnie w linii, na linii własnie wygląda to bardzo gęsto, może nawet gęściej niz miałem przed łysieniem, co mnie bardzo zadowala.

- głębiej też się pojawiają, ale dużo mniej, czasami jest 1cm2 bez żadnego włoska, ale nie ma co panikować, to jest miesiąc po zabiegu

- zaczerwienienie zanika, ale bardzo powoli, skóra w miejscu przeszczepu jest bardzo wrażliwa, wystarczy, że się spocę i już się robi bardzo czerwona

- w rzeczywistości wygląda to nieco lepiej niż na zdjęciu. Gdy nie ma dużego światła, np. w pochmurny dzień i nie podrażnie tam skóry, to zaczerwienienia nie widać

- czucie wróciło już po 3 tygodniach od zabiegu

- włosy w miesiąc urosły mi o 3cm, czyli 2 razy więcej niż u przeciętnej osoby

 

Spodziewam się sporego progresu za miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dziwne, że niektórym ludziom na tym forum i to łysjejącym, włosy rosną na 3-4 cm na miesiąc. A mi nadal tylko ok 1 cm /mc i to na kuracji.

 

I jak to na zdjęciu to jest 3 cm, to jestem królem Columbii. Chwyć czymś pojedyńcze pasmo włosów, przyłóż linijkę (jak ja kiedyś do czoła) albo suwmiarkę, i zrób zdjęcie, albo niech ktoś Ci zrobi jeśli to kłopotliwe dla jednej osoby.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest może nawet więcej. Na zdjęciu po lewej stronie widzisz kilka pojedynczych włosów nieprzeszczepionych na linii, całkwoicie samotne. Wyraźnie widać jak długie są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć giga ogromną głowę i czoło, skoro te samotne odstające wypierdy włosowe mają 3 cm, w max 1,5 cm to jeszcze bym uwierzył, ale nie w 3 i więcej.

A niby skąd ja mam to wiedzieć jak długie one są, jakbyś przyłożył linijkę czy zmierzył suwmiarką, i pokazał to na zdjęciu, to wtedy bym to wiedział.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no może rzeczywiście 3cm przesadzone coś pomiędzy 2 a 2,5cm, ale znowu nie 1,5 cm. Przecież jak się zetnie na 1,5 cm to włosy są bardzo krótkie, skórę widać, wiem bo mam kolegów, którzy tak się tną maszynką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem więcej niż pewien, że po zmierzeniu okazało by się, że długość wynosi max ok 1,5 cm. A na pewno nie więcej niż 1,7-1,8 cm. Ale kłócił się nie będę, bo to nie o to tu chodzi. Dla mnie pewne rzeczy są po prostu jasne. Poza tym jestem mechanikiem od dziecka, i potrafię trafnie określać ''z kilometra'' rozmiary/średnice śrub, nakrętek, a nawet skoki gwintów, i doskonale wiem, ile to jest 10, 20, i 30 mm. Ale są oczywiście ludzie, którzy nie potrafią nawet z bliska określić wymiaru choćby śruby, a to samo można przełożyć w tym przypadku na długość włosów po miesiącu.

 

A tego, że 1,5 cm to są bardzo krótkie włosy, to mi nie musisz mówić - to wie kurwa każdy, a to jak ktoś tnie, nie ma tu nic do rzeczy ani istoty tej dyskusji.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...