free web hit counter Skocz do zawartości
dar3ko

Kolejny przeszczep (delikatne obniżenie linii włosów)

Rekomendowane odpowiedzi

Darko zrobisz co będziesz chciał. Natomiast to, że zrezygnowałeś ze studiów z powodu zakoli to jest już wystarczający powód do tego żeby rozważyć skorzystanie z pomocy psychiatry.

 

Nie wiem z czego wynika Twój upór, że nie chcesz spróbować sobie pomóc ? Wstydzisz się powiedzieć, że łysiejesz ? To żaden wstyd, to norma w dzisiejszych czasach. Albo wstydzisz się iść do psychiatry ? Nie żyjemy w średniowieczu, w dzisiejszych czasach depresja dotyka wiele osób i NAJWIĘKSZYM błędem jaki można zrobić to nie leczyć tego poważnego schorzenia.

 

 

Powiem Ci to ostatni raz : biorąc pod uwagę to co napisałeś to sprawa jest na tyle poważna, że samo Ci NIE przejdzie.

 

Ostatecznie zrobisz co będziesz chciał. W końcu to Twoje życie i tylko Ty sam możesz o siebie powalczyć. My Ci tylko piszemy jak to wygląda z boku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, ze sie wstydze to jedno. I tak wiem, ze jak pojde do lekarza to skonczy sie na lekach, ktorych na pewno nie tkne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli uważasz, że samo przejdzie ? Postaraj się zrozumieć, że czasami bałagan w neuroprzekaźnikach trzeba uporządkować za pomocą leków.

 

Poza tym łagodne leki antydepresyjne z grupy SSRI, które pewnie byś dostał powinny obniżyć poziom stresu i co za tym idzie mogą raczej pozytywnie wpłynąć na włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie , z takim podejsciem to 90% populacji by trzeba karmic antydepresantami . Prawdziwa depresja to nie stan w ktorym ktos nawet mysli o przeszczepie . Ja mysle ze gosc ma w zyciu za dobrze , moze bogata rodzina albo brak zmartwien itp itd albo to i to i u takich osob najczesciej pojawiaja sie takie samodestrukcyjne mysli w glowie. Mam kolege psychologa , mowi ze do niego najwiecej przychodzi mlodych ludzi w wieku 20 lat z dobrych domow/bogatych rodzin gdzie dzieci praktycznie nie maja zmartwien i minimalne obowiazki zyciowe nawet do 25 roku zycia ,twierdza ze sobie juz nie radza itp . Ludzie od braku zmartwien i obowiazkow glupieja , po prostu . Moja rada ,zmienic miejsce zamieszkania , nowi ludzie ,nowe miejsca i nowe wyzwania zawsze daja kopa w zyciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz ogromnego czoła i moim zdaniem, wyglądasz naprawdę dobrze. Jednak jeśli kiedyś będziesz myślał o systemie włosów, to zagęszczenie włosów z przodu jest idealnym kompromisem. Bez naturalnych, linia włosów wygląda sztucznie i na pewno by zwracała uwagę. Jeśli to Ci to tak przeszkadza, zrób przeszczep. Życie ma sie tylko jedno, a najgorzej gdy nie wykorzystasz swojej młodości przez problem który możesz naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Samuel coś w tym jest co piszesz, ale oczywiście NIE jest to 100 % reguła. Tylko czynnik ryzyka. W ogóle jest takie powiedzenie : Ciężkie czasy tworzą silnych ludzi

Silni ludzie tworzą dobre czasy

Dobre czasy tworzą słabych ludzi

Słabi ludzie tworzą ciężkie czasy

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bylem w podobnym stanie przed przeszczepem i przed braniem lekow takze watpie by moj nastroj z tego wynikal.

 

 

Przecież lekarz wie lepiej co dla Ciebie dobre i lepsze.... Mi też wmawiał tu na tym forum że to od tych leków ten lekarz, a ja mam to od zawsze nawet jak nic nigdy nie brałem....

 

I wierz mi, że to ludzie doprowadzają człowieka do różnych stanów, a nie żadne takie leki.

 

Ale ja się nigdy nie poddałem, tylko zawsze pod prąd .

 

 

W nocy przestudiowalem internet i czytalem o leku Androcur. Zastanawiam sie nad wdrozeniem go do mojej kuracji w jakis malych chociaz dawkach. Kiedys jak robilem sobie badania testosteronu to zawsze byl on w ponad polowie normy, wiec moze zbicie go do troche nizszych wartosci mialoby sens? Ktos tu stosowal ten lek oprocz Antydhtora i moze sie wypowiedziec?

 

Jest kilku na forum co stosowali i być może stosują nadal (i to stosowali nawet już zanim ja się tu pojawiłem, w tym także nawet jeden lekarz), wiem nawet którzy forumowicze, lecz będąc lojalnym nie zdradzę tego gdyż nie wszyscy o tym pisali publicznie - a z jakich względów to wiadomo - jak było i jest na forum względem mnie jak tylko powiedziałem że biorę takie leki....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autorze, masz włosy lepsze niż większość rówieśników i nie gadaj głupot, że wolałbyś nie mieć zębów. Szkoda czasu na takie płacze. Nie ma co z powodu łysienia aż tak zamartwiać się i odmawiać sobie pięknych kobiet.

Masz Norwood 1. Pomyśl sobie, że niektórzy w Twoim wieku mają już Norwood 6. A nawet wystarczy, że mają Norwood 4A i na pewno z chęcią by się z Tobą zamienili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Autorze, masz włosy lepsze niż większość rówieśników i nie gadaj głupot, że wolałbyś nie mieć zębów.

