free web hit counter Skocz do zawartości
novyon

Zbieranie wszystkiego do kupy, pierwsza kuracja

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po RU miałem uboki po dwóch tygodniach swędzenie w sutku i doskwierający ból głowy odłożyłem .Pozniej spróbowałem Nezyr biorę już 3 miesiąc brak ubokow chyba wszystko jest ok.Wlosy dalej przerzedzone ale chyba mniej leci


Nezyr 1mg

Nizoral szampon

Revivogen

Emolium szampon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polskie miasta natomiast w okresie zimowym można przyrównać spokojnie do Chińskich, przynajmniej na śląsku. Co można z łatwością sprawdzić:

Polska: https://airly.eu/map/pl/

Pekin: https://aqicn.org/city/beijing/

 

 

Jednak w Pekinie i w ogóle w Chinach nie łysieją na taką skalę jak w PL. Ale fakt, metale ciężkie szkodzą włosom.

 

 

Ludzie palą w piecach byle czym. Sam znam gościa, który nawet lodówkę rozebrał na części i spalił co się da. Toksyny z niej trafiają potem do krwiobiegu wszystkich którzy tym gównem oddychają. Równie dobrze można część tych chemikaliów zeżreć ze śniadaniem, efekt byłby taki sam - syf znalazłby się finalnie w krwiobiegu, a wraz nim rozszedłby się po całym organizmie (krwiobieg to system naczyń połączonych).

 

 

PS. Jeśli ktoś myśli, że badania badaniami a życie życiem, to powiem tylko tyle: sam zainwestowałem w oczyszczacz powietrza i zacząłem chodzić w masce przecismogowej. Różnica w samopoczuciu jest odczuwalna. A przede wszystkim zniknęły okresowe bóle serca, których przyczyn nie potrafiłem ustalić (bo dietę już miałem idealną, a kardiolog też nie wiedział).

 

Dlatego ja zdecydowałem się opuścić ten kraj i wyemigrować do miejsca, gdzie nikt nie ma żadnego ogrzewania, pieca, ani kaloryferów, bo jest to zwyczajnie zbyteczne i niepotrzebne w ów klimacie. I nie tylko o ten syf mnie szlag trafia, ale o wydawanie w uj kasy na ogrzewanie, a czy to elektryczne czy z sieci miejskiej, to są cyfry kosmos. I tak np. ogrzewanie maksem i 24 h domu o powierzchni użytkowej 220 m2 w normalnej kubaturze bez skosów i zaniżonej do min wysokości (dom oczywiście ocieplony wełną z murem trójwarstwowym), to koszt ok 3000 PLN miesięcznie na indywidualnym przyłączu - wiem bo obecnie mam. A elektrycznie to pewnie nawet i 6000 PLN i tak też kiedyś słyszałem od kogoś, kto elektrycznie ogrzewać próbował willę. Więc ja się nie dziwię, że ludzie nadal palą w piecach węglem/miałem, a często także śmieciami i czym popadnie, mimo prawda innych możliwości ogrzewania, gdyż nawet gazowe jest dla nich za drogie. A powiem Ci więcej, są też ludzie co latem palą w piecach i to ci są ku*wa najgorsi, a palą w piecach żeby ku*wa wodę podgrzać do pryskania śmierdzącej dupy, jakby kuhwa elektryczne i gazowe przepływowe podgrzewacze nie istniały, i nie mówię tu w cale o przestarzałych bojlerach elektrycznych, które bąbią prąd cały czas, tylko o kompaktowych przepływowych gdzie duży pobór mocy jest tylko podczas czerpania wody, a co do gazowych, to nawet jeśli gazu podłączonego nie ma, to można stosować butle wymienne jeśli te elektryczne są za drogie w eksploatacji dla kogoś. I żeby latem palić w piecu i jeszcze wkładać do niego śmieci, to już w ogóle trzeba mieć najebane we łbie, bo po uj się w sumie myć 5 razy dziennie, jak i tak trzeba 10 razy dziennie chodzić do kotłowni do tego pieca i się ujebywać tym syfem - tak a są do tej pory nawet ludzie co jadą na zwykłych piecach od dołu rozpalanych z podłączonym bojlerem do niego.

