free web hit counter Skocz do zawartości
cytryna123

22 lata,Zaczęło się wypadanie Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już wspomniałem mam 22 lata, łysienie pewnie zaczeło się już z 2 lata temu, ale od pół roku wzmagam sie z bardzo nasilonym wypadaniem.

byłem u trychologa i dermatologa trycholog tylko próbował mnie naciągnąć na kaskę wiec powiedziałem dzieki, a pani dermatolog w sumie bez żadnych informacji ani nic po prostu przepisała finasteryd.krew badana OK tarczyca to samo

 

U mnie sytuacja wyglada tak na poczatku zaczołem używać odzywke jantar biotebal oraz zmieniłem szaampon, po około 2/3 miesiacach zaczął sie koszmar, skóra głowy całkowicie sie zmieniła,dotykajać opuszkami palców mam wrażenie jakbym miał skorupe na głowie plus wyczuwalne są jakby takie ziarnistości nie mówie tu o skalpie, ale problem dotyczy praktycznie całej głowy, tylko z tyłu nie ma problemu, włos po wypadnieciu wyglada dziwnie, tam od strony cebulki jest jakby żółta kulka na początku myślałem że to cebulka, ale podobno cebulek nie widać gołym okiem, no i z 2 milimetry nad ta niby cebulką jest podobnie. Podczas mycia głowy mam wrażenie jakby skalp nie chciał sie pienić, gdzie na bokach jest wszystko dobrze, włosy podczas mycia bolą. Po umyciu jest okej, nastepnego dnia w południe głowa zaczyna swedzieć, a nie daj boże nie umyje głowy to nastepnego dnia są tłuste, mimo tego mam wrażenie że skóa głowy jest sucha.

 

Mam pare pytań przed rozpoczeciem kuracji

Czy finasteryd może wpłynać na skóre głowy? w sensie czy to co sie dzieje na mojej głowie może zwalczyć finasteryd czy jednak bedzie konieczne udanie sie na biopsje ?

Jak zacząć ? 0.5 dziennie czy może 1mg 3x w tygodniu ? oczywiscie po okresie 2 tygodni wjade na 1mg dziennie

zakupiłem już jakieś suplementy minoxa fina, i emu oil dodam zdjecie, warto coś dodać coś wyrzucić ?

Czy fin, może zmniejszyć przetłuszczanie sie skóry ogolnie ciala?

I jaki szampon do codziennego używania? aktualnie używam z natury siberici beluga bez SLS ale to nie to

Czy po 2 miesiacach fina wjade na minoxa i odstawie go po pół roku to te włosy wypadną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fina możesz od razu 1mg dziennie brać. Co do minoksa to z tym trzeba uważać, bo w sumie masz jeszcze full włosów, więc lepiej pierwsze ustabilizować sytuację finem + koniecznie ogarnąć skórę głowy żeby była w dobrej kondycji, bo to podstawa. Minoksa w ogóle nie powinno się stosować na skórę, która nie jest w dobrej kondycji, to też ważne.

 

Jeżeli masz problemy z nadmiernym łojotokiem, przetłuszczaniem skóry to możesz spróbować dobrej jakości produkty siarkowe np mydło + suplementacja witaminy B5 ok 500 mg dziennie.

 

Jak fin nie pomoże to zostanie Ci jeszcze dutasteryd, który jest skuteczniejszym lekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie nie trzeba minoxidila brac bo masz duzo wlosow jeszcze wiec szkoda czasu , przynajmnie narazie. fin poprawia jakos skora twarzy , to napewno , iwele osob takie takie ma obserwacje. Szampon nie ma wplywu czy ci wlosy leca czy nie . Bierz jakis szampon dla dzieci i powino byc ok . Nalepiej glowe myc raz na dwa albo trzy dni. Fina bierz jak chcesz ale najlepiej codzienie .Mozesz zaczac od 0,5 mg codzienie a potem 1mg , twoj wybor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chciałbym zasiegnąć kolejnej porady

