free web hit counter Skocz do zawartości
Techem

Najlepsze kliniki transplantacji włosów.

Rekomendowane odpowiedzi

To nieistotne w moim przypadku, bo po trzech miesiącach przeszedłem na duta, a po dwóch latach na ducie, na hardcorową kurację. W każdym razie będąc na samym finie oraz później na ducie, żadnych uboków nie miałem. Poza tym dla mnie fin to ''cukierkowy'' lek, biorę go cały czas, ale jako skromny dodatek.

 

Na zagranicznych forach masz ludzi, którzy biorą fina solo 15-20 lat, więc ich pytaj o wszystko.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

gdzie widziales taki efekt w necie czy na zywo ?

 

 

Zobacz sobie fue xpert na YT. Tam każdy efekt naprawdę robi wrażenie

 

-- 11 gru 2019, 16:51 -

 

wiekszoscl ludzi tam to rezultaty przeszczep + finasteryd - czytaj troche opisy operacji i nie lykaj jak pelikan wszystkiego. Dodatkowo 99% tam ma wlosy tak gestie jakich nie ma 95% polakow co znaczaco wplywa na przeszczep. Porownywanie wlosow hiszpanow do polakow to jak porownywanie wlosow swini do wlosow goryla gorskiego Jestes naraazie w fazie zaprzeczania i racjonalizacji pod swoje ego i zbyt idealna wizje przeszczepu. Pogadaj z lekarzami , ludzmi ktorzy mieli przeszczep i zaobaczysz ze przeszczep to tlyko 50% sukcesu ,reszta to zatrzymanie lysienia przez leki. O lekach sie nie mowi zawsze bo to by ludzi zniechecilo , tak wyglada kazda reklama . Na tym forum pewnie z 70% ludzi jest na roznej chemii , jak myslisz ,dlaczego ? bo sa glupi czy po prostu znaja prawde ?

 

 

No właśnie lykajom fina a i tak włosy lecom. Widzę że masz kur*a jakąś fobie na tym punkcie jak 90 % tego forum. Nie będę narazie tego lykal i zdania nie zmienię. Elo. I proszę daruj sobie dalsze pisanie że włosy będą lecieć, jak będą zrobię zabieg, nie będzie mnie to satysfakcjonowalo? Opie*dole się na zero Tak jakby innych problemów na świecie nie było. Jprdl...

 

pytasz sie to dostajesz odpowiedz ,po to jest forum . Jak ci nie pasi 90% tego forum bo maja fobie to po co tutaj jestes ? przez przypadek tutaj sie nie zarejestrowales tylko powod jest jeden - kompleksy bo ci wlosy leca i wizja nw6 czy nw7 jak pisales wiec wez na wstrzymanie z tymi fobiami jakbys tak bardzo lubil wizje opierdalania sie na zero to by cie nawet tuaj nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

pytasz sie to dostajesz odpowiedz ,po to jest forum . Jak ci nie pasi 90% tego forum bo maja fobie to po co tutaj jestes ? przez przypadek tutaj sie nie zarejestrowales tylko powod jest jeden - kompleksy bo ci wlosy leca i wizja nw6 czy nw7 jak pisales wiec wez na wstrzymanie z tymi fobiami jakbys tak bardzo lubil wizje opierdalania sie na zero to by cie nawet tuaj nie bylo

 

No masz racje też się tym zaniepokoilem bo jednak jestem młody i większość moich kolegów narazie nie ma jeszcze tego problemu. Myślę że najgorsza właśnie w tym wszystkim jest psychika. Mi chodzi o to że w dzisiejszej dobie świata ludzie mają znacznie poważniejsze problemy co nie znaczy że jest mi to łysienie obojętne, tylko trochę zabolało mnie ta "okrutna" prawda. Myślę że narazie będę obserwował jak to wszystko postępuje, i myślę że wejdę na to jakoś za 4-5 lat. Może do tego czasu farmakologia coś nowego stworzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie strony mają rację:

- bawienie się z poziomem hormonów może ale i nie musi dawać negatywnych efektów. Na pewno jednak w kontekście posiadania dzieci ma to wpływ. Każdy ginekolog zaleci kobiecie odstawienie tabletek anykoncepcyjnych ( a to są tabletki hormonalne) przynajmniej na 6 miesięcy zanim zajdzie w ciążę. Myślicie więc, że fin/dut albo inne hormony nie mają wpływu na plemniki? Mają na 100%. Właściwy poziom hormonów jest warunkiem koniecznym prawidłowej spermatogenezy tak jak i oogenezy. Pokażcie mi mądrego kto świadomie zaryzykuje zdrowiem swojego potomka ( e tam nic mu nie będzie) bo jego włosy były ważniejsze. A jak dziecko się urodzi i potem będzie miało alergie czy jakieś inne świństwa to człowiek się zastanawia czy to może dlatego bo brałem ? Poczytajcie o tym jakie dzieci się rodziły zanim doszli jaki wpływ miały tab. antykoncepcyjne na dzieci. Faktem jest, że ich skład zmieniono jednak procedura w kontekście planowania dziecka pozostała.

