free web hit counter Skocz do zawartości
Mg16

Błyskawiczne wypadanie włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, nie znam się za bardzo, ale po prostu wydawało mi się zawsze, że fin ma jednak jakieś tam lekkie wahania poziomu blokady, a dut raczej nie ze względu na długi okres półtrwania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tez chyba zrobię, zbyt długo już biorę Fina i wiem o ubokach, żeby podejmować decyzje z dnia na dzień.

 

Obecnie już wszystko wraca w miarę do normy w nadaniach wyszła mo wybita prolaktyna, wiec wrzucam duże dawki b6 żeby ja zbić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam aktualny mój stan po prawie dwumiesięcznej przerwie. Pojawiły się u mnie problemy z bardzo mocnym wysuszeniem skory głowy (łupież, białe płaty) wiec zaprzestałem używania szamponów leczniczych, dodałem emu oil i staram się w miarę możliwości myć włosy łagodnym szamponem. Pomogło i provlem wydaje mi się ze zniknął

 

Wydaje mi się jednak, iż pogarsza mi się stan jeżeli chodzi o linie, włosów jest coraz mniej i są coraz cieńsze. Dodaje wiec do kuracji RU. Suma sumarum obecnie stosuje:

 

- Fin 1x dziennie

- RU 1ml dziennie, ok 3,5% rozpuszczony w minoxie

- minox 2x dziennie

- emu oil (co dwa dni albo rzadziej - w zależności od potrzeb)

- peeling kawowy oraz chemiczny skory głowy - raz na jakiś czas

- mikronaklowanie 1.5mm - raz na tydzień/dwa tygodnie

 

+ stosuje kilka suplementów które pozwoliły mi uporać się z problemami z ubokami po Finie:

- zenszen, b6, cynk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare miesięcy temu miałem problem z lekkim otłuszczaniem sutków. Wtedy jednak jadłem śmieciowo i nie ruszałem się. Zacząłem ćwiczyć i lepiej jeść i tłuszczyk mocno zmalał i myslę, że jak przycisne redukcję na siłce to zniknie w 100% (już nie jest zauważalny)

 

No i jakoś z miesiąc temu miałem problem z libido i erekcją - pałka podczas seksu nie miała takiej twardości jak powinna miec. Dla mnie życie seksualne jest mega ważne więc szybko postanowiłem działać - zbiłem prolaktynę za pomocą B6, dużym dawkami cynku troszkę estradiol, a żeń-szeń chyba ogólnie mi pomógł. Bo w tej chwili jestem w ,,kondycji" jak przed finem - codziennie nocne/poranne namioty, maksymalne erekcje, duza chęć na seks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mija rok od rozpoczęcia kuracji. Wrzucam więc fotki jak wygląda mój obecny stan. Obecna kuracja to:

- fin 1mg

- RU w loxonie 1 x dziennie

- sam loxon 1 x dziennie

 

Ogólnie moje spostrzeżenia po tym roku:

 

- włosy dalej wypadają w ilości 40-100 dziennie - nie wpływa to jednak zbytnio na jakieś spadki gęstości

- stan myślę podobny do początku kuracji, może troszkę gorszy - ale ogólnie uważam, że jest dość dobrze - gdy ułożę włosy nikt nie powiedziałby że zmagam się z łysieniem

- z ubokami miałem różne historie - z zatłuszczaniem sutków i problemami z libido/erekcją włącznie. Od 1.5 miesiąca jednak - mimo braku stosowania jakichkolwiek suplementów - totalnie 0 uboków. Erekcje twarde jak przed finem, poranny namiot, wysokie libido

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- stan myślę podobny do początku kuracji, może troszkę gorszy - ale ogólnie uważam, że jest dość dobrze - gdy ułożę włosy nikt nie powiedziałby że zmagam się z łysieniem

 

Trudno powiedzieć czy gorszy, moje pierwsze wrażenie oglądając fotki było, że stan jest lepszy. Fotki i światło oraz różne kąty mogą coś tam przekłamywać, ale wydaje mi się że stan jest jednak lepszy niż przed rozpoczęciem kuracji.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość włosa wydaje sie lepsza. Na zdjęciu 4 z kolei widać w porównaniu do pierwszego poprawe, ale nadal też wyraźnie widać zaznaczającą sie linie tyoowego łysienia.

Yebana genetyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie jest nawet trochę lepiej tak czy inaczej - kuracja działa wiec póki co będę jej się trzymał

 

Wrzucam jeszcze fotki dla porównania za pare miesięcy, ze wzglednie ułożonymi włosami, przy mocniejszym świetle dziennym przy oknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy twoim dobrym stanie wyjsciowym mozna ugrac wszystko na lekach. Fin zawsze dziala , na jednego lepiej na drugiego gorzej. Ile juz widzialem relacji gosci co twierdzili ze fin slabo dziala , odstawiali , dopiero wtedy zobaczyli jak wyglada tempo ich naturalnego lysienia bez fina bo po kilku miesicach zrobily ich sie nagle przeswity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zareagowałeś w dobrym momencie. Teraz tylko trzymać sie rutyny i do czasu aż włosy Ci będą potrzebne kontynuować kuracje.

