free web hit counter Skocz do zawartości
ludekk

Dr. Przybylski | 2000 graftów | 07.07.2019

Rekomendowane odpowiedzi

Być może moje niezadowolenie wynika z tego, że już było jednak troche lepiej niż teraz. Poszukam jeszcze zdjęcia sprzed zabiegu w podobnym świetle, dla porównania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach wygląda spoko, ale wiadomo, że zdjęcia w 100% nie oddadzą tego co chcesz przekazać.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej by bylo sciac wlosy do takiej samej dlugosci jak byly po zabiegu po odpadzie strupow i porownac jaka byla gestosc a jaka jest teraz, o ile to nie jest problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd miejsce donoru przestało swędzieć (nie całkowicie bo czasami jeszcze troszke mnie zaswędzi) to jakby się powoli poprawiało znowu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odkąd miejsce donoru przestało swędzieć (nie całkowicie bo czasami jeszcze troszke mnie zaswędzi) to jakby się powoli poprawiało znowu.

 

 

Jeśli możesz, to wrzuć aktualne zdjecie. sporo osób śledzi ten temat i jest ciekawa efektów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również czekam na aktualne zdjęcia, zastanawiam się nad tym lekarzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ludekk Z niecierpliwością czekam na zdjęcia. Mam do zrobienia dość podobną powierzchnię jak Ty stąd moja ciekawość. Okrutnie waham się pomiędzy wyjazdem do Turcji a własnie dr. Przybylskim. Cenowo to wychodzi dość podobnie myslę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób mnie prosiło o zdjęcia. Jutro rano postaram się wrzucić zdjęcia a może i filmik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dużo osób mnie prosiło o zdjęcia. Jutro rano postaram się wrzucić zdjęcia a może i filmik.

 

Są jakieś widoczne zmiany na plus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludek od dwóch miesięcy wstawi jutro zdjęcia

 

widocznie efekty nie są super, dlatego tak sie z tym ociąga xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za zwłokę, ale jestem zawalony robotą. Nie chciałem też zrobić zdjęć na odwal, ale tak by jak najlepiej pokazywały prawdziwy stan.

 

Niestety jest moim zdaniem kiepsko. Jak się odgarnie do tyłu tę część włosów, którą miałem w miarę gęste i które nie były przeszczepiane i zostawi tylko te przeszczepione to jest tak jak na zdjęciu. Cudów nie oczekiwałem, ale moim zdaniem jest po prostu słabo, a o naturalnej gęstości, którą obiecywął doktor to w ogóle można zapomnieć.

 

[attachment=1]wlosy.jpg[/attachment]

[attachment=0]wlosy2.jpg[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze identyczny problem jak u siebie. Coz rozumiem Twoj bol jak nikt inny na forum. Dr Koray jest kiepski ( na 6 miesiac wyrazam opinie po poprawce jezeli po 9-12 cos wiele by sie zmienilo na plus i inaczej bym twierdzil nie lapcie mnie za ten post) a skoro dr Przybylski jest jego uczniem to coz wiele mozemy sie spodziewac. Robia slaba gestosc i dziury. Mysle ,ze poza topem typu Ferudini, Couto itd szkoda sobie gitary zawracac ,bo przewaznie wyjdzie slabo badz najwyzej srednio.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tu wszystkich wątków na pamięć i wchodząc na zdjęcia z ostatniej strony myślałem że robiłeś NW5. Kiedy wszedłem na 1 stronę zrozumiałem że chciałeś poprawić linie.

Tak, jest słabo

 

btw

A co do obiecywanek. Jaką moc prawną mają obiecanki-cacanki?

Czy nie powinno być tak że w przypadku nie spełnienia założeń "naturalna gęstość" powinien polecieć pozew i pełny zwrot pieniędzy?

 

Gdybym ja w robocie obiecywał gruszki na wierzbie i ich nie dotrzymywał, raz dwa dostałbym wypowiedzenie.

 

Więc może tu jest pies pogrzebany, obiecanka zero warta, klient skasowany, umowa przed zabiegiem podpisana (jest tak? są jakieś umowy? lekarz w tej umowie zabezpieczony - czyli tylko jego interesy?)

i pacjent nic nie może prawnie zrobić.

 

I nie mówie tu nawet o Twoim przypadku tylko ogólnie. Nasze interesy są praktycznie w żaden sposób nie zabezpieczone.

 

edit. I jeszcze jedno, skoro całe ryzyko spoczywa na nas, to na jakiej podstawie liczą sobie takie horrendalne pieniądze za ten zabieg? Zależy od ilości graftów ale w PL od 10-30 tys, a za granicą od 30tys do 60 tys i więcej.

Za co my płacimy? Jak całe ryzyko spoczywa na nas, to te "zabiegi" są warte 1/4 ceny obecnej!


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do obiecywanek. Jaką moc prawną mają obiecanki-cacanki?

 

Żadną.

 

Czy nie powinno być tak że w przypadku nie spełnienia założeń "naturalna gęstość" powinien polecieć pozew i pełny zwrot pieniędzy?

 

Powinno, i powinien polecieć, ale tak nie jest.

