free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja stosuję na NW2 SABA z hydro (od lutego) po około 0,15 ml na zakole włosy około 4-5 cm i wydaje się OK. Na pewno działanie jest, bo już dawno nie miałem jakiegoś wyprysku w tych rejonach ani swędzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy połączenie Saba z Hydro + Emu Oil może mieć porównywalne działanie przeciwzapalne jak w przypadku Betha?

Można stosować po aplikacja Saba,odczekać z godzinę i nałożyć Emu? czy coś takiego się sprawdzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Betametazon jest duużo silniejszy jeśli chodzi o działanie przeciwzapalne. Ale z drugiej strony nie nadaje się do regularnego stosowania.

 

Stosowanie jednocześnie (jedno po drugiem) SABA i emu oil nie wchodzi w grę, chyba, że chcesz mieć skutki uboczne. Nie wiem dokładnie ile godzin trzeba by było odczekać, ale pewnie od wieczora do rana. Jako, że ani jedno ani drugie nie nadaje się do stosowania na dzień (SABA - słońce, emu - tłuste włosy i skóra) trzeba raczej stosować jedno na dzień.

 

Najlepiej stosować to na przemian: jeden dzień SABA, drugi emu. Ja tak stosuję od pół roku i jestem zadowolony - stan zapalny praktycznie zlikwidowany (nie swędzi mnie wcale skóra i brak wyprysków) i jednocześnie nie mam żadnych skutków ubocznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tard jaki saba stosujesz i co ile dni skoro po pol roku nie masz zadnych skutkow ubocznych to bardzo dobrze, oby w ogole sie nie pokazywaly tym bardziej, ze z tego co piszesz kuracja daje rade i pomaga:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuję SABA z hydrokortyzonem 1% od Artura co drugi dzień. I nie stosuje go dużo, bo tylko ok. 0,4 ml (po 0,15 - 0,2 ml na zakole). Noi prócz tego emu oil w tych dniach gdy nie stosuję SABA - gdzieś tam czytałem, że stosowanie emolientów (takich jak emu oil) zapobiega jakimś tam negatywnym skutkom działania SABA żel dla skóry. Nawet na forum ktoś o tym pisał chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stosuję SABA z hydrokortyzonem 1% od Artura co drugi dzień. I nie stosuje go dużo, bo tylko ok. 0,4 ml (po 0,15 - 0,2 ml na zakole). Noi prócz tego emu oil w tych dniach gdy nie stosuję SABA - gdzieś tam czytałem, że stosowanie emolientów (takich jak emu oil) zapobiega jakimś tam negatywnym skutkom działania SABA żel dla skóry. Nawet na forum ktoś o tym pisał chyba.

Jakie NW masz?

NW2? NW3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam NW2, ale pokrywam obszar trochę większy (NW2,5 - NW3). 0,2 ml spokojnie wystarcza żeby pokryć łysą skórę + tam gdzie są włosy na zakolu (głównie zminiaturyzowane ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja to juz przerabialem wiec moge sie na ten temat wypowiedziec, generalnie jest tak ze majac dobry lek a pojazd nieodpowiedni nie osiagniesz sukcesu albo bedzie on znikomy

Dokładnie, tak, jak kolega mówi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar tego użyć. Niech mi ktoś ogarnięty powie z jakim składem i ile tego zamówić. Nie ogarniam tego tematu. Używałem już wielu specyfików. Nie mam jeszcze łysych placków, tylko sporawe przerzedzenia i zakola, no ale z nimi jestem pogodzony. Chodzi o góre i tył. Prosze nirch ktoś znający sie na rzeczy pomoże. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie było wspominane, ale nie pamiętam. Ile zaleca się stosować SABA z betha stosując codziennie? 2 tygodnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od organizmu a nie jak ktoś zaleca,sam używam Saba z Betha i nie mam żadnych skutków ubocznych,no może raz tylko jak walnąłem za dużo dawkę

