free web hit counter Skocz do zawartości
werano

25 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

łysienie u mnie zaczęło się z 2-3 lata temu, zakola nie wyglądają źle, da się je zamaskować bo z przodu mam w miarę gęste włosy, niestety korona wygląda coraz gorzej, jakiś rok temu przyspieszyła i włosy lecą w tym miejscu. Od miesiąca zacząłem stosować Fina i nizoral. Włosy wydają się nieco gęstsze, albo mi się wydają. Zamierzam przejść na minoxa i do tego użyć dermapen. Co mi polecacie i czy jest szansa to uratować, czy zbierać pieniądze na przeszczep?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem póki co kontynuuj kurację z finem i minoxem. Na tył, tam gdzie już masz przerzedzenie proponuje na jakiś czas kupić mikrowłókna i nie będzie śladu po prześwicie. Ja zwykle kupuję mikrowłókna lucianohair i jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem póki co kontynuuj kurację z finem i minoxem. Na tył, tam gdzie już masz przerzedzenie proponuje na jakiś czas kupić mikrowłókna i nie będzie śladu po prześwicie. Ja zwykle kupuję mikrowłókna lucianohair i jest git.

 

Od siebie polecam mikrowłokna Glovis w sprayu, wczoraj podczas deszczu wytrzymały mi na łbie mimo mokrej głowy, z tym że trzeba umiejętnie tym psikać żeby nie zrobić sobie większego kuku strumieniem powietrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz jeszcze na tyle duzo wlosow ze jak bedziesz dobrze ,,wspolpracowal '' z finem to korone bedziesz mial taka ze nawet nikt nie zauwazy ze tracisz wlosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz jeszcze na tyle duzo wlosow ze jak bedziesz dobrze ,,wspolpracowal '' z finem to korone bedziesz mial taka ze nawet nikt nie zauwazy ze tracisz wlosy
1mg Fina dziennie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korona najłatwiejssza do zamaskowania

 

sewich na ebayu uk


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz jeszcze na tyle duzo wlosow ze jak bedziesz dobrze ,,wspolpracowal '' z finem to korone bedziesz mial taka ze nawet nikt nie zauwazy ze tracisz wlosy
1mg Fina dziennie?

 

tak , 1mg to najbardziej pewna dawka , tzn masz najwieksze szanse na optymalne efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak , 1mg to najbardziej pewna dawka , tzn masz najwieksze szanse na optymalne efekty.

 

Nie zgodzę się z tym, że to najbardziej pewna dawka, bo to bzdura.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Według filmu optymalna dawka wystarczająca żeby zbić dht jest 1mg/3 razy na tydzień i w przeciągu miesiąca dht zmniejsza się tak samo jak biorąc codziennie co o tym myślicie ?


Nezyr 1mg

Nizoral szampon

Revivogen

Emolium szampon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie na kazdego taka dawka bedzie dzialala z maksymalna efektywnoscia , Ludzie to nie jest programowanie ze cos jest czarne albo biale , to biologia i kazdy przypadek bedzie inaczej reagowal. Na dzien dzisiejszy mozna uznac ze optymalnie jest brac codzienie bo mamy najwieksze szanse na jak najlepsze efekty , najlepiej przetestowac na sobie i podjac decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slicznie podzialalo na Ciebie. Gratulacje. Teraz tylko systematycznosc i bedzie git


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...