 

A co do maski, to Michael Jackson też chodził w masce, bo twierdził, że powietrze mu szkodzi, i być może nie majaczył, tylko też czuł wyraźnie różnicę.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie...ludzie się boją finasterydu jak ognia...a nie obawiają się palić papierosów, nadużywać alkoholu czy środków przeciwbólowych...nie mówiąc już o powietrzu i przetworzonej żywności...

 

Co do depresji i zaburzeń erekcji po finie...Cóż ja uważam, że raczej takowe problemy mogą wynikać z samego fakty łysienia - tzn ktoś zażywa fina i np nie uzyskuje pożądanych efektów i z tego powodu pojawiają się zaburzenia emocjonalne, depresyjno-lękowe, brak pewności siebie, lęk przed negatywną oceną przez kobiety - a to wszystko powoduje zaburzenia erekcji.

 

Prawda jest taka, że łysienie w młodym wieku dla osób wrażliwych, przykładających wagę do przyzwoitego wyglądu to miażdżyciel psychiczny, czyli ogromny stresor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lion ma rację, fin to jest najgorsze zło tego świata, z resztą czyta te fora od 15 lat, to wie. Finasteryd to jest takie kurestwo, że androcur i flutamid przy tym leku, to jest nic, to pryszcz na dupie, i lajtowe cukierki.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lion : za takie teksty to by cie juz dawno zbanowali na prepeciahelp , swoja droga , ,,dobra'' robote zrobili prawnicy ktorzy wspieraja prepeciahelp bo przez lata narobili czarnego PR finowi w mediach tylko po to zeby sie do nich zglaszali nastepni tacy niby poszkodowani i wmawiali wszystkim dookola ze kazde nieszczescie ich zycia ,depresja , rak , smierc bliskich to.......... finasteryd .

 

tutaj gosc o tym mowi i trudno sie nie zgodzic z wiekszoscia, oczywiscie widac goscie w prepeciahelp juz zaczeli spamowac i podobno go tam zbanowali

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lion : za takie teksty to by cie juz dawno zbanowali na prepeciahelp

 

No co ty, ja w pierwszej chwili pomyślałem czytając ten post, że się zapisał do sekty propeciahelp


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Merck to powinien pozwac wlascicieli prepeciahelp za robienie czarnego pr bez jakichkolwiek twardych dowodow na istnienie czegos takiego jak ,,post-finasteride syndrome '' banda lunatykow i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Merck to powinien pozwac wlascicieli prepeciahelp za robienie czarnego pr bez jakichkolwiek twardych dowodow na istnienie czegos takiego jak ,,post-finasteride syndrome ''

 

Ja tam Merck'a nie lubię, ale popieram jak najbardziej. Może trzeba im podrzucić pomysł.

 

 

,post-finasteride syndrome '' banda lunatykow i tyle.

 

Gorzej! Banda shizofremików, niedojebów, stulejarzy i paranoików, oraz koni pociągowych tej propagandy.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie powinni sobie zapamiętać, że prawdziwym zabójcą LIBIDO i EREKCJI są :

 

- brak pewności siebie

- lęk społeczny

- lęk przed kobietami

- lęk przed wstydem związanym z potencjalnym nieosiągnięciem erekcji podczas zabaw z partnerką

- niska samoocena

 

A z tych czynników może wynikać depresja, która już w ogóle ogranicza libido.

 

A na wszystkie te czynniki ma wpływ łysienie.

 

 

Zażywanie finasterydu to NIC w porównaniu do zaburzeń lękowo-depresyjnych.

 

Co do facetów, którzy rzekomo mają depresję i kłopoty z libido po finie...skąd wiadomo, że nie mieli już wcześniej takich problemów ? Skąd wiadomo ilu facetów już PRZED łysieniem nie cierpiało na depresję ? A łysienie tylko wzmogło problemy ?

 

Nie twierdzę, że w pewnym niewielkim odsetku niektórzy faceci mogą mieć jakieś skutki uboczne od samego tylko fina, ale u większości to kwestia sfery psyche.

 

Ja brałem kilka lat fina i wzwody miałem lepsze niż przed zażywaniem, ponieważ w międzyczasie po prostu stałem się pewniejszy siebie seksualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...