free web hit counter Skocz do zawartości
ludekk

Dr. Przybylski | 2000 graftów | 07.07.2019

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do autora wątku, naprawdę Twoja narzeczona nie doyśliła się niczego?? planuje zabieg i jestem w stanie pozwolić se na 8-10 tyg wolnego w pracy bezpośrednio po zabiegu, zastanawia mnie czy po takim czasie będę w stanie to ukryć, poproszę o jakieś fotki w okolicach 10 września, wiadomo że każdemu goii się inaczej ale mimo wszystko jestem ciekaw jak to będzie wyglądało u Ciebie, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 8tyg to juz na lajcie mozesz dupeczki wyrywac na nowego fryza. A tak na powaznie to po tym czasie(8tyg) to nic nie widać. Po okolo miesiacu to juz wiekszosc ci wlosow wypadnie i masz stan jak przed przeszczepem z ewentualnie jeszcze lekkim ledwo widocznym zaczerwienieniem w zaleznosci od pielegnacji po zabiegowej. A po 8tyg. to juz tylko z górki i czekac na efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Matrix_neo94

Nie wiem. Doktor mówił, że da mi to gęstośc bliską naturalnej, zobaczymy jak będzie.

 

@czarny866

Nie domyśliła się, ale użyłem bardzo skomplikowanej i zaczętej miesiące przed zabiegiem intrygi. Mówiłem, że mam chorobe skóry włosów i że ciężko mi się nakłada maśc leczącą na długie włosy i że większosc się marnuje i, że zetnę się na okres gdy ją stosuję przy najbliższej okazji. Oczywiście to wszystko było robione z głową, pytałem się jej o dobrego dermatologa czy nie zna, nawet wyszedłem z domu gdy miałem wizytę u niego:))))) Wszystko dopracowane w szczegółach! Potem, po ścięciu i "powrocie z delegacji" powiedziałem, że zaczerwienienia to po prostu słońce mnie spaliło tam gdzie miałem rzadko włosy bo to mijejsce nigdy słońca nie widziało gdy miałem długie włosy. Jako, że wie, że już tak kilka razy się spaliłem bardzo, bardzo mocno, że potem mi cały miesiąc 4 warstwy skóry schodziły z całego ciała, to wyglądało to wiarygodnie wszystko. Nigdy przy niej nie narzekałem na włosy więc myślę, że przez głowę jej nie przechodzi, że posunąłem się do tak radykalnej rzeczy:)

 

@Matrix_neo94

No dokładnie, szczególnie jak ktoś nie ma mega wrazliwej skóry. Ja niestety taką mam i u mnie chodzi wolno mimo, że bardzo dbam o miejsce przeszczepu. Codziennie stosuje najlepszej jakości Aloes i olejek emu. Teraz jest 5 tygodni po i jeżeli nie jest dobrze oświetlone miejsce to zaczerwienienia nie widać. Kiepsko jest gdy jest dobre światło a ja np. się dodatkowo spocę. Unikam więc takich sytuacji. Ale spokojnie można wyjśc z kumplami na piwo bo w barach czy klubach raczej ciemnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludek, Ty mnie tym wszystkim przerażasz. Będę miał z czego pizgać przez następne pół roku.

 

 

Doktor mówił, że da mi to gęstośc bliską naturalnej, zobaczymy jak będzie.

 

Chyba naturalną gęstość łysiejącego dziada i temporal recession. I czy on w ogóle wie co on kurwa bredzi i czy wie jaka to jest naturalna gęstość. Chłopie nawet 100 gr/cm2 nie odpowiada naturalnej gęstości w wielu przypadkach.

 

Zobacz na inne efekty jego pracy u innych pacjentów, i sobie tak sam kurwa odpowiedz, ale bez emocji, czy to jest kurwa naturalna gęstość w którymkolwiek z przypadków.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powtarzam to co mi mówił na konsultacji i tyle. Sam widzisz jaki jest obszar i ile poszło na niego graftów, chyba żaden jego pacjent nie miał ich tyle na takim obszarze więc nie sugeruje się jego innymi pacjentami, szczególnie ,że HPG też mam jeden z najwyższych tutaj na forum.

Natywnie nigdy nie miałem na grzywce bardzo gęstych włosów, nawet jak będzie lekko rzadziej niż miałem kiedyś to tragedii nie będzie.

