free web hit counter Skocz do zawartości
elarios

Witajcie!

Rekomendowane odpowiedzi

Zarejestrowałem się na tym forum z myślą,że znajdę złoty środek na rekonstrukcje moich włosów - jak się okazuje nie ma nadal takiego leku

Mam zaledwie 21lat i duże zakola,nie stosuje żadnej kuracji bo niema nic skutecznego,wydam tylko pieniądze na coś co rzeczywiście przywróci mi dawny stan.Przeszczep odpada.

Jedyne co stosuje to golarkę bez nakładki - a jak mi się zrobi jeszcze tzw."biskup" to tylko żyletka wchodzi w gre i zapuścić bródkę

Mimo,iż nie zdążyłem się nacieszyć włosami to pogodziłem z takim losem - jeżeli ktoś tego nie zrobi to kompleksy go zeżrą żywcem...

Podejrzewam,że wszelkie próby wprowadzenia na rynek środka,który zlikwidował by problem łysienia jest skutecznie tłumiony przez ludzi,którym jest to nie na rękę i dopóki ludzie będą kupować te dupne specyfiki dostępne na rynku dopóty nikt z nas nie odratuje utraconych włosów...

Będę tu zaglądał,może komuś się uda pokonać ten problem.

Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zarejestrowałem się na tym forum z myślą,że znajdę złoty środek na rekonstrukcje moich włosów - jak się okazuje nie ma nadal takiego leku

 

Nie ma takiego. Ale można zatrzymać, spowodować umiarkowane odrosty oraz poprawić grubość i jakość włosów.

 

Ja to robię od 10 lat. Nie wyobrażam sobie bycia łysym, bo wyglądam bardzo źle bez włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...