Byłem u prywatnego dermatologa, który po szybkim przejrzeniu skóry głowy, powiedział że nie mam łysienia androgenowage, w co mi się nie chce wierzyć, za to powiedział że mam łojotokowe zapalenie skóry z drożdzakami czy coś takiego.Powiedział że wchodzenie na fina teraz nie ma sensu. trochę mnie to dziwi, bo przecież włosy się sypią, i skądś się musiało wziąć to łojotokowe plus ta choroba, ale tak czy inazcej łysienie mnie czeka bo w rodzinie każdy praktycznie łysy. Podobno mam jakieś łuski poprzyklejane i wszystko tamują

 

Przepisał mi leki Salicylol, na oczyszczenie skóry głowy. Strieprox szampon, Belosalic płyn. i tabletki Zefion 250mg. Plus alpicort E w momencie gdy już skóra głowy bedzie oczyszczona.

 

Moja pytanie brzmi czy mimo wszystko asekuracyjnie zacząć stosować finasteryd który już wcześniej kupiłem? Czy skoro nie mam to narazie odpuścić i zobaczyć jakie efekty bedą po tych lekach?

I czy ktoś się może wypowiedzieć czy zażywał takie środki lub co o nich sądzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe jestes pierwsza osoba u ktorej dermatolog stwierdzil ze ......nie lysiejesz powyzsze leki nie maja nic wspolnego z zatrzymaniem lysienia . Ty widzisz czy ci wlosy leca i tylko ty mozesz podjac decyzje. Ani zaden lekarz ani nikt tutaj na forum po nacodzien ci glowy nie oglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie wiedzieć Łysieje bankowo nie moge nawet oleju nałozyć bo przy nakładaniu to włosów mam tyle na rekach ze szok, a przy spłukiwaniu jeszcze wiecej. nie moge na to patrzeć XD czyli co proponujesz ? Brać równolegle fina z tymi tabletkami zelafion ? Czy najpierw jedno później drugie, Jeszcze dziad mi napisał wszystko na jednej recepcie, jak jutro pójde do apteki to zostane bez grosza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci jak ja sobie poradziłem z ŁZS. Szampony Zioxin med na przemian ze Stieproxem (na recepte) , Witamina D 20tys jed/ dziennie.

Teraz mam problem w drugą stronę skóra jest przesuszona ale włosy sa bez łoju cały dzien. Mysle ze fin tez pomogl mi na przetłuszczanie wlosow.

Musisz działać szybko bo to najpewniej pierwsze objawy silnej androgenówki a idzie wiosna więc włosów będzie Ci wypadać jeszcze więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś zobowiązany do ciągłego zażywania tej witaminy D ? Czy proces powstawania łoju się zatrzymał ? jak przejem te tabletki a nie będzie efektów to wskoczę na kurację z witaminą D 20tys/jed Dzięki za poradę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego jeszcze nie wiem. Poki co zjechalem z dawki ponieważ mnie za bardzo przesuszylo.

W zasadzie łzs nasila się zima a latem łagodnieje. Możliwe że jest to własnie związane z

wit D. Ja mialem wcześniej też czerwone plamy na twarzy i nosie,wiecznie lepkie czoło a teraz przez cala zime zero.

Natomiast ta dawka jest tak samo skuteczna jak ten pierdolony izotek , ale bez tych wszystkich

efektów ubocznych. Tylko zacznij od np 5 tys 1 tydzien i zwiększaj co 1tydz o kolejne 5. I zobaczysz efekty

są błyskawiczne. Należy pamietać że musisz przyjmować ja z k2mk7 inaczej zrobi więcej złego niż dobrego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 miesące za mną na finasterydzie, więc zdam krótką relacje. Nie widze żadnej poprawy w kontekście kondycji włosa wiem że to za krótki okres żeby oceniać, ale u mnie jest coraz gorzej, myślę że wina leży w skórze głowy,jak nie miałem dotąd problemów z zakolami tak od miesiąca zaczeły mi się poszerzać i wydłużać, widze również że włosy na skroniach zrobiły się bardzo jasne i również się cofają.

