free web hit counter Skocz do zawartości
Farenheit

Aisha - 3100 graftów/06.12.19

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po przeszczepie, ale nie będę teraz pisać - jestem zmęczony i Idę spać. Jutro z kolei wracam do chaty, ale może z rana core skrobnę. Jak nie jutro to w niedzielę.

 

Z fartem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę jak najlepszych efektów, szybkiego powrotu do siebie, i trzymam kciuki za spektakularne efekty i udany zabieg.

 

post uciety z wyzwisk, zeby temat mial sens nie usuwam niektorych postow, bo niektore nadaja mu wciaz sens


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień po przeszczepie. Czuję się zaskakująco dobrze, rzekłbym prawie normalnie. Prawie, bo od spania na plecach bolą mnie i plecy i kark. Nie jest to moja ulubiona pozycja.

 

Chyba nie będę pisał wielkich elaboratów, bo moja historia i zabieg pewnie nie różnią się niczym innym od innych HT. Jeśli by Was coś konkretnego interesowało to pytajcie, ja w miarę możliwości będę się starał odpowiedzieć.

 

Wszystko zaczęło się od pobrania krwi. Okazało się, że na szczęście nie mam ani AIDS ani hiv ani nic i ogolili mi głowę. Wcześniej jeszcze spytali mnie o linię, czy mam jakieś wymagania itp. i tak jak pisałem już tu wcześniej, odparłem, że interesuje mnie taka, która po prostu będzie pasować do mojej twarzy. Miłe, ładne panie podały znieczulenie w formie zastrzyków, a kiedy zaczęło ono działać przystąpiły do pobierania graftów. Znieczulenie wjechało bardzo dobrze, cały proces był robiony na tyle delikatnie, że zdążyłem się zdrzemnąć. Jak musiałem się obudzić, bo trzeba było rysować linię.

Ta linia, którą mi zaproponowali, była okej, ale trochę na mój gust za nisko - tak się składa, że kiedyś, jeszcze zanim zacząłem łysieć zmierzyłem odstęp między brwiami a początkiem linii i było to lekko ponad 7cm. Proponowana linia była w dystansie 6,5cm, więc poprosiłem o jej podniesienie, co oczywiście uczynili. Po krótkich naradach wróciłem na fotel i znowu podano znieczulenie, aby można było zrobić kanały. Dotychczas większośc roboty wykonywały te panienki ze zdjęć, czasem pomagały im pielęgniarki. Wydaje mi się, że raczej były skupione na robocie, niedużo rozmawiały, nie zajmowały się innymi rzeczami... Chyba, że te momenty akurat przespałem, bo leżąc już na plecach zdarzyło mi się też kilka razy na chwilę odlecieć. Około 23 byłem zrobiony. Efekty zaraz po przeszczepie znajdziecie w linku na samym dole.

Zostało mi pobrane 3100 graftów. Ubytki miałem, na szczęście, tylko na froncie, korona nie wymagała poprawy, tak samo jak ten czubek, gdzie włosy wirują (Vertex?). Na wszelki wypadek dobrze zostawić w donorze trochę więcej włosów, jakbym musiał kiedyś jeszcze powtórzyć zabieg. Co do samego donoru to dowiedziałem się, że jest bardzo gęsty, ale składający się głównie z graftów dwu i trzy-włosowych. Oczywiście czerowłosowe znajdują się również, ale przewaga jest tych poprzednich.

 

UWAGA - Z NIEWIADOMYCH MI POWODÓW WIFI HOTELOWE BLOKUJE DOSTĘP DO SERWERÓW HOSTUJACYCH ZDJĘCIA. PRZEZ TO WRZUCĘ JE DOPIERO PO POWROCIE DO DOMU, JUTRO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą wrzucam zdjęcia.

 

https://imgur.com/a/EucjsUx

 

Są to kolejno:

 

1 - zdjęcie sprzed zabiegu, ogolona głowa.

