free web hit counter Skocz do zawartości
matheoyzf

Łysienie, fotki, Turcja ile grafow na oko

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka mam 31 lat, chciałbym zrobić przeszczep, pytanie ile to wyjdzie grafow na oko?i u kogo. Chcialbym głównie tył zagescic i delikatnie linie obniżyć i grzywke zagescic, Przod nie wygląda tragicznie, aczkolwiek dawniej miałem małpa linie, pare lat biorę duta co 3 dni Flut z loxonem, nie widzę postępu, dodatkowo jak rok brałem teraz minox 15, to widzę jeszcze większą chuu na czubku i sprzodu

 

-- 20 wrz 2019, 11:20 --

 

 

 

-- 20 wrz 2019, 11:22 --

 

 

 

-- 20 wrz 2019, 11:23 --

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na korone ci nie zrobia w turcji przy takim stanie i mysle ze gdziekolwiek indziej bedzie problem , ja z takim stanem bym sie bal nawet u najlepszych robic na korone ,dalczego ? jak zaczna tam sadzic nowe wlosy to twoje natywne obok pewnie beda poniszczone i wypadna obok przeszczepionych - tu jest neistety minus przeszczepu ,ze moze ci sasiadujace wlosy uszkodzic. Na przodzie to nie wiem co tam chcesz robic wiec nie wiem jaka linie chcesz tam miec wiec trudno ocenic ile graftow. Pytanie nr jeden , jaka masz pewnosc ,ze bez duta bys teraz nie mial dwa razy gorszego stanu na glowie ? czesto ludzie mowia ze dut , fin im zatrzymal tylko lysienie albo ze nie pomaga , odstawiaja i dopiero robi sie tragedia w ciagu roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie dutasteryd to pewnie byłby już łysy. A z mocnymi minoksami i w ogóle nawet z 5% trzeba uważać. Na niektórych minoks działa super na innych słabo a innym pogorszy stan. W ogóle stosowanie stężenia powyżej 5-7% już chyba nie daje lepszych rezultatów z tego co przeglądałem setki różnych relacji osób, które próbowały tychże.

 

I też mi się nie wydaje żeby dogęszczanie korony miało jakikolwiek sens, ponieważ masz tam jeszcze gęsto (podejrzewam, że prześwit to kwestia długości włosów i kąta pod którym robione było zdjęcie) i jest wysoce prawdopodobne, że w czasie zabiegu włosy, które tam masz ulegną uszkodzeniu. Natomiast obniżenie linii to jak najbardziej możesz robić, tylko u dobrego specjalisty. Podejrzewam, że ok 2000 graftów na lekkie obniżenie linii starczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Couto potrafi sadzić pomiędzy istniejącymi włosami i robić dogęszczenia (właśnie dodał nowy filmik)

 

-

 

I w ogóle jak widać po efektach jego prac, on chyba nie niszczy/nie uszkadza ani graftów ani natywnych włosów.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry rezultat, w ogóle dobre, hiszpańskie kliniki "dają radę". Trzeba nadmienić, że pacjenci czy to dr Lorenzo czy Couto, Freitasa itd praktycznie zawsze mają zalecane żeby dodatkowo zażywać finasteryd lub dutasteryd. Niektórzy biorą finasteryd 1mg + dutasteryd 0,5mg jednocześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno stwierdzic czy niszczy czy nie bo pewnie takich relacji z operacji nie zamieszcza na necie ale napewno, wieksza szansa na udana HT jest u niego niz u jakiegos turka. U niego sie podobno rok czeka na termin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Pany za pomoc, a czy jest sens brać dute codziennie 0.5mg 8 zrezygnować z flu oraz minoksa? I czy może jest jakiś 2 Turcji co robi jak dr Couto pomiędzy sądzi nie uszkadzajac, dawniej to miałem też taki wir na koronie lecz nie było takie prześwitu jak teraz, pierdol ony minoks 15 chyba mi pogorszył stosowałam właśnie rok czasu bo nie było lepiej tylko gorzej., Ch ialbym mieć małpa linie jak dawniej