Nie widze wypadających włosów może dlatego że już się do tego przyzwyczaiłem, ogólnie rozważam już owalenie się na zero chociaż boje się trochę że bez brody bede wygladał jak kosmita...

Jedyne co przestało mi doskwierać to swedzenie skóry głowy i może minimalnie zmalało pzetłuszczanie.NIe wiem kompletnie co robić.

Leki które przepisał mi ten dermatolog o którym wspominałem nie pomogły, zaczeły mi wyskakiwać krostki czerwone , ale nie ropne.

Przeszedłem przez Szapmon Mediderm nie pomógł oraz przez szampon emolium którego kończe. Smarowałem głowe też tym Nawilżającym Cetaphilem też nic.

Aktualnie włosy myje raz dziennie po 2 razy, Pierwszy raz zwykłym szaponem typu head&shoulder a drugim tym emolium , zakupiłem również żel aloesowy holika holika myślę ze wpływa on dość dobrze na skórę głowy chociaż nie jestem pewny, sądze tak po tym że po przejechaniu skóry opuszkami palców mam takie strupki na palcach, wiec myślę że ten żel po prostu to odkleja ze skóry, choć nie wiem czy to dobre myślenie. Natomiast nie wpływa dobrze na włosy wydają sie takie suche. Po myciu włosów musze suszyć suszarką bo jak nie wysusze to rano są przetłuszczone. Oczywiście robie też od czasu do czasu peeling raz salicylolem raz tym drugim ze zdjecia i raz w tygodniu nizoral. Używałem też maseczki na włosy hungry hair bardzo fajnie wlosy wygladają następnego dnia, natomiast jest to jednodniowa radość.

Nie chce mi się bawić już w półśrodki typu wydać 50 zł bo może zadziała, czy możliwe jest jakieś badanie skóry głowy które wyjaśni mi jaki mam problem ? I czy to możliwe że to po 2 miesiącach się nie stabilizuje ttylko pogarsza ? A jeśli chodzi o jakieś skutki uboczne to nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włosy najlepiej myć co 2 dzień i może spróbuj zwykłym szamponem bambino , który zawiera mniej chemii , a ta reszta 'specyfików' raczej Ci w niczym nie pomoże , a być może tylko pogarsza sytuacje. Jeśli nie jesteś w stanie myć co 2 dzień to przynajmniej ogranicz do jednego mycia dziennie. Może dodaj do kuracji biotyne , a dopiero jak minie pół roku stosowania fina to wtedy pomyśl o stosowaniu czegoś zewnętrznie na skórę typu ru,loxon itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Pownownie, Ahh napisałem wypracowanie i mnie wylogowało i usuneło całą wiadomość. Także w skrócie od początku, 6 msc za mną na finie zero rezultatów. Od 3 miesięcy musze chodzić na łyso gdyż nie czuje się we włosach komfortowo. Pierwsze strzyżenie zrobiłem z nadzieją na lepszy odrost i mocniejsze włosy niestety myliłem się.

Zacząłem masować głowe szczotką, robiąc tak przez tydzień zdrapałem mase jakichś strupów skóry nie wiem co to było, Byłem zadowolony że problem skóry się zakończył, myliłem się po miesiącu powróciło włosy już trochę odrośnięte gdy umyłem wieczorem rano miałem takie "koguty" że ani wodą ani środkami nie mogłem ułożyć włosy stały się taki suche szorstkie twarde straciły na miękkości.

Ogólnie włosy są bardzo rzadkie jakbym normalnie nie brał żadnego blokera. linia włosów się cofnęła i nadal cofa. Nastepnym razem po całkowitym strzyżeniu dowiedziałem się że włosy na czubku rosną 2 razy wolniej. jedno strzyżenie góry 2 strzyżenia boków i włosy mają wtedy tą samą długość. przy lustrze jak stoje bardzo dobrze mam widoczne gdzie dosięga to łysienie dosłownie na cały czubek myślę że jest to NW6-NW7

2 tyg temu znowu się ostrzygłem ze wzglefu na lepszą aplikacje leków, zamówiłem też SABĘ GEL tydzień stosuje i również nie zauważyłem żadnego polepszenia,choć czytałem w jakimś wątku że powinno być już coś widoczne.

