free web hit counter Skocz do zawartości
dandinho

HDC Dr Christina 2950 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Ta blizna odciąga też uwagę od ewentualnych przerzedzeń spowodowanych FUE.

A fina zacząłeś brać przed takim zaawansowaniem łysienia czy po ? i czy w ogóle działa ? - Pytania zadaje bo nie widzę żeby się pojawiło, a prowadzisz spoko relacje bez naganiania więc są to informacje przydatne dla potomnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli pigmentacje , nie wiem jaka jest różnica pomiędzy tym , a mikropigmentacja. pigmentacja dziala na zasadzie makijażu permanentnego i utrzymuje się do 3 lat i wtedy trzeba poprawić, sam sie zastanawiam nad czymś takim bo również mam blizne , a u cb na tył głowy to raczej efekt byłby mega zadowalający , ale skoro Ci to nie przeszkadza to nie ma kłopotu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proces lysienia rozpoczal sie jak mialem 16/17 lat teraz mam 35 w tamtych czasach nie mialem nawet internetu, zaczynalem od loxonu 5 % i vitapilu pamietam, fina zaczalem brac jak bylem na 1 roku studiow ( mialem juz rzadsze i ciensze wlosy,zakola stopniowo sie powiekszaly) wiec dosyc pozno, wczesniej nie mialem do niego dostepu, mysle ze gdyby nie fin mialbym juz nw 6 jak moj Ojciec, ogolnie stosowalem wszystkie pierdoly dostepne za rynku, dodawalem fluta do minoxa przeszedlem na duta ale nie na dlugo, wloalem wrocic do fina, no i ten nieszczesny zabieg u Kolasa

 

Ogolnie gdybym nie trafil kiedys na pierwsze forum fysienie.info to nie wiedzialbym na temat walki z lysieniem za wiele, ani o finach itp i zapewne byl bym lysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakbyś miał porównać od czasu rozpoczęcia kuracji finem do czasu aż zdecydowałeś się na pierwszy przeszczep to sporo włosów wypadło i linia sie mocno cofneła ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na finie bylo spoko zatrzymywal/spowalnial dalszy proces dupizmu, po pierwszym zabiegu wpadlem jednak na genialny pomysl zeby wszystko odstawic, w tym fina, te 700 graftow wyroslo tylko ze na wiekszych zakolach nich przed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na finie bylo spoko zatrzymywal/spowalnial dalszy proces dupizmu, po pierwszym zabiegu wpadlem jednak na genialny pomysl zeby wszystko odstawic, w tym fina, te 700 graftow wyroslo tylko ze na wiekszych zakolach nich przed

 

Po jakim czasie od rozpoczęcia fina 1mg/d zauważyłeś ostry hamulec z wypadaniem?

 

Szykuje się na prawdę spoko efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dandinho a jak wspominasz przejście z duta na fina? Sporo włosów poleciało? Jak brałeś duta, co ile dni? Ja bardzo mocno myślę nad odstawieniem duta (co 2 dni) i wskoczeniem na fina codziennie. Mam wrażenie że u mnie Dut cudów nie robi nadal włosy lecą prawdopodobnie nie tak jakby to było bez ale jednak. Pozatym dostępność tego środka a właściwie dermatologa który by go wypisał jest kiepska, zawsze ma podstawe żeby powiedzieć "nie" i bez dyskusji.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po jakim czasie od rozpoczęcia fina 1mg/d zauważyłeś ostry hamulec z wypadaniem?

 

 

okolo 7/8 miesiaca

 

 

 

Dandinho a jak wspominasz przejście z duta na fina? Sporo włosów poleciało?

 

 

ogolnie nie zauwazylem wtedy linienia, nic sie nie dzialo po przejsciu a raczej po powrocie do fina, bralem wtedy duta co 4/5 dni z indii (dutas) wczesniej i pozniej finax tez z Indii zeby nie dzielic proscaru na 4 czesci, nie bylo wtedy zadnych generykow w polsce tylko propecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie 9 msc po, z racji tego ze wiekszosc wlosow jest nadal cienkich i przypominaja pajeczyne scinam sie na kilka mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapuść na kilka cm plus żel i mikrowłókna i ocenimy


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci stary ze nie uwazam mikrowlokien i tego nie kupie, tylko czysty efekt po HT mozesz u mnie zobaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt na plus, patrząc na zdjęcia początkowe. 4-4,5 tys graftów na ten obszar i wyglądałoby miodnie. Wspomagasz się farmakologicznie po zabiegu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taki lichy rynek był kiedyś? - Bo o ile wiem, to we wcześniejszych latach były te same leki dostępne co teraz, i wątpię abyś PRAWIE wszystkiego co było próbował, no chyba, że chodzi o oszukańcze wynalazki to może.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to tylko androcuru, cb, ru, spiro nie probowalem z prawdziwych lekow, oszukanczych wynalazkow unikalem zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety poprzednie zdjęcia wygasły 🙁 Stosujesz fina ?

Edytowane przez speed201

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Niestety poprzednie zdjęcia wygasły 🙁 Stosujesz fina ?

 Faktycznie wygasly teraz zauwazylem, ale wrzucam z powrotem, tak stosuje fina jakies 10 lat z przerwami

 

 

 

WhatsApp Image 2019-11-13 at 19.45.10 (1).jpeg

0.jpg

IMG_20191116_155948.jpg

IMG_20191116_155956.jpg

IMG_20191116_155929.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...