 

Ciekawe w jakim tempie włosy by spadły gdybyś odstawił fina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :D Mijają 4 miesiące od ostatniego posta, przy okajzi widzę, że niestety zniknęły poprzednie zdjęcia. No cóż, trudno 😕 Wrzucam zdjęcia aktualnego stanu z ułożonymi włosami, za kilka dni wrzucę bez ułożonych włosów. Ogólnie czy jest poprawa pogorszenie to chyba zależy od długości włosów :D jak mi zarosną trochę boki (czyt 3-4 tyg) to wyglądam źle przez mój kształt czaszki i mam wrażenie, że jest gorzej - jak mam boki na krótko jak na zdjęciach to mam wrażenie że jest lepiej :D  ale ogólnie sytuacja chyba w miarę ustabilizowana. Moja kuracja to:

- fin 1mg/dziennie

-minox 1ml / 2x dziennie

- RU ~1ml / 1x dziennie 

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam update mojego stanu po paru miesiącach. Pierwsze fotki to stan czubka głowy + linii włosów przed fryzjerem. Reszta fotek pokazuje jak obecnie wygląda moja fryzura jak się obetnę i ułożę włosy.

Moja kuracja to: fin 1mg/dziennie, sam minox 1ml rano, minox+RU 1ml wieczorem

 

 

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

9.png

10.png

11.png

12.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No włosy masz pierwsza klasa, i nie widać zbytnio dużej zmiany od ostatniego postu, A jakie są Twoje odczucia, coś na plus, coś na minus? 

I ogólnie jak glowa po minxie, stan się poprawił? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wyobraź sobie co by było bez fina i minoxa...

Jak sobie dajesz rade z aplikacją minoxa na skórę głowy przy takich włosach? Jakiego minoxa stosujesz?

Edytowane przez Hr_Junior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.05.2021 o 22:15, cytryna123 napisał:

No włosy masz pierwsza klasa, i nie widać zbytnio dużej zmiany od ostatniego postu, A jakie są Twoje odczucia, coś na plus, coś na minus? 

I ogólnie jak glowa po minxie, stan się poprawił? 

Wydaje mi się, że prawe zakole i czubek stoją w miejscu (ew czubek się delikatnie zagęścił), ale troszeczkę poszła mi lewa linia - ale jest to minimalne i jak na prawie 2 lata kuracji - jestem mega zadowolony.

Co do minoxa - trochę poprawił mi stan brody, na głowie wydaje mi się, że niewiele pomógł jeżeli chodzi o stan - ale wolę nie przerywać psikania, żeby się boleśnie nie dowiedzieć że jednak pomógł :D no i RU w nim mieszam

 

Skóra głowy jest w dobrym stanie - od kiedy zmieniłem szampon i częstotliwość psikania głowy z 3 do 2 razy dziennie (przedtem miałem RU w osobnym płynie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Hr_Junior napisał:

Wyobraź sobie co by było bez fina i minoxa...

Jak sobie dajesz rade z aplikacją minoxa na skórę głowy przy takich włosach? Jakiego minoxa stosujesz?

Stosuje Loxon. Psikam jedynie na linie z obu stron i na czubek, więc nie wcieram w miejsca gdzie te włosy są mega długie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mg16 napisał:

Androstatin 

od początku brałeś codziennie 1 mg czy na początek 0,5 co dwa dni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.06.2021 o 08:04, berna napisał:

Moim zdaniem dobrze jest jednak ponownie wprowadzić Loxon:

https://www.aptekagalen.pl/loxon-max-5-plyn-na-skore-glowy-60ml

Aczkolwiek w przypadku tego środka nie ma co spodziewać się efektów od razu ( jak zresztą w stosunku do jakiejkolwiek innej wcierki w skórę głowy). Efekty  się pojawiają, owszem ale po kilku miesiacach wcierania produktu w skórę głowy.

Optymalny efekt widoczny jest po 12 miesiącach.

 

Można wiedzieć do czego to piszesz, skoro autor postu już używa minoxa i na jakiej podstawie uważasz, że minox w jego przypadku jest dobry?

"Aczkolwiek w przypadku tego środka nie ma co spodziewać się efektów od razu" mam rozumieć, że są środki po których efekt jest od razu i wcale nie trzeba poczekać aż włos urośnie? 

 

Odnośnie tematu to mam wrażenie, że jak na to co bierzesz (fin, RU, minox) to gniazdo powinno troszkę bardziej zarosnąć. No chyba, że słabą gęstość miałeś tam zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RU psikam tylko na linie, minoxa w sumie tylko na część czubka głowy, ale głównie też linia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...