free web hit counter Skocz do zawartości
Angelika

Możliwości leczenia aga u kobiet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników. Przeczytałam masę postów i widzę, że macie wiedzę o niebo lepsza niż masa dermatologów. Stąd ośmielam się Was prosić o poradę. Problem moich włosów jest już ze mną dobre 15 lat ( mam 33) . Raz jest lepiej, raz gorzej. Obecnie mam dramat włosowy, posypało mi się ponad połowę włosów przez ostatnie pół roku. Stosuję loxon 5 . Osocze bogato płytkowe i próby spironolem , który u mnie nie przejdzie ( z relacji niskiego ciśnienia , spironol pozbawiał mnie zupełnie energii do życia). I tu moje pytanie czy wiadomo jak działa fina u kobiet? ( Nie planuje już ciąży) Został mi zaproponowany i grubo się zastanawiam ( pewnie z racji tego, że stricte to lek przeznaczony dla mężczyzn) . Odświeżę również wątek biofibre, czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia?? Jak to jest z przeszczepami zagęszczającymi u kobiet? Jakie daje efektu? I co ważne dla mnie czy trzeba golić głowę?. Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tu moje pytanie czy wiadomo jak działa fina u kobiet? ( Nie planuje już ciąży) Został mi zaproponowany i grubo się zastanawiam ( pewnie z racji tego, że stricte to lek przeznaczony dla mężczyzn)

 

Masz moją odpowiedź z litości, bo nie powinienem nikomu nic pokazywać ani w żaden sposób pomagać, gdyż gnoje niektóre znienawidzili mnie tu, bo wyleczyłem łysienie, a właściwie to mistrzem świata zostałem na największym międzynarodowym forum o leczeniu łysienia. Dla mnie to już sport i hobby - jestem takim koksikiem włosowym - to jest moja pasja, a nie tylko zwyczajna walka z tym genetycznym łysieniem androgenowym/dziedzicznym.

 

Oto fotki pokazujące efekty leczenia łysienia finasterydem u kobiety.

 

Przed

bmpc_60_figure1a_before-treatment.jpg

Na finie

bmpc_60_figure1b_after-3.5mo-finasteride.jpg

 

Tak wiem, jest to jeden z najlepszych efektów i nie każdy taki będzie miał, jednak na pewno warto spróbować.

 

Androcur z kolei jest zatwierdzony tylko dla kobiet jeśli o łysienie chodzi, a ja właśnie tym lekiem wyleczyłem łysienie i czlonka mi nie urwało, ani nic mi się nie stało. Nawet żadnych bóli nigdy nie odczuwałem, jedynie spadek popędu mam i zatrzymanie spermy, i lekkie gino, ale opasłe wieprze i tak mają sporo większe i obwisłe cycki ode mnie na tych lekach.

 

A skoro już o androcurze, to proponuję również zapytać lekarza o tyn lek, być może dostaniesz jako kobieta, bo mnie te ... lekarskie nie chcieli nawet avodartu przepisać.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow efekt boski jak na stan wyjściowy. We wtorek mam kolejną wizytę dopytam również o Anducor( nie słyszałam o nim wcześniej). Dzięki za odpowiedź, czyli fina watr rozważenia.Prezeszlam masę lekarzy ale dopiero ten jeden wspomniał o fina i nie bagatelizujemy mojego problemu jak poprzednicy przez lata...ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prezeszlam masę lekarzy ale dopiero ten jeden wspomniał o fina i nie bagatelizujemy mojego problemu jak poprzednicy przez lata...ehhh

 

To tylko świadczy o tym jacy ci lekarze sa.

 

A chcesz zobaczyć mój efekt samoleczenia łysienia ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to patrz.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, gesciutki kłak . Gratuluję.Wspomagasz się loxonem??? Ja bym najchętniej go porzuciła w piguły ( często mam straszny świąd i napięcie skóry głowy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Moja kuracja składała się i składa z doborowej mieszanki najskuteczniejszych leków, i długo by listę pisać oraz zmiany w tej liście, czas i częstotliwości. kiedyś był mój osobisty wątek na tym forum pokazujący krok po kroku efekty leczenia, niestety byłem zmuszony go usunąć z powodu nieustannego hejtu.

 

Tak loxonu też używałem.

 

Jednak efekty zawdzięczam głównie lekom takim jak: Androcur, Estrofem, Divigel/Estreva miejscowo na głowę, finasteryd i dutasteryd - również także miejscowo we wcierkach oprócz tabletek. Minoxidil Polaris NR 10 z finasterydem, oraz w tabletkach Loniten i ew. zamiennikom w.wym. leków. Do tego dieta, i hydromasaże scalpu. Raz użyłem też leku o jeszcze innym mechaniźmie działania stosowanego w raku prostaty u mężczyzn.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było już fajnie 1,5 roku tu po osoczu i męczeniu spironolu. Jednak zjazd po spiro u mnie nie do ogarnięcia, pomimo fajnych włosów. Dodaje moje pierwsze 1, 5 roku wstecz i teraz dramat totalny

 

-- 16 lis 2019, 17:36 --

 

I teraz kupa nie włosy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tragedii. Odpowiednie leki z pewnością pomogą. Jednak stosowanie samego minoxidilu w przypadku łysienie androgenowego bez kompletnie żadnego blokera, może bardziej zaszkodzić.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...