free web hit counter Skocz do zawartości
ludekk

Dr. Przybylski | 2000 graftów | 07.07.2019

Rekomendowane odpowiedzi

Ty jak zwykle masz problem aby przeczytać tekst ze zrozumieniem. Czy ja gdziekolwiek napisałem albo nawet zasugerowałem, że 2 zabiegi zawsze i u każdego gwarantują zaplanowany efekt ? W Medical Hair mógłbym mieć zabiegów 6 a dalej byłaby lipa. Jedź i w końcu zrób ten swój pierwszy HT, odważ się bo mądry to ty jesteś tylko w szczekaniu i ocenianiu innych panie od przegubów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj jest pacjentka tylko po jednym zabiegu i to w BHR i nawet przy bardzo krótkich włosach po odrośnie na tym obszarze widać, że jest gęsto, może nawet gęściej niż ma naturalnie po środku swoją linię... - ale tu było przeszczepione 2100 graftów na tak mały obszar - tylko wypełnienie kątów bocznych.

 

proxy.php?image=http%3A%2F%2Fi1296.photobucket.com%2Falbums%2Fag14%2Fbhrclinic2%2F2100%2520FUT%2520Female%2FIMG_3628_zpsbc4a3643.jpg&hash=c4f2aaf483b13084121c828584d93549

 

A tu efekt po czterech miesiącach na jeszcze krótkich włosach:

 

proxy.php?image=http%3A%2F%2Fi1296.photobucket.com%2Falbums%2Fag14%2Fbhrclinic2%2F2100%2520FUT%2520Female%2F442B8070_zps6b1845e1.jpg&hash=8dd19f010b79435bf7b17572c8b018b3

 

Macie link do całej relacji bo kopiowanie jest jakoś wyłączone chyba.

 

https://www.hairlossexperiences.com/thr ... ring.4385/

 

-- 02 sie 2020, 18:23 --

 

Jedź i w końcu zrób ten swój pierwszy HT, odważ się bo mądry to ty jesteś tylko w szczekaniu i ocenianiu innych panie od przegubów.

 

Czekam aż na forum ktoś wytestuje te lepsze kliniki. Chciałbym aby ludzie robili DP (niezależnie od linii jaka chcą) w top klinikach, i abym mógł to zobaczyć u kogoś na żywo, dotknąć, porównać z naturalną gęstością i kątami wszczepów oraz porównać różnicę grubości włosów na pierwszym rzędzie linii i dalej w głąb. i zobaczyć tym podobne szczegóły na żywo u kogoś po HT w top klinice.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, już dawno stwierdziłem, że szukasz frajera, który ma być królikiem. A jak taki się nie trafi to co ? Ht nie zrobisz ? I gdzie ta twoja wielka determinacja ? Ludzie tu mają odwagę walczyć o swój stan, polecieć na drugi koniec świata a Ty co ? Od 7 lat tylko piszesz i marzysz ale to właśnie z faceta robią pastylki, które łykasz. A u tej pacjentki to zdjęcia po zabiegowe pokazują gęstość, jak nic 3 mm pomiędzy graftami.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest w tym złego, że tak bym chciał? Ludzie z forum robiący w *ujowych klinikach też się czasami spotykają i pokazują sobie efekty.

 

 

Od 7 lat tylko piszesz i marzysz ale to właśnie z faceta robią pastylki, które łykasz.

 

I zobaczysz co zrobią jaki busz będę miał nawet na czole... Nawet jak żadna baba nie ma.

 

 

A u tej pacjentki to zdjęcia po zabiegowe pokazują gęstość, jak nic 3 mm pomiędzy graftami.

 

Masz tak chu*owe teksty jak sam jesteś, albo oglądasz fotki pod mikroskopem

 

 

Ludzie tu mają odwagę walczyć o swój stan, polecieć na drugi koniec świata a Ty co ?

 

A ludzie nie są odważne lecieć na drugi koniec świata na HT, tylko głupie jeśli to robią w ciemno bez rozeznania, albo chytre jeśli cena jest dla nich decydująca - a wielu nawet z USA lata do Turcji.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz tak chu*owe teksty jak sam jesteś, albo oglądasz fotki pod mikroskopem

To nie tak, inni tutaj i ja w przeciwieństwie do ciebie mają coś innego. Jaja, aby zaryzykować próbując swoje życie zmienić a nie latami żerować na innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie tak, inni tutaj i ja w przeciwieństwie do ciebie mają coś innego. Jaja, aby zaryzykować próbując swoje życie zmienić a nie latami żerować na innych.