 

-- 20 wrz 2019, 13:00 --

 

Ale lipa jestem w kropce, czekać rok czasu na przeszczep a ten DR Koray? Znalazłem też klinikę w Turcji ponoć... Jest git https://esthetichairturkey.com/de/ co sądzicie? Mieszkam W de ale tutaj zapłaciłbym jak za zboże, a jeśli mowa o minoxie 5‰ to...Nadal stosować z fluttem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba nadmienić, że pacjenci czy to dr Lorenzo czy Couto, Freitasa itd praktycznie zawsze mają zalecane żeby dodatkowo zażywać finasteryd lub dutasteryd. Niektórzy biorą finasteryd 1mg + dutasteryd 0,5mg jednocześnie.

 

W Hiszpanii jest w ogóle inne podejście, tam są nawet lekarze dermatolodzy, którzy ''szprycują'' (nawet dosłownie) dutem (wew. i zew.) oraz minoxem oral pacjentów z łysieniem, nie to co tu - polskie łysarstwo je*ane.

 

Mam nawet linka do tego, którego ostatnio ktoś mi wysłał.

 

EDIT:

 

Wklejam linka o info nt. użycia minoxa oral https://www.hairlosscure2020.com/oral-m ... hair-loss/

 

A skoro już jesteśmy przy tej stronie, to muszę się tu pochwalić, że tam też pisali o mnie, i to już 2016 roku.

 

https://www.hairlosscure2020.com/brief- ... july-2016/

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa jestem w kropce, czekać rok czasu na przeszczep a ten DR Koray? Znalazłem też klinikę w Turcji ponoć... Jest git https://esthetichairturkey.com/de/ co sądzicie? Mieszkam W de ale tutaj zapłaciłbym jak za zboże, a jeśli mowa o minoxie 5‰ to...Nadal stosować z fluttem? Ciekawe ile musiałbym zapłacić w Hiszpanii tak że wszystkim. Na oko plus minus jest ktoś taki , który by to ogarnął?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko odniosę się do doktora Koray'a Erdogan'a.

 

Masz tutaj przykład efektów prac z jego kliniki z ostatniego okresu czasu https://www.hairrestorationnetwork.com/ ... y-erdogan/

 

Proponuje też przejrzeć ten wątek mniej więcej od tego momentu viewtopic.php?f=23&t=3245&start=330

 

Ale oczywiście jak chcesz, to rób u Koray'a, mnie nic do tego.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matrix, przestań.

 

Bo nic złego nie napisałem na Erdogan'a tutaj, ani nawet nie wyraziłem osobistych odczuć co do tego lekarza, i nie napisałem co uważam, tylko pokazałem autorowi tematu, efekty pracy tego lekarza. Tak samo jak uprzednio pokazałem efekty pracy lekarza Couto z Hiszpanii.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten przypadek od dr Erdogana co pokazał Antydhtor w Polsce w większości klinik uchodziłby za przykład bardzo udanego zabiegu .

 

 

Notabene dr Lorenzo też potrafi sadzić między istniejące włosy całkiem nieźle (chociaż ten pacjent miał rzadkie włosy, ale jednak relatywnie sporo ich jeszcze było) :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="vystelior"

 

Notabene dr Lorenzo też potrafi sadzić między istniejące włosy całkiem nieźle (chociaż ten pacjent miał rzadkie włosy' date=' ale jednak relatywnie sporo ich jeszcze było) :

[/quote]

 

Sporo ich jeszcze było, a ile wypadło w tym czasie..?

Też trzeba zadać sobie to pytanie, chociaż oczywiście nawert jesli nic nie wypadło (w co wątpię) to rezultat jest fantastyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy ,ze wyslesz do niego fotki i pytanie i ci powikedza tutaj nikt ci tego nie powie ,ale ceny beda pewnie z 4x ,5x wieksze niz w turcji i cas oczekiwania rok albo i dwa lata, ale jak masz okolo 50-80 000 zl i czas zeby czekac to warto brac taka opcje pod uwage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...