 

Gdybym ja w robocie obiecywał gruszki na wierzbie i ich nie dotrzymywał, raz dwa dostałbym wypowiedzenie.

 

Należy pamiętać, że szczur, pachołek, robak, to co innego niż lekarz.

 

Więc może tu jest pies pogrzebany, obiecanka zero warta, klient skasowany, umowa przed zabiegiem podpisana (jest tak? są jakieś umowy? lekarz w tej umowie zabezpieczony - czyli tylko jego interesy?)

i pacjent nic nie może prawnie zrobić.

 

Dokładnie tak jest i tak to wygląda.

 

I nie mówie tu nawet o Twoim przypadku tylko ogólnie. Nasze interesy są praktycznie w żaden sposób nie zabezpieczone.

 

Niestety, nawet nie możesz ich zabezpieczyć żadnym dodatkowym ubezpieczeniem czy rodzajem gwarancji.

 

I jeszcze jedno, skoro całe ryzyko spoczywa na nas, to na jakiej podstawie liczą sobie takie horrendalne pieniądze za ten zabieg? Zależy od ilości graftów ale w PL od 10-30 tys, a za granicą od 30tys do 60 tys i więcej.

Za co my płacimy? Jak całe ryzyko spoczywa na nas, to te "zabiegi" są warte 1/4 ceny obecnej!

 

Na takiej podstawie, że mogą sobie ustalać ceny jakie chcą, i naliczać opłaty jakie chcą. I praktykują to właśnie tak, bo mogą.

 

Chcesz taniej, to szukaj w Chinach, może znajdziesz jeszcze taniej niż np. w Turcji.

 

Ryzyko nie tylko spoczywa na pacjentach, bo sam zabieg taki jak i każdy inny jest sam w sobie ryzykiem, i jest to też trochę inna sprawa, ale po to są takie fora aby właśnie pomóc w wyborze/lekarza/kliniki takiego/takiej, który/a jest wart/a uwagi, i aby ganić i odradzać złych lekarzy i kliniki, a polecać tych dobrych i ich kliniki. Nic więcej na forum nie możemy zrobić w tej kwestii, i to jedyna rzecz, którą można zrobić aby sobie pomagać.

 

-- 02 sie 2020, 15:23 --

 

Widze identyczny problem jak u siebie. Coz rozumiem Twoj bol jak nikt inny na forum. Dr Koray jest kiepski ( na 6 miesiac wyrazam opinie po poprawce jezeli po 9-12 cos wiele by sie zmienilo na plus i inaczej bym twierdzil nie lapcie mnie za ten post) a skoro dr Przybylski jest jego uczniem to coz wiele mozemy sie spodziewac. Robia slaba gestosc i dziury. Mysle ,ze poza topem typu Ferudini, Couto itd szkoda sobie gitary zawracac ,bo przewaznie wyjdzie slabo badz najwyzej srednio.

 

Tak Aniołku, tutaj zgadzam się ze wszystkim w 100%. Masz całkowitą rację.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym wy piszecie, kiedy nawet usunięcie migdałków wymaga podpisania lojalki bo ryzyko jest zawsze. W medycynie nie ma gwarancjo bo każdy człowiek jest inny. Czy drogie kliniki robią cuda? Chyba zapomnieliście, że efekt u Vivka to efekt 2 HT bo na jednej sesji niestety nie da się osiągnąć czegoś co jest zbliżone do naturalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można płacić, nawet w uj kasy za HT, dobrym lekarzom/technikom, którzy nie piehdolą roboty, a nie pyprokom.

 

A takie fora od tego są aby weryfikować tych wartych uwagi jak i ceny, i pyproków, którym nie warto dać nawet grosza.

 

I jak to jest, że wiele lekarzy/klinik, tak paprze proste zabiegi podczas gdy inni w innych klinikach prezentują spektakularne godne pochwały efekty a przy tym nie mają albo rzadko się to zdarza aby mieli gruntownie spaprane zabiegi?

 

Lekarz lekarzowi nie równy i klinka klinice też nie! A forum po to jest aby dokonywać tej weryfikacji.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wam tu tłumaczyć jak Abel krowie. W czym jest sztuka aby sadzić gęsto jeden graft przy drugim? Trzeba być wybitnym w robieniu dziur w głowie jedna obok drugiej ? Każdy to potrafi i nie trzeba studiów itp. Już pisałem, że na jednej sesji nie można tak zrobić bo gęste sadzenie powoduje zaburzenie krążenia co = się brak tlenu dla graftów i/lub uszkodzenie mieszków włosów już rosnących co = słaby odrost. A to oznacza, że gęstość naturalna obecnymi na rynku zabiegami chirurgicznymi jest nie do osiągnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ta chwile nie ma czegos takiego jak naturalna gestosc po przeszczepie . Nie ten czas i jeszcze nie ta technika. Na forach czesto sie to slyszy bo ludzie sa zdesperowani i lykna kazdy tani kit zeby przez chwile lepiej sie poczuc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekajrz, nie piehdol, bo Angel miał właśnie drugi raz robiony ten sam obszar u Erdogan'a i sam wyraźnie to napisał.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...