2, 3, 4 - zdjęcia tuż po zabiegu

5, 6, 7, 8 - dzień drugi, po pierwszym samodzielnym myciu

 

 

 

Czy jest jakaś opcja zmiany nazwy tematu? Obecny jest już nieaktualny, zmieniłbym na taki, który opisuje mój przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia nie wyświetlają się bez rejestracji, a nie każdy ma tam konto - tak mała uwaga. A jak chcesz zmienić tytuł wątku to pisz do moda, albo załóż nowy wątek odnośnie tego konkretnego zabiegu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia nie wyświetlają się bez rejestracji, a nie każdy ma tam konto - tak mała uwaga. A jak chcesz zmienić tytuł wątku to pisz do moda, albo załóż nowy wątek odnośnie tego konkretnego zabiegu.

 

Serio? To ciekawe, bo ja tam wrzucam zdjęcia bez posiadania konta, dziwne więc, że wymaga go do wyświetlania.

 

https://ibb.co/j3CN7zm

https://ibb.co/WtfXn6J

https://ibb.co/Vvj7Ymx

https://ibb.co/SvMCsfB

https://ibb.co/fHQxYBZ

https://ibb.co/0nQGfjL

https://ibb.co/qJy3fDV

https://ibb.co/kyBVSXr

 

Tu na innym hoście, dajcie znać czy działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serio? To ciekawe, bo ja tam wrzucam zdjęcia bez posiadania konta, dziwne więc, że wymaga go do wyświetlania.

 

Może dlatego, że jestem na na amerykańskim adresie, bo jak bylem na europejskim, to zawsze mi wyświetlało wszystkie fotki na tej stronie. A teraz wyświetla ostrzeżenie o erotyce i że to od 18 lat i żąda podania loginu albo maila.

 

A co do zdjęć, robota wygląda dobrze i ładnie, powinno być ok. Być może jest nieco mniejsza gęstość z jednej strony albo mi się tak wydaje bo światło mocniejsze z jednej strony - bardzo mocne.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to może być z kolei wynikiem tego, ze postanowiłem tam zaznaczyć "mature content". Czemu to zrobiłem, to nie wiem.

 

Też mam wrażenie, że z jednej strony jest gęściej, ale przejmuję się tym. Fakt jest taki, że miałem zupełnie łyse zakola, a teraz cokolwiek na nich wyrośnie to będzie już sukces. No i nanogen będzie miał się na czym osadzać. Mało rzeczy wygląda tak źle, jak przesypujące się włókna z włosów wprost na skórę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie konkretnie? Te, które tu wrzuciłem to wszystkie jakie mam. Mogę później zrobić sobie jakie potrzeba. Po prostu obydwa profile i jedno en face chcesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dandinio zaraz powie, że linia jest za prosta i za nisko, i właśnie po to mu te zdjęcia.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko tsk ocenić na łysej głowie ale na tych zdjęciach kształt Lini i jej wysokość jest na bardzo zadawalajacym poziomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Farenheit to mówisz, że początkowo chcieli zrobić niżej niż masz zrobione i że sam zdecydowałeś aby podnieść? - jeśli tak było, to szanuję tę klinikę naprawdę.

 

A co do linii to nie wiem może znów mi się wydaje ale tak jakby była z jednej strony niżej a z drugiej wyżej, ale skoro tak chciałeś i zaakceptowałeś to luz. A może to jest takie złudzenie bo krzywo trzymasz głowę na zdjęciu, albo ta opaska jest też krzywo, w ogóle pierwsza fotka obrócona bokiem.

 

Ale to i tak do tego co miałeś to będzie dzień a noc.

 

I jeszcze o jedną rzecz chcę zapytać. Czy jak rozmawiałeś o tamtym filmie tamtego co to tak bardzo nisko linie obniżał i robił idealnie prostą, to pytałeś może ile graftów na tamto poszło w jego przypadku ?

Albo czy sami coś mówili jak wspomniałeś im o tym filmie, czy po prostu wiesz ? - bo na filmie nie ma chyba podanej nigdzie ilości graftów, a ciekawi mnie to.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@anty

Si si senor, dokładnie tak. Zaproponowali mi linię około pół centymetra niżej, niż ta na zdjęciu. Wynikało to z jakichś zasad proporcji, które mi tam na miejscu przedstawiali i faktycznie, babeczka ją rysując wstępnie trochę się nagimnastykowała, mierzyła jakieś dystanse oczu, uszu, nosa itp., robiła to na tak zwane oko, ale też takim laserowym urządzeniem z listewką wyprofilowaną w kształt czoła i jakąś podziałką naniesioną nań. No wyglądało to dość profesjonalnie i jako osoba, która trochę tam miała do czynienia z proporcjami ludzkiego ciała jestem w stanie zaufać, że było to uzasadnione.

