free web hit counter Skocz do zawartości
niewlochacz

flutamid plus minoxidil

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam pytanie. Jak sporządzić mieszankę minoxa z flutamidem? Czy mogliby takie coś przygotować w laboratoriom, czy raczej trzeba samodzielnie? I po jakim czasie można zaobserwować pierwsze efekty takiej kuracji/ewentualne odrosty../? Pozdrawiam i z góry dziekuję za wskazówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na HLT kiedyś ktoś robił stężenie nawet 10 czy 15%, ale na tym forum to chyba było tylko max 2% przerabiane.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, zwiekszylem dawkę dut do jednej tabletki dziennie zauważyłem na koronie że się p9lepszylo tylko okolica Lini zostają min większe w cięcia, i tylko widzę pod światłem bardzo dobrym takie białe włoski i tyle, a od 2 tyg leci mi znów więcej włosów, czy sytuacja może się zmienić sprzodu czy tylko zostaje przeszczep jeśli cisne na ducie codziennie od września? Dawniej co 3 dzień, biorę dodatkowo izotek od czerwca super działa nie mam problemów z przetłuszczaniem włosów oraz z trądzikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemka, zwiekszylem dawkę dut do jednej tabletki dziennie zauważyłem na koronie że się p9lepszylo

 

A to ku*wa dziwne - patrz..... a wg. fołumowiczów wystarczy przecie dawka 0,5 mg raz na tydzień czy nawet raz na 10 dni.

 

tylko okolica Lini zostają min większe w cięcia, i tylko widzę pod światłem bardzo dobrym takie białe włoski i tyle, a od 2 tyg leci mi znów więcej włosów, czy sytuacja może się zmienić sprzodu czy tylko zostaje przeszczep jeśli cisne na ducie codziennie od września? Dawniej co 3 dzień, biorę dodatkowo izotek od czerwca super działa nie mam problemów z przetłuszczaniem włosów oraz z trądzikiem

 

Fin/dut mało komu daje jakiś spektakularny odrost na zakolach i na linii - ale czasami zdarzają się tacy szczęściarze, jednak nie liczyłbym na to za nad to. Na przód/linię/zakola w większości przypadków potrzebne są mocniejsze leki (silne antyandrogeny takie jak cyproteron lub flutamid) oraz estrogeny (estradiol - najlepiej) lub/i zwyczajnie HT, i to właśnie HT jest rekomendowane.

 

A izotek ma zły wpływ na włosy.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okey ale cisne z kinoksrm plus Flut 4 tabletki dodaje do buteleczki już kupę czasu do wakacji lecialem z minoksem 15 plus Flut. Myślę że wysoki. Minoks zrobił rewolucję, jakbym sobie wyrwał włosy pojedynczo peceta hah, te wciecia nie duże lecz wkurwiaja , myślę że z 2 cm mi poleciał z Lini odkąd zacząłem lysiec, a lysieje z 12 lat dlugo tylko szybko wystartowałem z finem później dut minoks Flut, u mnie prawie wszyscy lysieja w rodzinie tylko ja wieku 30 lat mam dobre włosy, dlatego. Myślę zrobić przeszczep na linie obniżyć zakryć małe zakola, bo głównie delikatnie sprzodu głównie linie jestalo włosów i ciezko nawet ułożyć te włosy bo odstaja pojedyncze od reszty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...