W najgorszym razie zrobię sobie dogęszczenie w Ferudiniego i będzie git. Co jak co, ale o donorze mogę powiedzieć już teraz, że zadbany pierwsza klasa. Zaleczył się w kilka dni, pobierane równomiernie z całej powierzchni. a nie tylko tam gdzie łatwo i dużo wielowłosowych. Ciągle upieram się, że Przybylski to na dzisiaj najlepsza opcja w tej cenie, mam nadzieję, że nie zmienię zdania za kilka miesięcy. Jasne, jakbym srał kasą to bym pojechał od razu do Ferudiniego, wyłożył na stół 60k i byłoby zrobione lux, ale mam dużo innych wydatków, ważniejszych niż włosy więc to droga kompromisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładając nawet, że ma rację z tym, że gęstość będzie zbliżona do naturalnej, powinien powiedzieć dokładnie jaka to gęstość, bo jakoś tymi 55 /cm2 to zawsze się chwalił...

 

Zgadza się, widzę jaki był obszar i ile graftów poszło, i właśnie dlatego kwestionuję to co powiedział.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc ile małych włosków pojawiło się w ostatnim tygodniu to po 3 miesiącach od zabiegu będę miał gęstośc jaką tutaj mają ludzie po 12 miesiącach po Maralu czy DROŻSZYM Erdoganie, a po 4 miesiącach będę już miał włosy lepsze niż 9 na 10 mężczyzn w moim wieku a potem będzie jeszcze lepiej. Jeżeli uważasz, że niemal każdy w moim wieku ma już włosy "łysiejącego dziada" to nic nie poradzę. Nie potrzebuję 100 graftów na cm2 ani U-szejpa. Wystarczy mi MĘSKA linia bez zakoli i włosy na tyle gęste bym sobie mógł zrobić każdą fryzurę i będę zadowolony.

Wcale nie uważam, że mało wymagam. Ludzie potrafią się zadowolić na prawdę rzadkimi włosami. Np.

taki efekt jest dla mnie komplenie niezadowalający, ale jak widzisz gośc jest szczęśliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam nowe fotki. Prawie 3,5 miesiąca po zabiegu.

 

Tak na prawdę odrost zaczął się dokładnie na początku 3 miesiąca po zabiegu, jakby dosłownie mieszki włosowe kalendarz miały i czas odliczały. Czyli między fotkami z 1 miesiąca a 2 nie byłoby prawie żadnej różnicy, gdybym je wrzucił.

Myślałem, że lepszy będzie odrost na moim prawym zakolu bo szybciej się goiło itd, ale się myliłem, lepszy efekt widzę na lewym. Prawdopodobnie dzieje się tak dlatego, że mieszki szybciej dochodzą do siebie gdy blisko obok nie ma innych przeszczepionych mieszków, lewe zakole miałem znacznie mniejsze i poszło tam mniej graftów więc więcej graftów sąsiaduje z obszarem bez włosów (czołem) lub włosami, które nie były ruszane.

Troche się w myślach śmiałem gdy dr Przybylski mi mówił, że będę miał naturalną gęstośc, ale jak teraz patrze z bliska i widze, że jest jeszcze pełno włosów, które nie zaczęły rosnąć (mają 1-3 mm) oraz takich, które zaczęły, ale są bardzo cieniutkie i ich nie widać na fotkach czy z dalszej odległości, to widze, że jest możliwość by rzeczywiście gęstośc była bardzo zadowolająca, bliska mojej naturalnej, szczególnie własnie na tym mniejszym zakolu bo to drugie odstaje, czego chyba na fotkach nie widać niestety.

 

Ważne. Sytuacja na żywo wygląda lepiej niż to widać na zdjęciach, nie wiem dlaczego, prawdopodobnie soft w komórce jakoś podkręca fotki i w ten sposób nieco przekłamuje.

 

Włosy są poniesione, normalnie jak mam zaczesane na czoło to oczywiście nic nie widać. Robione przy samym oknie przy bardzo słonecznej pogodzie.

[attachment=2]2.jpg[/attachment]

[attachment=1]3.jpg[/attachment]

[attachment=0]4.jpg[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam fotki sprzed prawie 2 tygodni. Zrobiłem je, ale nie miałem czasu wrzucić na forum. Stan z 4 miesięcy i 4 dni.