 

Jak tak wspomniałeś o lekko krzywej linii, to też mi się tak z początku wydawało, ale jedna strona jest trochę głębiej osadzona graftami w stronę ucha niż druga i kompozycyjnie może się przez to wydawać "cięższa" i nierówna, w rzeczywistości jest okej. Ale nawet jakby nie było równo, to wyjebane, człowiek symetryczny nie jest. A zdjęcie czemu przekręcone to nie wiem, na komputerze jest zorientowane horyzontalnie.

 

Rozmawialiśmy chwilę o przypadku tamtego faceta, on miał naniesione 4000 albo 4100 graftów na powierzchnię szerokości dwóch - trzech palców (pewnie zależy od palców). Tak więc panie miały dużo precyzyjnej roboty z upychaniem, jak widać dały radę. Ale ten koleś to też inna para kaloszy, grafty 4 i więcej włosowe to była u niego norma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muchos Gracias. Thanks so much. Vielen Dank.

 

Będę trzymał kciuki za efekt. Jesteś giga koleś.

 

No ponad 4 kgr w tamtym przypadku było uzasadnione.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faranheit,

 

Czy liczyli Ci grafty bo to nie wygląda na ponad 3 tyś. Nie piszę po to aby hejtować Twój wątek bo obszar implantacji masz na poziomie ok 80 cm2 co raczej nie da super gęstości. Dobrze, że masz tak dużo graftów multi bo to wiadomo, że pomoże. Ale tak jak pisałem. Pisanie, że robią tam gęstość 60 na cm2 to bajki. Zdjęcia pokazują poprawnie wykonany zabieg ale bez cudów bo caly czas mówię, że ich nie ma. Napiszesz jakie dali zalecenia pozabiegowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Czyli oni liczyli to nie wiem, ja nie liczyłem na pewno, bo, tak jak wspomniałem, zdarzało mi się przysnąć. Początkowo chcieli mi wyciągnąć 3500, ale po dokładniejszych oględzinach stanęło na 3100 i nie wiem, dlaczego mieliby próbować oszukiwać na ilości graftów - co im może zależeć? A jeśli nie wygląda na te 3100, to na ile, tak na oko, wygląda?

 

Nie rozumiem Twojego drugiego zdania - wg ciebie posadzili mi tam 80/cm2 czy POWINNI posadzić 80/cm2, a nie zrobili nawet 60/cm2? No i jeśli nie robią 60/cm2, to jak odniesiesz się do efektów ich pracy pokazanych w internecie, choćby do wspomnianego wcześniej latynosa, który obniżył sobie linię? Wiadomo, że zawsze pokazuje się te najlepsze rezultaty, ale nawet one z dupy się nie wzięły. Dodam tylko, że to, co istnieje na ich stronie czy instagramie to nawet nie jest połowa przeszczepów, które zostały wykonane. Wielu pacjentów pomimo dobrych efektów po prostu nie godzi się na ich publikację. Widziałem te przypadki będąc na miejscu, te słabsze również. W żadnym z nich nie można było mówić o partactwie. Ale może tylko mi się tak wydaje, wszakże moja wiedza i doświadczenie w zakresie HT jest znikoma.

 

Zalecenia to chyba standardzik: lotion na obszar biorczy na około 40 minut, potem mycie specjalnym szamponem techniką klepania niemca po hełmie i spłukiwanie ostrożnie wodą. Spanie na plecach, opaska uciskowa na pierwsze trzy dni. Zestaw tabletek obejmujących słaby antybiotyk, rozrzedzacz krwi, osłonę żołądka i jakieś tabsy na opuchliznę czachy. Do tego bez ćwiczeń fizycznych przez półtora miesiąca, dobrze by było odstawić fajki i ograniczyć alko. Wszelkie środki stylizacji fryzury najprędzej po pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wg ciebie posadzili mi tam 80/cm2 czy POWINNI posadzić 80/cm2, a nie zrobili nawet 60/cm2?

 

 

chodzilo mu o powierzchnie do pokrycia graftami a nie ilosc graftow na cm2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...