Staram się wmawiać sobie że wygladam lepiej niż z włosami choć nie przynosi to lepszych rezultatów, ogólnie to psycha mi powoli już siada..

Myślę że gdyby nie choroba skóy głowy to posiadałbym efekty a tak nic.. Chciałbym już zacząć lać minoxidil i też nie mogę..

Ma ktoś namiary na jakiegoś dermatologa ze specjalizacją trycholog ? w ogóle jest taki lekarz ? z chęcią bym sięwybrał do kogoś kto nie wyłudzi 200zł za wizytę..

Zdjecię wrzuce za pare dni Dzięki za przeczytanie tych wypocin, mimo wszystko liczę na odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. przyszedłem wrzucić jakieś zdjęcia.Sa to zdjecia sprzed 2 tyg, Jak widać nie są to najlepzse włosy a wręcz powiedziałbym że straszne W jak na fakt że fina już biore ponad 8 miesiecy, że długość włosów to ponad 3cm. Mam nadzieje że teraz ci co pisali że mam w miare ładne włosy zmienią zdanie.Ogólnie to widać mi w świetle dziennym cała skóre głowy. Linia włosów z dnia na dzień sie podnosi. Odnośnie fina to chyba dla mnie za słaby lek. Widzę ze włosy mi ciągle wypadają, może nie garściami lecz pojedyńcze białe cienkie krótkie włoski z jakąś skorupą jakby obumarłe z.Stan sóry głowy od start łysienia taki sam....

Co robić Ru ? czy może minox ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te cienkie białe włoski to włosy już mocno dojechane przez dht. Według mnie to dobry znak, że wypadają. Ja zauważyłem, że w ich miejsce rosną silniejsze włosy. Może jeszcze nie tak pełnowartościowe, ale kilka klas lepsze od tych białych.

Zalecałbym cierpliwość i przynajmniej 2 lata na finasterydzie nim zmienisz lek na mocniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myśle ze gdyby był lepszy stan skóry głowy, to może efekty by były lepsze. zapomniałem dodać że aktualnie łykam tabletki zlefion(terbiafina) + undofen max też terbinafina topical, narazie około 2 tyg wiec tak jeszcze z 1.5 miesiąc zostało i zdam relacje. 2 x na ydzień saba gel no i oczywiscie zoxin na zmiane z stieproxem.

A wiesz może co to jest to przy włosie ta grudka ? to zaschniety łój ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim Ci sie ustabilizuje sytuacja będąc na finie może minąć nawet 2 lata. Moja rada - zgol wszystko na zero i zacznij minox + deramroller plus saba. JA tak zrobiłem i odrost na finie topic był po 3 mc. Szklisty tez mia dobre rezultaty bo zaczął rolować łysa glace stosując inne metody. I z tego co zauważyłem dermaroller najpełniej się sprawdza na ogolonej głowie. Dermapen można stosować potem gdy odrost jest juz konkretny. Ja gole głowę 2 x do roku własnie po to zęby móc lepiej używać dermarollera. Uwierz mi sledze temat microneedlingu juz pare lat i wiedzialem wiele przykładów na których ludzie nie mieli rezultatów na BIG3 dopóki nie zaczęli rolowania. Co wiecej jest wiele osób , które używaja tylko dermarollera i minoxa i zachowuja to co zyskali na finie.

 

-- 08 paź 2020, 8:40 --

 

a i odradzam polski Loxon - więcej tam glikolu niż minoxa. Po kilku tygodniach zaczyna przesuszać skórę tak ze zaczynają się robić podrażnienia i stany zapalne i włosy zamiast rosnąc wypadają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o wprowadzeniu rollera do kuracji ale aktualnie się boje ze wzgledu na stan głowy. Plus myślałem o Ru na początek, na minoxa jeszcze nadejdzie czas. Lecz Ru u zioma jest niedostępne na sklepie. w wielu wątkach ktoś pisze o ru od kayn'a co to znaczy ktoś może to podlinkować ? Najlepszy Loxon to Kirkland tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kirkland tak ale pianka nie plyn. Ewentualnie taki minox , który ma malo glikolu albo wcale go nie ma.