 

Mylisz się, największe jaja mają ci którzy nie boją się ich stracić na wojnie (czy to prawdziwej czy z łysieniem).

 

A ryzykuje oczywiste skrajne niepowodzenie HT albo niezadowolenie z HT tylko głupi.

 

A jak na razie, to inni tu raczej żerują na mnie, na mojej wiedzy i na osobistych doświadczeniach z lekami.

 

Poza tym ja się zastanawiam, czy lepszy efekt miałbym poprzez HT, czy jednak raczej farmakologią jeśli o gęstość chodzi.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lack u doktora Przybylskiego na umowie jest zapis że w przypadku braku odrostu zwraca 50% kwoty zabiegu i inne roszczenia nie będą uwzględniane, jak jest w przypadku chujowego odrostu nie wiem.

 

A co do naturalnej gęstości nie ma co się tu wyklócac bo tylko głupiec by myślał że po 2000 graftow będzie naturalna gęstość na taki obszar, pewne jest natomiast jedno przy takiej ilości i przede wszystkim hair per graft 2.55 efekt powinien być taki jak ma Vivek albo Darko, a jaki jest efekt każdy widzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lack u doktora Przybylskiego na umowie jest zapis że w przypadku braku odrostu zwraca 50% kwoty zabiegu i inne roszczenia nie będą uwzględniane, jak jest w przypadku chujowego odrostu nie wiem.

 

No, czyli jak odrośnie parę piórek to już przepada zwrot 50%

 

o tym mówie, kitle sa zabezpieczone, my wcale


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o tym mówie, kitle sa zabezpieczone, my wcale

 

Zawsze tak było i w każdym przypadku, nie tylko co do zabiegów HT. Poza tym ich tradycja i konspiracja - czyli ręka rękę myje.

Plus do tego to całe wypranie ludziom mózgów i propaganda, że są bogami i nieomylnymi inkwizytorami, w które to świat uwierzył i przyjął, i jest tak jak jest.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może niech autor się zapyta Doktora jak to wygląda w jego przypadku odnośnie braku odrostu , w sumie ciekawe jak wygląda procedura ocenienia tego czy faktycznie jest odrost poniżej 50%.

Jeszcze Kules jest świeżo po przeszczepie u Przybylskiego więc może zaczekajmy z tym przekreśleniem doktora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antek skoroś taki mądry to trzeba było ruszyć dupę i zostać lekarzem a nie mechanikiem to byś dziś nie jęczał. Jako lekarz w umowach z pacjentami na pewno wpisywałbyś, że jak wyrośnie choć jeden włos mniej to zawracasz całą kasę + płacisz odszkodowanie. Tyle, że kiedy był czas decyzji kim zostać ty, jak nam tu obwieściłeś, wolałeś wąchać spaliny i klej. Nikt nikomu nie każe robić HT i podpisywać takiej umowy jak Przybylski podsuwa. U mnie w Medical Hair lojalka była, efekt gówniany. U Marala nie, efekt super, reguły nie ma żadnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Antek skoroś taki mądry to trzeba było ruszyć dupę i zostać lekarzem a nie mechanikiem to byś dziś nie jęczał. Jako lekarz w umowach z pacjentami wpisywałbyś, że jak wyrośnie choć jeden włos mniej to zawracasz całą kasę + płacisz odszkodowanie. Tyle, że kiedy był czas decyzji kim zostać ty, jak nam tu obwieściłeś, wolałeś wąchać spaliny i klej.

 

Nie wkuhwiaj mnie, bo wąchać kleju nigdy nie wolałem choć próbowałem bo od dziecka żyłem niedaleko slumsów, a tam były ćpuny najgorsze z najgorszych. I nigdy tak nie pisałem na tym forum, że wołałem wąchać klej. Wypraszam sobie pisanie na mój temat fałszywych rzeczy mendo do potęgi. I pamiętaj mścity dwa razy bity.

