free web hit counter Skocz do zawartości
leolew

Która klinika w Turcji - rozpoczynam walkę

Rekomendowane odpowiedzi

Już i tak po fakcie . Tez sie zastanawiam nad maralem. Ale ciężko mi zrobić ten pierwszy krok. Masz jakies foty przed?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinekk, coś za coś.. tył głowy mówi sam za siebie. Pobieranie było mechaniczne, transplantowanie ręczne (nie wiem czy do tego też są jakieś motorki, więc nie hejtujcie z góry). Oby coś wyrosło reszta, sprawa drugorzędna.

 

PS: pytanko do wtajemniczonych: W klinice powiedzieli mi, żeby pierwsze mycie i pantenol wykonać w 4 dzień. Myślicie, że jakbym sobie nałożył trochę pantenolu na donor to by pomogło, czy zbyt świeże rany? Minimalnie piecze ale bardzo minimalnie.


2019 Maral Klinik - 4 tys.

2022 HLC - 3,2 tys. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie nakładaj bo musi się to zastrupić. Panthenol od razu to rozmiękczy i będzie się paprać dłużej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda klinika ma inną filozofię po zabiegu. Jednak trzeba zauważyć że te droższe kliniki myją wszystko już w pierwszym dniu po zabiegu. Oczywiście odpowiednimi preparatami i odpowiednią techniką ale jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, na 1 stronie tego wątku

Przeoczylem ciekawi mnie strasznie Twój przypadek bo mam podobny. Mam nadzieję ze bedziesz aktualizowal wątek i będziesz moim impulsem do zrobienia ht. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak efekty, jak się czujesz ? Jest tu Twój wątek ?


2019 Maral Klinik - 4 tys.

2022 HLC - 3,2 tys. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minął miesiąc no to aktualizacja bez zdjęć bo i tak nie ma póki co pokazywać. Shedding zaczął się u mnie już w 3 tyg i poleciało mi już z 90% włosów, więc znów jestem łysy. Wciąż oczekuję, aż zniknie mi zaczerwienienie, które w niewielkim stopniu utrzymuje się w miejscu przeszczepu, ale jeszcze jest, natomiast porównując do youtuberów po FUE, u mnie jest ono już naprawdę niewielkie. Donor ładnie się goi, pod 1cm włosami niemal niewidoczne zaczerwienienie (kropeczki), liczę na to, że kwestia 2-3 tyg i nie powinno być już nic widać. Trochę swędzi mnie skóra, zwłaszcza na donorze.

 

A teraz z innej beczki. Czy ktoś mógłby podpowiedzieć, jak mogę zmienić nazwę tego wątku by temat był aktualny, w sensie zawierał nazwę doktorka i liczbę graftów?


2019 Maral Klinik - 4 tys.

2022 HLC - 3,2 tys. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A teraz z innej beczki. Czy ktoś mógłby podpowiedzieć, jak mogę zmienić nazwę tego wątku by temat był aktualny, w sensie zawierał nazwę doktorka i liczbę graftów?

 

Pisz do moderatora, albo załóż nowy wątek odnośnie HT i bez rozważań jaka klinika.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...