 

-- 08 paź 2020, 9:29 --

 

To zacznij od czegos przeciwzapalnego nie od ru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a i odradzam polski Loxon - więcej tam glikolu niż minoxa. Po kilku tygodniach zaczyna przesuszać skórę tak ze zaczynają się robić podrażnienia i stany zapalne i włosy zamiast rosnąc wypadają

 

W każdym płynnym preparacie z minoxem w standardowym pojeździe, jest więcej glikolu niż minoxa, bo w końcu glikol to składnik pojazdu. A za wysuszanie skóry głównie odpowiada alkohol, glikol za to podrażnia skórę.

 

 

Ja gole głowę 2 x do roku własnie po to zęby móc lepiej używać dermarollera.

 

Nie po to się leczy łysienie aby golić łeb dwa razy do roku....

 

A poza tym i w ogóle jak dla mnie to to żadne rozwiązanie, bo minimalna długość włosów musi być u mnie min te 70-80 cm a najlepiej 1 m 1,2 m, choć marzy mi się długość 1,80 m. A znasz może coś aby przyspieszyć wzrost ?

 

 

Myślałem o wprowadzeniu rollera do kuracji ale aktualnie się boje ze wzgledu na stan głowy. Plus myślałem o Ru na początek, na minoxa jeszcze nadejdzie czas. Lecz Ru u zioma jest niedostępne na sklepie. w wielu wątkach ktoś pisze o ru od kayn'a co to znaczy ktoś może to podlinkować ?

 

http://www.thekaneshop.com/index.php/

 

 

Najlepszy Loxon to Kirkland tak ?

 

Loxon to tylko nazwa handlowa polskiego preparatu z minoxem do użytku zewnętrznego. Kirkland to zagraniczny zamiennik, choć ludzie od dawna twierdzili, że jest lepszy jeśli chodzi o zły wpływ na skórę.

 

I pytanie co dla Ciebie znaczy najlepszy minox?

 

Bo ja mogę to odebrać tak: najlepszy czyli w największym stężeniu, a jest nawet 30% w USA. A jest tutaj: https://www.medicalwellnesscenter.com/C ... Xpage.html

 

 

Co wiecej jest wiele osób , które używaja tylko dermarollera i minoxa i zachowuja to co zyskali na finie.

 

Do czasu kiedy to znów minox sprawi lepsze odżywianie mieszków poprzez androgeny i głównie DHT...

 

I pewnie też golą łeb co pół roku....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podlinkowanie sklepu Antydhtor duży asortyment , no przejezyczyłem się nazywając minoxidil loxonem. Ogolnie łaczenie w wcierce wiecej niż 2 składników może coś powodować oczywiście oprócz potencjalnie mocniejszej blokady dht ? np połączenie pantostin+stemoxydine+ru+asc j9+ retin a czy to już za wiele ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polarisie NR10 jest chyba więcej składników niż tu wymieniłeś...

 

Choć robiłbym osobno wcierkę z RU, i raczej w ogóle osobno inne wcierki mające jakieś znaczące składniki aktywne a nieznane dobrze czy wymagające specjalnych pojazdów, i na tyle na ile to możliwe.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anty na przyspieszenie porostu stosuje jedna metode , ktora na mnie dziala. Gole leb i zeby mi te wlosy szybko odrosly uzywam laweczki inwersyjnej. Jest to o wiele lepsze od stania na rekach glowa w dol poniewaz na laweczce mozna przyjac pozycje 160 stopni i tak wytrzymac nie 3 min a 20. Naplyw krwi jest tak duzy ze wlosy rosna mega szybko. Po drugie ma ona zbawienny wplyw na moj kregoslup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Golenie makówy jak i jakiekolwiek przycinanie włosów nic nie daje - to mit powielany niestety od lat wielu. Poza tym postępując w ten sposób niemożliwym jest osiągnąć 1,89 m długości, ani nawet tych kilkudziesięciu cm.

