free web hit counter Skocz do zawartości
ludekk

Dr. Przybylski | 2000 graftów | 07.07.2019

Rekomendowane odpowiedzi

zdjecia sa ciemne i malo wyrazne, dla porownania dobrze by bylo wstawic takiej jakosci jak na 1 stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy co o tych nowych włosach mówi Twoja narzeczona? skoro ukryłeś przed nią zabieg, to zwróciła uwagę na to, że ich przybyło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na zdjęciach wygląda to kapitalnie, chociaż nie jestem do końca pewny, na ile to przeszczepione włosy a na ile iluzja spowodowana przez Twoje naturalne włosy, prześwitujące przez te przeszczepione. Boje się, że u mnie wyglądało by to znacznie gorzej bo zakola mam większe. W każdym razie gratulacje, wygląd zdecydowanie na plus

Na pewno jest tak jak piszesz, że "ciemność" robiona przez włosy z tyłu daje efekt większej gęstości włosów przeszczepionych. Zapewne z tego powodu, gdy włosy są mokre, efekt znika. Na prawdę dużo zalezy od stanu włosów (czy są już przetłuszczone czy dopiero co umyte i od światła), czasami wygląda to na prawdę spoko, jak na fotkach, a czasami sobie myśle, "kurwa miało wyglądac to lepiej". Na razie nie miałem myśli "kompletnie spierdolone, idę na poprawkę"

 

Ludekk według mnie jest ok, ale zgodzę się z Tobą, że jeżeli nic się już nie zagęści to chyba będzie lekki niedosyt, gdyż tak mały obszar łysienia to chyba można lepiej odtworzyć.

Niemniej jest jeszcze szansa na poprawę, według mnie jeżeli to nastąpi to stanie się w przeciągu najbliższych 4-8 tygodni.

 

W każdym razie życzę gęstości .

Jestem prawie pewien, że jakas poprawa jeszcze będzie, ale absolutnie nie jestem w stanie powiedziec czy mała, średnia czy duża poprawa.

Dzięki za życzenia

 

Ludku, zauważalne jest, żeby coś Ci jeszcze kiełkowało ?

Tak, troche włosów jeszcze nie osiągnęło pełnej grubości i długości i są bardzo cienkie, do tego widze na przodzie przynajmniej kilka włosów co stanęły na kilku mm długości i nie rosną, mam nadzieję, że ruszą. Nie czuję jednak już pod palcami kłucia króciutkich włosów, które jeszcze kilka tygodni temu czułem.

 

zdjecia sa ciemne i malo wyrazne, dla porownania dobrze by bylo wstawic takiej jakosci jak na 1 stronie

Zdjęcie robione aparatem od selfie, dlatego gorszej jakości. Następna relacja będzie najpewniej ostatnią i postaram się o wiecej fotek i o fotki dobrej jakości.

 

Jestem ciekawy co o tych nowych włosach mówi Twoja narzeczona? skoro ukryłeś przed nią zabieg, to zwróciła uwagę na to, że ich przybyło?

Moja łysina nigdy nie była mega duża, i miałem długie włosy więc łatwo było maskowac. Na pewno nic się nie kapnęła. Nie sugeruj się całkowicie zdjęciami z kliniki, pokazują one stan dużo gorzej niż możnaby go było zauwazyć gołymi oczami. Np. język na tych zdjęciach już wygląda na dośc solidnie przerzedzony a jestem pewien, że mam tam 85-95% mojej pełnej gęstości

 

Dołożę jeszcze łyżkę dziegciu. Widzę wielowłosowe grafty na linii, ze 2-3 , ale są. Nie wiem czy wszeczpione przez przypadek czy akurat jednowłosowe przed nimi wypadły. Rzuca się to dośc mocno w oczy bo jeden z nich wygląda na 4-włosowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrobić zdjęcie z zaczesanymi włosami na bok? najlepiej z jakąś pastą. Zastanawiam sie nad zabiegiem właśnie u Przybylskiego i chciałem zobaczyć, jak naturalnie to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz opisać zalecenia Przybylskiego po zabiegu.

Chciałem się dowiedzieć jak to wygląda w naszym kraju,

Ile trzeba spać i czy w ogóle w pduszce podróżnej, czy daje szampon, lotiony i leki i jak je używasz.

Kiedy możesz założyć czapkę, pójść pobiegać lub na siłownię, ściąć włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat zostal oczyszczony i doprowadzony do normalniejszego wygladu, przy wiekszej pracy z mojej strony zaznaczam to postami. Na przyszlosc bede mial latwiejszy wglad gdzie i komu za podobne zachowywanie sie bedzie nalezal ban. Od kilku dni oczyszczam tematy i zauwazylem , ze 3-4 osoby potrafia zasmiecic cale forum. Na przyszlosc inaczej bedziemy dzialac i ostrzezen nie bedzie wiecej.

Do zalozyciela tematu.

