free web hit counter Skocz do zawartości
Farenheit

Aisha - 3100 graftów/06.12.19

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem.

 

Planuję HT sobie zrobić, jeszcze w tym roku. Temat śledzę od kilkunastu miesięcy, specem nie jestem, dlatego też postanowiłem trochę zasięgnąć języka. Dotychczas planowałem wybrać się do Marala, ale po przeczytaniu kilku postów tutaj nie jestem już taki przekonany. Na obecną chwilę takie są moje typy:

 

1. Aisha Hair - wyglądają solidnie, niektórzy z Was sami to przyznali w temacie poświęconym tej klinice. Na minus jedynie fakt, że brak relacji użytkowania forum, ale coś, ktoś musi być tym pierwszym!

 

2. Esteworld - również brak relacji, jednakże śledziłem przez chwilę wpisy jednego faceta na osławionym portalu na literę "W", który pół roku temu wybrał się tam na przeszczep. Niestety, przestał on dawać oznaki życia. Napisałem do niego wiadomość, czekam na odpowiedź.

 

3. Jackstronghair - znowuż z wyżej wspomnianego portalu, jeden użytkownik rzekomo przeszczepił sobie tam 4k graftów i jest zadowolony. Rzekomo, bo jako takiej relacji od niego na ten temat nie ma. Również napisałem wiadomość, również czekam.

 

4. Maral - no i klinika będąca pierwszą w rankingu stała się tą ewentualną. Zachęcony relacją pewnego człowieka (jest on obecny również i tu) chciałem tam lecieć już rok temu. Na szczęście pewne wydarzenia losowe pokrzyżowały mi plany i na szczęście zapoznałem się z kilkoma tematami tutaj. Widząc niektóre źle wykonane zabiegi mina mi trochę zrzedła. Nie mam ogromnych wymagań co do przeszczepu, ale też nie mam zamiaru wyrzucać pieniędzy w błoto.

 

Odnośnie mojego stanu owłosienia, to nie będę Was zanudzać - dobrnąłem do NW3, włosy koloru blond, raczej z typu tych cienkich i lekkich. Będąc kiedyś u trychologa i rozmawiając o przeszczepie ocenili mój donor na dobry, odpowiedni do przeszczepu. Na ile się na tym znali i ile w tym prawdy, nie wiem.

 

Nie mam wygórowanych żądań, nie planuję powrotu do linii z lat nastoletnich, włosy noszę z reguły dłuższe, a jeśli będę musiał używać mikrowłókien to okej i tak robię to już od dwóch lat.

 

Co myślicie? Aisha będzie dobrym wyborem dla mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zrozumiec ,ze zadna z tych klinik nie jest jakas magiczna. Twoj rezultat bedzie zalezal od tego czy trafisz na dobrego technika w dany dzien , czy nie beda pijani , czy beda mysleli o twojej glowie bardziej niz na smartfonie itp , od twojej genetyki i reakcji na przeszczep , od twojego donoru itp. Nie traqfisz na zlego technika to powinno byc ok , trafisz na zlego to bedziesz plakal. To masowki te klinki wiec czesto gorszy rezultat zalezy od .....szczescia Wiekszosc ludzi po masowkach jest raczej zadowolona ,ale kalkulowanie kto jest bardzie fajny wsrod tak tanich klinik to troche przesada. Posiadanie wlosow cienkich i jasnych nigdy nie bedzie gralo na twoja korzysc w przeszczepie , takie sa fakty , grube ciemne wlosy to jest optymalny wlos. Poza jedna rzecza , jak zgolisz glowe po FUE i masz jasne wlosy to kropki z tylu glowy beda mniej widoczne niz u osob z ciemnymi wlosami - po prostu kontrast pomiedzy skora/ kolor wlosow jest inny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, chłopaki.

 

Zdaję sobie sprawę jak wygląda sytuacja z tymi budżetowymi klinikami i jak daleko im jest do tych lepszych, nie mówiąc o dobrych. Ale tak jak wspomniałem, nie liczę na cuda i włosy jak Wodecki, chciałbym po prostu cofnąć czas o parę lat. Nie paręnaście. A pytam o opinię spośród tych kilku miejsc, bo lepsze takie rozeznanie niż żadne. Na swoich stronach mogą oni wkleić najpiękniejsze zdjęcia i najbardziej niesamowite przemiany i tym samym robić ludzi w konia. Stąd też te "kalkulowanie" która fajna a która nie. Tym sposobem się zreflektowałem nad Maralem, bo, tak jak wspomniałem, już byłem gotów lecieć do niego w ciemno.