Ja ostatnio to może z 5 lat temu wyrównałem końcówki, bo słuchałem też tych bzdur, które nawet baby powielają, że to wzmacnia włosy, a to jest g*wno prawda.

Ale może warto rozważyć też taką pozycję snu z głową niżej niż nogi. A leżenie na takiej ławeczce pod takim kątem z głową w dół swoją drogą w ciągu dnia jak i stanie głowie lub rękach.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema można powiedzieć że 10 miesięcy za mną na finie i miesiąc na Ru 3% w serioxyl + Ell -Cranell 50/50  od 2 tygodni łykam gold biotyna, oeparol, Calcium D3 K2, Beta Karoten+E

Nie zauwyażyłem poprawy w ogóle a mam wrażenie że jest coraz gorzej, nie wiem już co robić, czy wchodzić na duta i minoxa czy jeszcze dać sobie troche czasu, nie wiem, zakola się podnoszą z miesiąca na miesąc, może te środki na mnie nie działają bo nie mam typowej androgenówki tylko coś innego, ale jak nie androgenówka to co innego ? Mam taki mętlik w głowie że nawet nie wiem co mam napisać żeby wyrazić to co myśle. Wydaje mi się że zaczynałem z lepszego stanu niż jestem akutalnie. 

Ciągle mam jakąś powłokę na skórze + plus to co mi oblepia włosy przy samej skórze i niczym nie da się tego odkleić, nawet peelingami z ziarenkami to nie schodzi.

Na skalpie widze dużo jasny włosów ciękich i w ich miejsce nic nie widze żeby wyrastało.

Z włosami się nie da chodzić bo denerwują , odstają we wszystkie strony łeb swędzi.. zresztą i tak trzeba w czapce bo wstyd. Zaś bez włosów wyglądam jak dziecko po chemii i nie moge na siebie patrzeć. Tak źle i tak nie dobrze

Wiem że mój temat jest nudny bo nie ma efektów, ale strona nie nazywa się chwal się efektami tylko pokonaj łysienie.

Zaproponuje ktoś może jakichś pomysł na leczenie ?  Czy może lepiej się już owalić na łyso i skończyć kuracje ?

Załącze zdjecia może się ktoś wypowie na jednym mam nałożony żel na wlosach, ale w sumie tak moja głowa wyglada w świetle dziennym, na 2 kolejnych mam świeżo włosy po myciu, są fajne puszyste i miękkie, a rano, będą takie otepiałe odstające we wszyskie strony jakbym ich nie mył z tydzien

Na następnym widać dokładnie jaki u mnie jest objety łysieniem narysowałem białą kreską

następne zdjecia spod mikroskopu na którcyh widać własnie tą biała powłoczkę. Ktoś mi powie czy te dziury to są puste mieszki ? i te ciemne włoski to bejbi hairy ? 

 

131657572_380721629659153_4073332950014418632_n.jpg

131888237_801308613754646_3812575268788445476_n.jpg

131888454_235423944627846_1263417699202024681_n.jpg

131895514_381447662920082_4107081652951591264_n.jpg

WIN_20201214_23_40_15_Pro.jpg

WIN_20201214_23_37_32_Pro.jpg

WIN_20201208_00_34_30_Pro.jpg

WIN_20201206_13_04_00_Pro (2)_LI.jpg

Edytowane przez cytryna123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba bardziej narzekasz na stan włosów niż na samo łysienie , łojotok to straszne cholerstwo i trzeba się nauczyć z tym żyć , ja codziennie mam rano włosy jakbym je nie mył z tydzień czasu , moja codzienna rutyna , wstaje i idę umyć włosy , po umyciu jest elegancko , a po jakimś czasie już tracą tę jakość i stają się suche i słabo się układają , ale na szczęście jak zetnę na w miarę krótko to nie mam aż takiego problemu , najgorzej jak już trochę zarosnę to jest tragedia. U Ciebie to nawet nie widać wielkich oznak łysienia , nie jeden to by wiele dał , aby mieć taki stan jak ty masz... Może po prostu narzekasz bo włosy same w sobie Ci się nie podobają , jak się układają itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...