Wyglada to naprawde spoko. Czekamy na aktualizacje z lepszej jakosci zdjeciami i przy mocniejszym swietle.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny efekt choć i stan początkowy był nadal dobry porównując np. Z moim. Fajnie że na polskim rynku pojawił się ktoś kto robi dobre zabiegi. Nie wszyscu chcą jechać za granicę z różnych powodów więc dr. Przybylski robi robotę. Szkoda tylko że w mediach nadal reklamują sie beztalencia w tym temacie a ktoś naprawdę dobry zostaje w cieniu i wiele osób wybiera coś z czego nie będą zadowoleni.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Obecnie nie jestem zadowolony z zabiegu. Mam wrażenie, że jest rzadziej niż było jeszcze kilka miesięcy temu. Jakbym miał oszacować to myślę, że przyjęło się 1/3 włosów.

 

Nie miałem żadnego zalecenia co do finasterydu. Moje łysienie nie posuwa się dalej lub posuwa się bardzo wolno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz pokazac zdjecia ? ile to juz miesiecy po zabiegu ? konsultowales sie w tej sprawie z Andrzejem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z Przybylskim, mówił, że nigdy z czymś takim się nie spotkał i żeby mu wysłac zdjęcia. Nie mogę się jednak zebrac by je zrobić, pewnie zrobię to w tym tygodniu.

Ogólnie to było coraz lepiej, aż pewnego dnia zaczęło się swędzenie w miejscu przeszczepu, takie same jak miałem po przeszczepie gdy się wszystko goiło. Wtedy widziałem, że włocy mocno lecą. Miesiąc temu swedzenie znowu zanikło, mam nadzieję, że stracone włosy odrosną i nie było to coś w rodzaju odrzucenia przeszczepu i gojenia się ran (((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż zdjęcia, bardzo ciekawe jest co mówisz, a Przybylski to jak narazie była jedyna nadzieja na Polskim rynku.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro zrobię zdjęcia

 

@dandinho jakie choróbsko? Nie wydaje mi się by była to kwestia choroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, ale jakby to była jakaś choroba to raczej by dopadła wszystkie włosy a nie tylko przeszczepione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zycie ,,, jakby nei patrzec to operacja plastyczna i nikt nie daja 100% pewnosci . Ludzie chca inaczej myslec i wierzyc w bajki ale rzeczywistosc jest taka a nie inna . Na + u ciebie ,ze przed przeszczepem miales nadal sporo wlosow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna po 12 msc przeliczyc pod mikro grafty w obszarze wszczepu, oferuje andrzej taka opcje ? pytales go ? wtedy bedzie wiadomo ile graftow wyroslo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zawsze mozna po 12 msc przeliczyc pod mikro grafty w obszarze wszczepu, oferuje andrzej taka opcje ? pytales go ? wtedy bedzie wiadomo ile graftow wyroslo

No i jak to niby obliczyć jak on miał wzzczepiane w miejsce gdzie miał też włosy

 

-- 16 kwie 2020, 12:30 --

 

Z resztą po co sprawdzać takie rzeczy, albo efekt wizualny jest albo go nie ma - proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie da sie to obliczyc, grafty sa grubsze od natywnych i sa blizny

 

sprawdza sie to po to zeby wiedziec jaki % graftow odrosl

 

 

kliniki oferuja taka opcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto zdjęcia.

 

Kilka uwag na poczatek. Zdjęcia robione przy oknie, koło południa w słoneczny dzień, przy mocnym świetle sztucznym widoczny efekt byłby gorszy, przy zdjęciu w głębi pokoju - lepszy. Wiadomo.

Zdjęcia robione 2h po myciu włosów, kiedy ich puszystośc jest największa. Po 1 dniu, gdy się lekko przetłuszczą, efekt jest dużo gorszy, a przy wilgotnych włosach - tragedia.

Fryzjerzy zamknięci więc włosy bardzo długie.

 

 

Na zdjęciu nr 1 wyraźnie widać, jak te niecałe 1cm z frontu jest rzadkie.

mean_change_crossover_data_chart.gif.14be1d047e6918dea1d702d3f4c0612a.gif1.jpg[/attachment]

 

To samo z prawym:

[attachment=1]3.jpg[/attachment]

[attachment=0]2.jpg[/attachment]

 

Ciągle mam nadzieje, że wypadnięte włosy odrosną, być może to przez moją ultra wrażliwą skórę, dlatego ciągle powstrzymuję się z ostateczną oceną.

Podkreślam, że nie oczekuję cudów, wiem, że nawet bardzo dobre kliniki potrzebują 2 operacji by zrobić naturalną gęstośc. Jednak zważając na to, że miałem tam troszke własnych włosów, dobry Hair Per Graft to jednak spodziewałem się sporo lepszych efektów ostatecznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealnie nie ma, ale zle naprawde nie jest. W moim odczuciu w porownaniu do mojego 1szego ht to tu bomba jest i na chociaz taki efekt przy moim zabiegu liczylem. Coz Ty widzisz najwiecej i to czy jestes zadowolony , czy nie to podstawa. Jednak pamietaj ,ze ht to ht naturalnych wlosow przeszczepionych nigdy sie nie bedzie miec.

Wrzuc foty tez na mokrych wtedy widac bardziej defekty,bo tu naprawde spoko moim zdaniem


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...