free web hit counter Skocz do zawartości
Angelika

Możliwości leczenia aga u kobiet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników. Przeczytałam masę postów i widzę, że macie wiedzę o niebo lepsza niż masa dermatologów. Stąd ośmielam się Was prosić o poradę. Problem moich włosów jest już ze mną dobre 15 lat ( mam 33) . Raz jest lepiej, raz gorzej. Obecnie mam dramat włosowy, posypało mi się ponad połowę włosów przez ostatnie pół roku. Stosuję loxon 5 . Osocze bogato płytkowe i próby spironolem , który u mnie nie przejdzie ( z relacji niskiego ciśnienia , spironol pozbawiał mnie zupełnie energii do życia). I tu moje pytanie czy wiadomo jak działa fina u kobiet? ( Nie planuje już ciąży) Został mi zaproponowany i grubo się zastanawiam ( pewnie z racji tego, że stricte to lek przeznaczony dla mężczyzn) . Odświeżę również wątek biofibre, czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia?? Jak to jest z przeszczepami zagęszczającymi u kobiet? Jakie daje efektu? I co ważne dla mnie czy trzeba golić głowę?. Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tu moje pytanie czy wiadomo jak działa fina u kobiet? ( Nie planuje już ciąży) Został mi zaproponowany i grubo się zastanawiam ( pewnie z racji tego, że stricte to lek przeznaczony dla mężczyzn)

 

Masz moją odpowiedź z litości, bo nie powinienem nikomu nic pokazywać ani w żaden sposób pomagać, gdyż gnoje niektóre znienawidzili mnie tu, bo wyleczyłem łysienie, a właściwie to mistrzem świata zostałem na największym międzynarodowym forum o leczeniu łysienia. Dla mnie to już sport i hobby - jestem takim koksikiem włosowym - to jest moja pasja, a nie tylko zwyczajna walka z tym genetycznym łysieniem androgenowym/dziedzicznym.

 

Oto fotki pokazujące efekty leczenia łysienia finasterydem u kobiety.

 

Przed

bmpc_60_figure1a_before-treatment.jpg

Na finie

bmpc_60_figure1b_after-3.5mo-finasteride.jpg

 

Tak wiem, jest to jeden z najlepszych efektów i nie każdy taki będzie miał, jednak na pewno warto spróbować.

 

Androcur z kolei jest zatwierdzony tylko dla kobiet jeśli o łysienie chodzi, a ja właśnie tym lekiem wyleczyłem łysienie i czlonka mi nie urwało, ani nic mi się nie stało. Nawet żadnych bóli nigdy nie odczuwałem, jedynie spadek popędu mam i zatrzymanie spermy, i lekkie gino, ale opasłe wieprze i tak mają sporo większe i obwisłe cycki ode mnie na tych lekach.

 

A skoro już o androcurze, to proponuję również zapytać lekarza o tyn lek, być może dostaniesz jako kobieta, bo mnie te ... lekarskie nie chcieli nawet avodartu przepisać.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow efekt boski jak na stan wyjściowy. We wtorek mam kolejną wizytę dopytam również o Anducor( nie słyszałam o nim wcześniej). Dzięki za odpowiedź, czyli fina watr rozważenia.Prezeszlam masę lekarzy ale dopiero ten jeden wspomniał o fina i nie bagatelizujemy mojego problemu jak poprzednicy przez lata...ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prezeszlam masę lekarzy ale dopiero ten jeden wspomniał o fina i nie bagatelizujemy mojego problemu jak poprzednicy przez lata...ehhh

 

To tylko świadczy o tym jacy ci lekarze sa.

 

A chcesz zobaczyć mój efekt samoleczenia łysienia ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to patrz.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, gesciutki kłak . Gratuluję.Wspomagasz się loxonem??? Ja bym najchętniej go porzuciła w piguły ( często mam straszny świąd i napięcie skóry głowy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Moja kuracja składała się i składa z doborowej mieszanki najskuteczniejszych leków, i długo by listę pisać oraz zmiany w tej liście, czas i częstotliwości. kiedyś był mój osobisty wątek na tym forum pokazujący krok po kroku efekty leczenia, niestety byłem zmuszony go usunąć z powodu nieustannego hejtu.

 

Tak loxonu też używałem.

 

Jednak efekty zawdzięczam głównie lekom takim jak: Androcur, Estrofem, Divigel/Estreva miejscowo na głowę, finasteryd i dutasteryd - również także miejscowo we wcierkach oprócz tabletek. Minoxidil Polaris NR 10 z finasterydem, oraz w tabletkach Loniten i ew. zamiennikom w.wym. leków. Do tego dieta, i hydromasaże scalpu. Raz użyłem też leku o jeszcze innym mechaniźmie działania stosowanego w raku prostaty u mężczyzn.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było już fajnie 1,5 roku tu po osoczu i męczeniu spironolu. Jednak zjazd po spiro u mnie nie do ogarnięcia, pomimo fajnych włosów. Dodaje moje pierwsze 1, 5 roku wstecz i teraz dramat totalny

 

-- 16 lis 2019, 17:36 --

 

I teraz kupa nie włosy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tragedii. Odpowiednie leki z pewnością pomogą. Jednak stosowanie samego minoxidilu w przypadku łysienie androgenowego bez kompletnie żadnego blokera, może bardziej zaszkodzić.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...