 

Ja też bym tak wolał, bo zęby są tylko widoczne przy otwartej gębie a włosy (czy może lepiej ująć ich brak) zawsze.

 

Tylko nie zabijajcie nas za to tutaj.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nw1 to chcialbym miec, aktualnie niestety mam linie typowo dla nw2

 

Oczywiscie oceniajac realna skala norwooda a nie polska skala norwooda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, przecież właśnie reprezentujesz popleczników tej skali...

 

Nawet teraz w tym wątku to robisz... - viewtopic.php?f=6&t=3398&p=57721#p57721

 

Dla Ciebie norłód 1 a nawet 2 to nie norłód i nie łysienie. I dla polskich lekarzy dermatologów i tych od HT także...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma wybór, jeden podejdzie strategicznie do problemu i nie straci przy tym absolutnie na estetyce, drugi marzy o niskiej linii. Prosta filozofia nad którą nie ma co się rozwodzić i przesadnie bić pianę. Dla mnie może być i równo z brwiami. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja właśnie strategicznie podchodzę, mimo faktu że chcę niską linię. Wszystko jest jakąś strategią i ja rozumiem ludzi, którzy robią sobie linię na połowie czachy bo innych rozwiązań nie biorą pod uwagę ani leków ani fryzur pozwalających na zaczeskę i maskowanie łysiny/przerzedzeń. Problem w tym że oni w większości w tym lekarze od HT również, nie rozumieją mnie albo nie chcą zrozumieć.... I to bardzo wkurza. A pojęcie estetyki też jest względne i też wkurza mnie to narzucanie czegoś, np. to wszystko białe dookoła i wmawianie że to jest estetyczne i że tak ma być, podczas gdy ja jadam nawet z czarnych talerzy. I tak samo jest z glacą i włosami, oraz pomiędzy różnymi rodzajami linii - jeden będzie ględził że to jest estetyczne a drugi że tamto. Proszę tylko o zrozumienie i tolerancję.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nw1 to chcialbym miec, aktualnie niestety mam linie typowo dla nw2

 

Oczywiscie oceniajac realna skala norwooda a nie polska skala norwooda

 

 

 

Więc zrób ten przeszczep, inaczej będziesz sie tylko wiecznie żalił, zamiast działać i rozwiązać problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Feriduniego. Wstępnie ocenił, że na odbudowę skroni i delikatne obniżenie linii będzie potrzebne ok 1400-1800 graftów (chociaż mówił, ze jest ok i ze on na moim miejscu by tego nie robił, bo proporcje twarzy itp itd wciąż są ok..) Mam nadzieje tylko, ze terminy będą w miarę szybkie, bo chciałbym jak najszybciej pozbyć się problemu.

W Aisha zaproponowali ok 2000 graftow, chociaż do nich raczej napisałem z czystej ciekawości. 

Lorenzo odmówił zabiegu bo twierdzi ze moja linia jest dobra jak na mój wiek i moje proporcje twarzy i nie widzi potrzeby by to zmieniać, bo jak to stwierdził „We tend to be very conservative in our strategies.”

Edytowane przez dar3ko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się uzyskać szybki termin u Feriduniego. 12 lutego mam zabieg, zdam relacje po 😁
 

mam nadzieje, ze w końcu będę przynajmniej w 90% zadowolony ze swoich włosów

Edytowane przez dar3ko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dar3ko napisał:

Udało się uzyskać szybki termin u Feriduniego

Hej, byly z tym jakies problemy? to znaczy ktos wypadl z listy i dostales termin czy maja teraz terminy jeszcze terminy na luty? Ja jestem w kontakcie z nimi wlasnie i staram sie ustalic jakis szybki termin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Caraos napisał:

Hej, byly z tym jakies problemy? to znaczy ktos wypadl z listy i dostales termin czy maja teraz terminy jeszcze terminy na luty? Ja jestem w kontakcie z nimi wlasnie i staram sie ustalic jakis szybki termin.

Tzn problemów nie było, ale już chyba z dobry miesiąc wymieniam się z nimi mailami i dopiero dziś dostałem informacje o terminie. Nie mam pojęcia czy maja jeszcze jakieś terminy. U mnie mało graftow idzie (ok.1500) to może po prostu udało im się mnie wcisnąć z racji na taki mały zabieg)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Caraos napisał:
Edytowane przez dar3ko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wycenil na 1800-2400 graftow wiec miedzy 40k-50K pln. Powiedz prosze czy bookowales od razu termin na zabieg czy namawiali Cie na jakas wczesniejsza konsultacje jeszcze u Feriduniego? Ja wlansie z mini mailuje i prosilem o termin juz zabiegu ale cos przebakuja zeby jeszcze sobie konsultacje ustawic ale tgo raczej juz nie potrzebuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Caraos napisał:

Mnie wycenil na 1800-2400 graftow wiec miedzy 40k-50K pln. Powiedz prosze czy bookowales od razu termin na zabieg czy namawiali Cie na jakas wczesniejsza konsultacje jeszcze u Feriduniego? Ja wlansie z mini mailuje i prosilem o termin juz zabiegu ale cos przebakuja zeby jeszcze sobie konsultacje ustawic ale tgo raczej juz nie potrzebuje.

Tak, konsultacja jest wymagana i muszę ja jeszcze odbyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale robisz to za jednym razem? tj. jedziesz dzien przed masz konsultacje a na drugi zabieg? cos w ten desen? czy jedziesz na konsultacje , po ustalasz termin zabiegu dopiero?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...