 

Można polecieć miesiąc i więcej jak nie będzie uboków i nie walić nie wiadomo ile

Jak ktoś stosuje Minoxa to ja stosowałbym codziennie,sam załuję,że tak nie zrobiłem,bo Żel Retina + Minox jest skuteczniejsze niż sam Minox:

 

http://www.hairlossbuddha.com/retin-a-r ... -hairloss/

 

Dodatkowo bardzo pomaga przy łojotoku,oczyszczając gruczoły łojowe z łoju,ale ciężko ogarnąć to jak ktoś używa Saba i Emu.. a ciągle mocnego sterydu nie można brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję włączyć do kuracji żel SABA, czy mógłby ktoś doradzić jak go stosować? Stosować będę również Emu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Planuję włączyć do kuracji żel SABA, czy mógłby ktoś doradzić jak go stosować? Stosować będę również Emu.

0,7-1,0 ml (zalezy od długości) raz dziennie - najlepiej na noc. Szczegóły są w temacie


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi lecą tylko zakola i na zakola SABA beta jedynie stosuje - wychodzi jakieś 0.4ml (mam NW2.5)

Włosy przestały praktycznie lecieć + są mikroodrosty

 

This shit works!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakładacie saba jak ru tzn. "jezdzicie" strzykawka po skórze, czy tylko odmierzacie ml a nastepnie rozsmarowujecie palcami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odmierzałem strzykawką odpowiednią ilość, następnie przykładałem się żeby rozprowadzić po skórze, a nie włosach poprzez pozostawianie po trochę miejscowo. Na końcu rozsmarowywałem. Najłatwiejszy i chyba najbardziej efektywny sposób jak ktoś stosuje na większe obszary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma może sposób jak stosować sabe na dłuższe włosy (w moim przypadku >7cm)? Mam sabe w płynie i staram się punktowo nanosić na głowę, ale niestety większość i tak wchłaniana jest przez włosy zamiast dochodzić do skóry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Saba jeśli ktoś ma na bazie Betha to wystarczy cieńka warstwa,bo to i tak mocny steryd inaczej jest w przypadku Hydro,tutaj trzeba więcej walnąć i upewnić się,że większość trafi do skóry a nie na włosy.

Ja Saba z Betha waliłem na początku normalnie nakładając trochę na palec i rozprowadzająć,póżniej strzykawką,ale i tak wróciłem do tej wcześniejszej metody i było ok,bo po jakimś czasie zauważyłem,że środek zaczął działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz stosuje SABA "daivobet" i jest on w rewelacyjnym pojemniku z taką końcówką jak krople do nosa. I zwyczajnie prosto z 60-gramowego opakowania wale tak jakbym nakładał strzykawką po calej głowie zygzakami a później palcami delikatnie przejeżdżam po skórze glowy, ale nie więcej niż dwa razy po długości głowy żeby zbyt wiele nie zabierać tego żelu ze skóry. Czyli najlepiej zaopatrzyć się w dobrą strzykawkę, bo nie każda się nadaje. trzeba myśleć i dopracować technikę nakładania, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz stosuje SABA "daivobet" i jest on w rewelacyjnym pojemniku z taką końcówką jak krople do nosa. I zwyczajnie prosto z 60-gramowego opakowania wale tak jakbym nakładał strzykawką po calej głowie zygzakami a później palcami delikatnie przejeżdżam po skórze glowy, ale nie więcej niż dwa razy po długości głowy żeby zbyt wiele nie zabierać tego żelu ze skóry. Czyli najlepiej zaopatrzyć się w dobrą strzykawkę, bo nie każda się nadaje. trzeba myśleć i dopracować technikę nakładania, niestety.

ale retin a stosujesz czy daivobet solo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie otóż czy nie zauważyliście złuszczania skóry bo z tego co wiem tretynoina ma własnie takie działanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...