free web hit counter Skocz do zawartości
Rafi77

Łysienie 25 lat

Rekomendowane odpowiedzi

[attachment=0]Włosy7.png[/attachment]Strasznie dziwnie przerzedził mi się jeden z boków głowy, myśle że mam łysienie rozlane co mnie troche dobiło.

Wpadłem w małą depresje i sprawdzam co rusz też tył głowy. Niewiem czy dolna linia wygląda naturalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć nie widząc drugiego boku z takiej samej perspektywy i w tym samym świetle. Dobrze jakbyś dla porównania zrobił też takie samo zdjęcie drugiego boku, a najlepiej oba jeszcze raz jedno po drugim w tym samym czasie, miejscu i świetle.

Natomiast z tyłu nie widać chyba nic niepokojącego na linii, a te włosy po bokach na dole zawsze są cieńsze niż te na środku (sam też tak mam - mogę Ci nawet fotkę pokazać, i chyba każdy tak ma). Ale obserwuj jak musisz.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłem zdjęcia drugiego boku bo wygląda on normalnie, całkiem inaczej niż ten, tylko ten bok ma spore prześwity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie masz normalne włosy z boku. Wiele osób tak ma. Nie każdy ma gęste włosy po bokach. A dwa mam pytanie kto Ci wypisał receptę na dutasteryd, dermatolog czy jakiś inny lekarz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recepte na duta mam od Urologa, sporo pogadaliśmy gdy miałem przygode z jajami (Pies narzeczonej skoczył mi na jaja i umierałem z bólu) Mówił że nie ma żadnego problemu aby wypisał mi recepte i tak do ogarneliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Recepte na duta mam od Urologa, .... Mówił że nie ma żadnego problemu aby wypisał mi recepte i tak do ogarneliśmy.

 

O! A to coś nowego w tym kraju. A można wiedzieć, jakie to schorzenie urolog napisał wypisując ten lek ?

 

Mi dermatolodzy za cholerę nie chcieli przepisać duta, a ino jeden z nich odsyłał mnie do jakieś innego lekarza który urzęduje nawet w szpitalu, i twierdził, że tamten mi to zapisze, ale ja już nie chodziłem do żadnych lekarzy bo się wkurzylem, a i tak by pewnie nie przepisał....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no tak, to wszystko tłumaczy. Choć i to jest bardzo dziwne że na to poszedł. Pewnie swoje wziął za tę dobroczynność...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znowu ja, z zimą powrócił Łojotok, znów uderzam chemią. Na chwile przerywam kuracje DUT-em (Dla bezpieczeństwa, wiem że sypnie się hejt ale planujemy potomka a wole dmuchać na zimne) W Styczniu/Lutym konstultacje przed HT u Przybylskiego, włosy wyglądają troszkę gorzej ale nie łamię się jeszczę, walka trwa.

 

Jak dlugo odczekasz pomiedzy rzuceniem duta a planowaniem bobasa? 6-12 miesiecy niby powinno byc,ale.jak dla mnie to naprawde zbyt sporo,myslicie ,ze 3 miesiace w miare bezpieczne? Dla wlosow oraz dla dziecka...

Wazna informacja, bo nie jeden na tym forum bedzie mial taki problem wiec super jakbys mogl sie podzielic tym.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odczekam spokojnie 6 miesięcy. Tak naprawdę, po wyleczeniu skóry głowy wypadanie włosów spadło do naprawdę niewielkich licz i myśle że to była główna przyczyna wypadania u mnie, byłem przerażony widząc zdjęcia u Dermatologa, praktycznie cała głowa w żółtej skorupie, włosy podobno nie mogły się przez nią przebić a martwe trzymały się na tej skorupce, jednak i tak profilaktycznie wróce do duta po 6 miesiącach! I Przestrzegam wszystkich przed Trychologami i innymi szarlatanami, u Trychologa na mikrospokie skóre głowy miałem podobno w idealnym stanie. Dopiero u Dermatologa okazało się jaka byłą tragedia, Sięgnąłem po broń ostateczną i jestem na Izoteku od miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po prawie roku, po kuracji dutem i małej przerwie na planowanie dzieciaka, stwierdziłem że to dobry czas żeby ogarnąć skóre głowy, kuracja izotekiem na ostatniej prostej, włosów straciłem na niej sporo ale i odrost w miejscach gdzie ich nie było jest więc jestem zadowolony, efekt izoteku? Brak przetłuszczania nawet po 3-4 dniach od mycia, włosy teraz myje co dwa dni bo bez tego czuje się jak brudas, znikneły wszystkie ślady trądzikowe, skóra twarzy w idealnym stanie, o swędzeniu zapomniałem już dawno, skóra czasem zapiecze pod wpływem słońca i to solidnie zapiecze. Co do kuracji, nie jest ona dla każdego i osobą z słabą psychą ją odradzam, gdy odpadały mi łuski z łba to niektórzy wpadliby w depresje, do dziś pamiętam dzień gdy w odbiciu lustra w robocie zobaczyłem strupek który miał 3cm pokryty gęsto włosami który odpadł mi z czubka łba. ) Sporo włosów wypadło, sporo też odrosło ale najwazniejsze że nie ma już tego swędzenia i pieczenia, teraz czas na ratowanie tego co zostało, wkrótce powrót do Dut-a uzgodniony z lekarzem, do tego jeszcze nie jestem pewny czy chce ale Dermatolog proponuje Minoxa w piance. Pomyśle nad tym, napewno dzięki temu forum i wam uratowałem sporo pewnosci siebie i sporo włosów. Na zdjęciu wrzucam efekt jakoś z Maja tego roku. Pozdrawiam wszystkich i czas walczyć dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W twoim wypadku efekty widać gołym okiem , wstał jeszcze zdjęcie z przodu jak możesz. Ja też bym sie pokusił na kuracje izotekiem , ale szczerze to boję się głownie nadmiernego wypadania , że już potem nie będzie o co walczyć oraz tego , że główny problem z przetłuszczaniem powróci po jakimś czasie bo tak też często bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...