Poza tym, nigdy nie chciałem być lekarzem i proszę nie ingerować w to kim chciałem być, zwłaszcza, że wy kierdy lekarskie nie potraficie sobie nawet prawidłowo dopompować koła, ani zwykłej śrubki dokręcić. A ja choć nie jestem lekarzem łysienie sobie wyleczyłem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jakich fałszywych ? To skąd ja niby o tym wiem, że wąchałeś klej ? Masz człeku ze sobą wiele problemów. Koło dopompować to każdy umie tylko wiesz niektórzy wolą za to zapłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jakich fałszywych ? To skąd ja niby o tym wiem, że wąchałeś klej ? Masz człeku ze sobą wiele problemów. Koło dopompować to każdy umie tylko wiesz niektórzy wolą za to zapłacić.

 

Gn**ku wymyślić to ja też sobie mogę tyle rzeczy na twój temat i maral'a - chcesz poczytać ? Chcesz? i to na takich stronach gdzie żaden mod stąd tego nie usunie.

 

Uważaj abyś ty problemów zaro nie miał.

 

I ty na pewno wolisz za to zapłacić, skoro szkłem dupę patrzysz aby utrzeć, nawet w czymś tak ważnym jak HT dla siebie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz co chcesz, nie trudno zauważyć twoje problemy psychiczne i z tego względu się dyskredytujesz. A Takie szczenięce szantaże to stosuj na głupszych od siebie, których jest niewielu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisz co chcesz, nie trudno zauważyć twoje problemy psychiczne i z tego względu się dyskredytujesz. A Takie szczenięce szantaże to stosuj na głupszych od siebie, których jest niewielu.

 

Twoje brednie na mój temat mi w niczym nie zaszkodzą, natomiast tobie i Maralowi raczej by zaszkodziły...

 

I wił byś się i pultał tak jak Piotruś z HDC. Z resztą nie różnisz się za wiele od niego, i forumowicze to zauważają, nawet Wróbel ostatnio tak stwierdził.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty za to jesteś jak wrzód na ch*ju, a to gorsze jest od uboków od leków. I apropo clown'ów to zawsze każdy jakiego widziałem to był NW 7 albo przynajmniej NW3/4 z tzw. językiem... I widzisz fakty są takie, że to jednak łysina była zawsze bardziej wyśmiewana niż włosy.

 

-- 02 sie 2020, 22:26 --

 

Na ta chwile nie ma czegos takiego jak naturalna gestosc po przeszczepie . Nie ten czas i jeszcze nie ta technika. Na forach czesto sie to slyszy bo ludzie sa zdesperowani i lykna kazdy tani kit zeby przez chwile lepiej sie poczuc.

 

Kit nie kit, ale czasami na pewno efekt jest mega, a i gęstość na pewno w dużym przybliżeniu do naturalnej. To od Rahal'a efekt ze STRIP'a.

 

tn_IMG_00461.jpg

 

Ale to potrzebna jest dobra klinika i lekarz jak i praca zespołowa całego zespołu, a nie pyproki.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nową komórkę, która lepiej robi fotki. Zrobiłem w świetle dziennym przy oknie bez odgarniania włosów.

 

Na pierwszy rzut oka wygląda OK, ale gdy moje oryginalne włosy z tytłu akurat poleca troche na bok to na miejscu przeszczepu widać niestety wyraźnie prześwity mimo długich wlosów jak na zdjęciu.

 

Wrzucam też dodatkowe fotki by niektórzy nie myśleli, że to tak wygląda na codzień jak na fotce na której chciałem uwydatnić problem.

[attachment=2]20200811_072038.jpg[/attachment]

[attachment=1]20200811_072056.jpg[/attachment]

[attachment=0]20200811_072111.jpg[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś dobry stan początkowy więc problem nie jest jakoś ostro widoczy wyobraś sobie co by było jak stan byłby słaszy lub krótkie włosy.

Dlatego na lini i w obrębie zakoli hair per graft nie jest ważny, tu jest potrzebne gęste sadzenie graftów jedno i dwu włosowych i tyle, wtedy masz naturalny wygląd - a to potrafią nieliczni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludekk na którym zdjęciu jest te zakole ? Bo na zabiegu miałeś robione foto przez osobę a na tych zdjęciach sam robiłeś.

Przed zabiegiem miałeś spory ubytek na zakolu a po masz wypełnione.

 

egypreuxl7pn_t.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...