free web hit counter Skocz do zawartości
Pawel Zabicki

30 lat, intensywnie od roku + stres, problemy zdrowotne

Rekomendowane odpowiedzi

Łysieję intensywnie od roku, mam 30 lat, dostałem od dermatologa przepisany nezyr i loxon 5%, w ciągu 10 miesięcy przyjmowania wypadanie zmieniajszało się, a potem wracało, od ok tygodnia wróciło na tyle, że przekroczyło już pewien wizualnie akceptowalny próg, co kompletnie deformuje moją twarz.

Wypadanie wskazuje na andorgenową przyczynę, ale czy może być coś jeszcze z tym związane. Ciągle swędzi mnie głowa (wracają infekcje - zaczeriwnienie, korzystałem z belosalic), wraca łupież (lekki), ogólnie skóra głowy jest napięta i odczuwam takie dziwne ukłucia, które towarzyszą wypadaniu.

 

Dlaczego leki nie działają, czy może to mieć związek ze stresem (mam go bardzo dużo, a aktualna stytuacja życiowa go wzmaga, do tego zmagam się z ptsd)? Mam też problemy zdrowotne przewlekłe, które próbuję rozwiązać, a które też działają w sposób, który by wskazywał na niedożywienie organizmu m.in.

Nie wiem, czy wypadanie jest z tym powiązane, czy to zupełnie odmienny aspekt.

 

Co mogę z tym zrobić jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silny emocjonalny stres i stany zapalne powoduje fibrozę skóry ktora staje sie grubsza. Wtyedy pod swiatło twoja glowa błyszczy. Do kuracji powinienes dorzucic termapen raz na tyd. W celu poprawy ukrwienia zwiekszenia produkcji kolagenu i zlagodzenia fibrozy. Dodadkowo saba gel na ugaszenie ognisk zapalnych na skorze i pod skora.Plus jakis mimox na kwasie i tretinoine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...