 

Jeszcze trafiłem teraz na temat jegomościa, który robił się u Cinika - też całkiem niczego sobie efekty. Przyjrzę się temu jeszcze jutro, oraz obczaję te Hair of Istambul, może będzie tam coś bardziej przekonującego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Cię to interesowało, sam stanąłem przed takim dylematem. Wybierałem pomiędzy Beyhan Zeybek, Khaled MEDDEB (robią sami manuala), Cinik lub Aisha. Wybrałem Aishe. Efekty mają bardzo dobre, trochę martwi mnie to, że kazali mi zrezygnować z minoxa i duta na dwa miesiące przed zabiegiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezygnacja z minioxa jest zrozumiała, bo chodzi o to aby nadmiernie nie krwawić, natomiast co do duta i całej reszty leków antyandrogenowych to raczej ich widzimisię i wymysł. Ja bym za cholerę jasną nie zrezygnował z żadnych leków do HT oprócz minoxa. A dlaczego, bo transgenderzy biorą całą masę różnych leków i nikt z tym problemów nie robi przy HT i nie każe nic odstawiać. Tylko łysiejącemu każą co niektórzy odstawiać aby wszystko co ew. było utrzymywane lekami posypało się w pizdu.

 

A jeśli już tak bardzo żądają odstawienia duta czy tam fina, i jesli tak bardzo napaliłeś się na akurat ich klinikę, zawsze możesz swobodnie brać fina/duta w dalszym ciągu i bez przerwy, a powiedzieć, że odstawiłeś. I co będą robić badania specjalne aby wykryć czy bierzesz duta/fina?

 

Zawsze też można powiedzieć: ''nie chcesz..., masz jakieś obiekcje..., gardzisz pieniędzmi..., *uj ci w dupe, jest cała masa lekarzy, którzy wręcz zalecają fina/duta przed HT, a są też tacy, którzy każą brać i dopiero po roku brania przychodzić na HT''.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem w ostatnim tygodniu zbyt dużo czasu na jakieś wielkie przemyślenia, Aisha Hair wydaje się najsensowniejszą opcją i tam będę się wybierać. Żadnych leków na zahamowanie łysienia nie biorę i tak póki co, zastanowię się

 

Gdyby Cię to interesowało, sam stanąłem przed takim dylematem. Wybierałem pomiędzy Beyhan Zeybek, Khaled MEDDEB (robią sami manuala), Cinik lub Aisha. Wybrałem Aishe. Efekty mają bardzo dobre, trochę martwi mnie to, że kazali mi zrezygnować z minoxa i duta na dwa miesiące przed zabiegiem.

Rozmawiałeś już z kliniką? Masz ustalone terminy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli już tak bardzo żądają odstawienia duta czy tam fina, i jesli tak bardzo napaliłeś się na akurat ich klinikę, zawsze możesz swobodnie brać fina/duta w dalszym ciągu i bez przerwy, a powiedzieć, że odstawiłeś. I co będą robić badania specjalne aby wykryć czy bierzesz duta/fina?

Tak, też robię. Delikatnie będę schodził z dawki bo biorę codziennie, tak żeby na tydzień przed wziąć ostatnią tabletkę.

 

Rozmawiałeś już z kliniką? Masz ustalone terminy?

Tak, są bardzo responsywni na whatsup'ie. Ustaliłem termin na połowę grudnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tu nie mówiłem nic o schodzeniu z dawki, tylko o oszukaniu ich że nie bierzesz duta czy tam fina.

 

Mam tylko nadzieję, że zdasz relacje z HT w tej klinice. I że wszystko będzie po myśli i ok. I że w końcu będzie przekonanie do tej kliniki na tym forum, a ta klinka może stanowić już alternatywę dla tych droższych.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, są bardzo responsywni na whatsup'ie. Ustaliłem termin na połowę grudnia

 

Mhm. Też planowałem wybrać się w grudniu, może jeszcze będą mieć terminy. Okej, więc muszę przypomnieć sobie hasło do whatsupa.