9 grudnia wrzuce fotki z równo 5 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ciągle sie zastanawiam nad Przybylskim.

jak po tym czasie oceniasz swój wybór. Wybacz nie wertowałem dokładnie Twojego postu jeśli sie powtarzam to sorry.

 

Ile dokładnie zapłaciłeś, jak oceniasz personel itp.

 

Czy korona też ci sie przerzedza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mikam69

Na razie nie chce oceniać bo tak na prawdę, może być wciąż zarówno bardzo dobrze jak i kiepsko. Włosy przeszczepione odrastają dopiero od 2 miesięcy - do końca drugiego miesiąca było tam niemal łyso. Rozmawiałem ostatnio z dr przez tel i zarzekał, że do minimum 9 miesiąca będzie ciągła poprawa, jakby tak rzeczywiście było, to na pewno będzie dobrze, ale ja wolę zachować sceptycyzm i się miło rozczarować. Zaczekaj dla pewności na moje fotki z 5 albo najlepiej 6 miesięca. Myślę, że będzie już widać coś dużo lepiej. Te, które tu wrzucam są robione przy oknie, przy dziennym świetle. Normalnie wygląda to lepiej.

 

W moim przypadku nie miałem zbyt dużego wyboru w klinikach HT. Te które są wyraźnie lepsze i doświadczone od Przybylskiego biorą kilka razy więcej pieniędzy, a do Turków opłaca się jechać tylko z większymi ubytkami niż moje. To co teraz mogę powiedziec z całą pewnością, to to że już widzę, że troche łatwiej mi maskowac zakola.

 

Zapłaciłem 16k.

Personel OK, miłe panie, na codzień pracują w kaliskim szpitalu, z wrażenia/przejęcia zapomniałem im podziękować po zabiegu:).

Góra różnie - na na pewno "język" mi się nie przerzedza. Mniejszą gęstośc jestem w stanie wyczuć zaraz za zakolami oraz "w gnieździe", z tym, że to jest stan taki sam od 10 lat, w sensie, widzę, że nie jest idealnie dobrze w tych miejscach, ale się nie pogarsza. Jako ciekawostkę powiem, że dokładnie w tych miejscach gdzie czuję tę mniejszą gęstość, często czuję swędzenie, szczególnie bo tym jak zjem coś słodkiego i po... seksie. Wiem, że dziwne, ale tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuce po delikatnym ścieciu włosów, niemniej ja nie jestem w stanie wyczuć nawet minimalnego przerzedzenia w tym miejscu. Podejrzewam, że musiałbym jeszcze ze 2 takie zabiegi przejśc by było tam odczuwalnie rzadziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam fotki. Mija 6 miesięcy i tydzień. Chyba w ostatnim miesiącu zauwazyłem największy progres. Jeżeli będzie tak jak obiecuje dr Przybylski, że progres będzie do minimum 9 miesiąca, a najpewniej do 12 to będzie dobrze jeżeli już nic się nie poprawi to nie będę do końca zadowolony.. Obecnie przy suchych włosach prawie nie widac różnicy w gęstości, ale przy mokrych widac, że jest ze 2 razy rzadziej. Niemniej fryzurę już da się ułozyć i zaczesek ani mikrowłukien nie trzeba stosowac.

 

[attachment=2]w1.jpg[/attachment]

[attachment=1]w2.jpg[/attachment]

[attachment=0]w3.jpg[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach wygląda to kapitalnie, chociaż nie jestem do końca pewny, na ile to przeszczepione włosy a na ile iluzja spowodowana przez Twoje naturalne włosy, prześwitujące przez te przeszczepione. Boje się, że u mnie wyglądało by to znacznie gorzej bo zakola mam większe. W każdym razie gratulacje, wygląd zdecydowanie na plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludekk według mnie jest ok, ale zgodzę się z Tobą, że jeżeli nic się już nie zagęści to chyba będzie lekki niedosyt, gdyż tak mały obszar łysienia to chyba można lepiej odtworzyć.

Niemniej jest jeszcze szansa na poprawę, według mnie jeżeli to nastąpi to stanie się w przeciągu najbliższych 4-8 tygodni.

 

W każdym razie życzę gęstości .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obecnie przy suchych włosach prawie nie widac różnicy w gęstości, ale przy mokrych widac, że jest ze 2 razy rzadziej. Niemniej fryzurę już da się ułozyć i zaczesek ani mikrowłukien nie trzeba stosowac.

 

Przy mokrych włosach nastaw się , że będzie różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...