free web hit counter Skocz do zawartości
niewlochacz

flutamid plus minoxidil

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam pytanie. Jak sporządzić mieszankę minoxa z flutamidem? Czy mogliby takie coś przygotować w laboratoriom, czy raczej trzeba samodzielnie? I po jakim czasie można zaobserwować pierwsze efekty takiej kuracji/ewentualne odrosty../? Pozdrawiam i z góry dziekuję za wskazówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na HLT kiedyś ktoś robił stężenie nawet 10 czy 15%, ale na tym forum to chyba było tylko max 2% przerabiane.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, zwiekszylem dawkę dut do jednej tabletki dziennie zauważyłem na koronie że się p9lepszylo tylko okolica Lini zostają min większe w cięcia, i tylko widzę pod światłem bardzo dobrym takie białe włoski i tyle, a od 2 tyg leci mi znów więcej włosów, czy sytuacja może się zmienić sprzodu czy tylko zostaje przeszczep jeśli cisne na ducie codziennie od września? Dawniej co 3 dzień, biorę dodatkowo izotek od czerwca super działa nie mam problemów z przetłuszczaniem włosów oraz z trądzikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemka, zwiekszylem dawkę dut do jednej tabletki dziennie zauważyłem na koronie że się p9lepszylo

 

A to ku*wa dziwne - patrz..... a wg. fołumowiczów wystarczy przecie dawka 0,5 mg raz na tydzień czy nawet raz na 10 dni.

 

tylko okolica Lini zostają min większe w cięcia, i tylko widzę pod światłem bardzo dobrym takie białe włoski i tyle, a od 2 tyg leci mi znów więcej włosów, czy sytuacja może się zmienić sprzodu czy tylko zostaje przeszczep jeśli cisne na ducie codziennie od września? Dawniej co 3 dzień, biorę dodatkowo izotek od czerwca super działa nie mam problemów z przetłuszczaniem włosów oraz z trądzikiem

 

Fin/dut mało komu daje jakiś spektakularny odrost na zakolach i na linii - ale czasami zdarzają się tacy szczęściarze, jednak nie liczyłbym na to za nad to. Na przód/linię/zakola w większości przypadków potrzebne są mocniejsze leki (silne antyandrogeny takie jak cyproteron lub flutamid) oraz estrogeny (estradiol - najlepiej) lub/i zwyczajnie HT, i to właśnie HT jest rekomendowane.

 

A izotek ma zły wpływ na włosy.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okey ale cisne z kinoksrm plus Flut 4 tabletki dodaje do buteleczki już kupę czasu do wakacji lecialem z minoksem 15 plus Flut. Myślę że wysoki. Minoks zrobił rewolucję, jakbym sobie wyrwał włosy pojedynczo peceta hah, te wciecia nie duże lecz wkurwiaja , myślę że z 2 cm mi poleciał z Lini odkąd zacząłem lysiec, a lysieje z 12 lat dlugo tylko szybko wystartowałem z finem później dut minoks Flut, u mnie prawie wszyscy lysieja w rodzinie tylko ja wieku 30 lat mam dobre włosy, dlatego. Myślę zrobić przeszczep na linie obniżyć zakryć małe zakola, bo głównie delikatnie sprzodu głównie linie jestalo włosów i ciezko nawet ułożyć te włosy bo odstaja pojedyncze od reszty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...