- prawdą jest, że jeśli ktoś zaczyna łysieć mając ok 20 lat ( i ma już NW 3/4) to jeśli chce włosy uratować HT tego nie załatwi i powinien rozważyć chemię. Decyzja nie jest łatwa tym bardziej, że to bilet w jedną stronę i nie piszcie, że mając 40 /50 lat ma się w dupie czy włosy są czy nie. Jak ktoś ma to w dupie to się goli jak łysienie jest nie do zamaskowania a jak ktoś się z tym nie godzi to nie pogodzi się nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolona pala jest 10x bardziej akceptowalna spolecznie u 50 latka niz u 20 latka ktory wg wyznacznikow instagramowych musi miec wlosy bo kolesie z przerobionymi fotkami tak tam maja....moze to dla ciebie dziwnie brzmiec,ale tak to wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Są tacy którzy mają w chuj gęste włosy z zajebistą linią a i tak się gola na łyso Bo tak lubią i tak im się podoba, gorzej jeżeli komuś Łysa głowa nie pasuje tak jak mi dlatego ja łysienia nie akceptuje dlatego z tym walczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że włosy nie dla każdego są tak samo ważne...Otóż dla kogoś kto jest średnio przystojny albo taki w miarę przystojny ewentualnie ma ładną, chłopięcą buźkę włosy i dobra fryzura jest mega istotna jeżeli chodzi o wizerunek i atrakcyjność. Natomiast jeżeli ktoś ma wyraźne, ostre, męskie rysy twarzy i do tego wzrost powyżej 183 cm i np mezomorficzną budowę ciała - włosy nie są aż tak ważne. Powiedziałbym wręcz, że mało istotne, bo taki facet i tak zawsze będzie atrakcyjny. Ale niestety dla niektórych łysina może oznaczać wręcz degradację z "dość fajnego" kolesia do zupełnie nieatrakcyjnego.

 

Aha i jeszcze jedna rzecz, bardzo ważnym czynnikiem jest też zarost. Dobry, gęsty zarost też bardzo podnosi atrakcyjność jak się jest łysym. I dodaje stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeszcze jedna rzecz, bardzo ważnym czynnikiem jest też zarost. Dobry, gęsty zarost też bardzo podnosi atrakcyjność jak się jest łysym. I dodaje stylu.

 

 

troche polepsza wizerunek zarost ale takiej dlugosci jak ma np Jason Statham, bo kilometrowej dlugosci brody wygladaja jak u rumcajsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce być Rumcajsem to niech sobie będzie. Gust to każdego indywidualna sprawa.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem trochę jak wy tylko z przyszłości bo 4 lata starszy. Też się obawialem fina majac tyle lat i opowiem w skrocie jak to bylo. Loxon i inne witaminki od 19 roku życia do teraz bez przerwy. 20 lat pierwszy przeszczep, 22 drugi przeszczep. W końcu zaczęły mi lecieć jakieś pol roku temu wlosy z korony i to byl ten momemt w ktorym musialem mimo swoich obaw siegnac po fina. I to byla najlepsza decyzja gdyż lysienie sie zatrzymalo albo bardzo spowolnilo(licze ze moze cos odrosnie) na koronie poczulem bardzo duzo malych włosków po pewnym czasie(jeszcze nie byla prawie w ogole przerzedzona). Z mojego doswiadczenia, a przynajmniej na moim przypadku samym loxonem za wiele nie zdzialamy mozliwe ze zwolnil moje lysienie ale jednak dalej sie poglebialo i musiałem powtarzac zabieg. Na ten momemt stosuje fina 1mg co drugi dzien, loxon 2x dziennie, zoxin med profilaktycznie raz na miesiac bo oprocz lysienia nie mam problemow skornych i do tego biotyne okresowo i inne witaminy. Co do ubokow fina nie doswiadczylem zadnych. Seksualnie wszystko tak samo, na silowni normalnie cwicze, nie jestem zmulony. Razem z finem zaczalem brac żen szen z guarana i w sumie nawet mam wiecej energii niz przed suplementacja. Także polecilbym wam sie zastanowic nad finem chociaz 0.5mg co drugi dzien i trzeba na sobie wyprobowac a możliwe ze zadziala na was na tyle dobrze ze nie bedziecie musieli w ogole robic przeszczepu albo chociaz odlozy sie to na wiele lat.

 

W jakich klinikach robiłeś te zabiegi,może jakieś zdjęcia lub relacja ? Chyba jesteś najmłodszą osobą na tym forum po HT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tanich budzetowych klinikach najwieksza wada chyba jest to, ze tak naprawde nie wiadomo ile graftow wszczepiaja, bo nikt ich nie liczy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi liczyli w taniej tureckiej bo widzialem kontem oka na ich smartfonie jak lezalem glowa w dol. oni nie wiedzieli ze to widze ale chyba o 300 czy 400 mnie ,,oszukali'' ale i tak jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny temat,ktory potrzebowal sporej ingerencji moda. Jeszcze chwile i to forum stalo by sie łysienie.info . Nie mam pojecia jak ludzie moga byc az tak egoistyczni i myslacy tylko o sobie i swoim ego! Zamiast sobie wzajemnie pomagac, to kilka osob postanowilo zniszczyc forum. Pierwszy i ostatni raz spedzam tyle godzin na czyszczeniu tego forum. Kolejnym razem jak ktos nie bedzie mogl wejsc na swoje konto niech nie ma do mnie, lecz do siebie pretensji


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...