 

Tak na marginesie, to trochę niepokojąca sytuacja teraz tam w Turcji. Nie wiem na ile to prawda a na ile nagonka. Wolałbym jednak nie utknąć tam z jakichś politycznych powodów, albo zostać zestrzelonym w samolocie "przez przypadek" Jakby nie było relacji ode mnie to wiecie, brzoza rozbiła skrzydło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy zauważyliście, że ta klinika pokazuje wyłącznie rezultaty u południowców z grubymi włosami, którzy mają dużo graftów wielowłosowych? Poza tym zaprzestanie kuracji Fin/Dut ze względu na Ht jest błędem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo aisha generalnie została stworzona na rynek południowy Hiszpania Brazylia kraje arabskie. Tam mają swoich przedstawicieli. Wiem bo byłem i widziałem jak to działa. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak na marginesie, to trochę niepokojąca sytuacja teraz tam w Turcji. Nie wiem na ile to prawda a na ile nagonka. Wolałbym jednak nie utknąć tam z jakichś politycznych powodów, albo zostać zestrzelonym w samolocie "przez przypadek" Jakby nie było relacji ode mnie to wiecie, brzoza rozbiła skrzydło.

 

Najwyżej powiesz, że przyleciałeś, bo chcesz przejść na Islam, to Cię nie zastrzelą.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie to też zauważyłem, że ta klinika nie ma na swojej stronie wymienionego imienia żadnego chirurga plastycznego lub chociaż dermatologa. Wychodzi więc na to, że zabiegi są wykonywane jedynie przez techników. Dlatego robią je w szpitalu aby nabyć minimum legalności do ich wykonywania. Technicy w Turcj nie mogą otwierać własnych klinik i wykonywać zabiegów bez nadzoru lekarza bo lekarze w przeciwieństwie do techników ponoszą odpowiedzialność za pacjenta. To tłumaczy dlaczego piszą o odstawieniu Fin czy Duta na czas zabiegu bo gdyby doszło do jakiejś reakcji to nie mają prawa użyć procedur do zaopatrzenia medycznie operowanego, bo ich po prostu nawet nie znają.. Nie piszę tego dlatego bo jestem konsultantem Marala ( nikogo do zabiegu u Marala nie przekonuję )ale lekarzem i nie będę tolerował na tym forum wypowiedzi, które są po prostu niemerytoryczne.

 

Post zaktualizowany przez moda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem ilu jest lekarzy, ilu z nich bierze udział w zabiegu a u kogo się dopłaca bo sam zrobiłem przeszczep dwa lata temu u Dr Altana i dużo z nim rozmawiam o tureckim rynku i samym zabiegu jak jestem na miejscu.

 

No skoro się tak dobrze znacie to jasne, że masz dużo informacji jak to tam wygląda i dużo rozmawiacie jak jesteś tam na miejscu. A tej znajomości to nie tłumaczy to ? http://aestepoolclinic.pl/?page_id=8

 

Pozdro

 

Przecież nigdy tego nie ukrywałem że pracuję z Doktorem Altanem, tylko że zanim zacząłem polecać to sprawdziłem na sobie i odczekałem minimum 7 miesięcy aby być pewnym decyzji.

 

Czy to jakiś problem ?


Konsultant Aestepool Clinic

info@aestepoolclinic.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, to żaden problem tylko nigdzie tego wprost nie napisałeś.

 

trzeba było zapytać, może dlatego że dopiero napisałem 5 postów ?


Konsultant Aestepool Clinic

info@aestepoolclinic.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj z mojej strony to nie jest żadna złośliwość. Po prostu nie podałeś informacji, że jesteś konsultantem a po drugie każdemu nowemu użytkownikowi nie zadajemy pytań czy dla kogoś pracuje bo niby dlaczego. Pisze o tym sam lub nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie.

 

Zdecydowałem się na Aisha Hair. Mam termin klepnięty na 6 grudnia, bilety lotnicze zakupione, teraz pozostało tylko odliczanie. Póki co nie mam żadnych negatywnych odczuć, kontakt z konsultantem jest dobry, jestem dobrej mysli. Po całym procesie napiszę kilka zdań na temat owego, może kiedyś w przyszłości komuś to pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zabieg 2000 euro. Zaskoczyło mnie to, bo spodziewałem się większej kwoty. Bilety 1130, do tego jeszcze wiza i jakieś tam pomniejsze wydatki, którymi zajmę się później...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonam się za jakiś czas i dam znać. Wiadomo, że do promocji będą używać tych najlepszych przykładów, ja natomiast tak jak już mówiłem wcześniej - będę zadowolony nawet z 70% tego, co zdjęcia pokazują. A jak nie pyknie to powiem "o kuwa" i rozejrzę się za jakimś systemem włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...