free web hit counter Skocz do zawartości
malpiszon1212

Dudasteryd Dawkowanie/Pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

skończyłem 8 miesiąc na finasterydzie,zakupiłem Dudasteryd i zaczynam dalszą kurace

Jak wygląda dawkowanie żeby uzyskać jak najlepszy efekt? bo zdania są mocno podzielone

Zamienniki "Avodartu" np "Dudasteride Zentivia róznią sie tylko renomą firmy czy moze mają gorsze wchłaniane ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdanie nie są mocno podzielone. Sprawa jest oczywista. Im większa dawka im częściej zażywana (codziennie) daje najlepsze rezultaty, zwłaszcza jeśli chodzi o odrost. Jednocześnie możesz brać też np 0,5mg 1-2 razy w tygodniu i to i tak działa lepiej niż finasteryd 1mg/doba wtedy. Twoja decyzja czy walczysz maksymalnie o odrosty czy wystarczy Ci wstrzymanie wypadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulotek nie macie, albo czytać nie umiecie ? ku*wa ludzie....

 

Ale jak ktoś chce może brać nawet jedną kapsułkę raz na rok i wtedy opakowanie wystarczy mu na 30 lat, i słuchać piehdoelnia ludzi na forach o łysieniu: ''tak tak daje radę, zajebiście działa, a to że cały przód mi wyjebało i nawet meszku nie mam to chuj''.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdanie nie są mocno podzielone. Sprawa jest oczywista. Im większa dawka im częściej zażywana (codziennie) daje najlepsze rezultaty, zwłaszcza jeśli chodzi o odrost. Jednocześnie możesz brać też np 0,5mg 1-2 razy w tygodniu i to i tak działa lepiej niż finasteryd 1mg/doba wtedy. Twoja decyzja czy walczysz maksymalnie o odrosty czy wystarczy Ci wstrzymanie wypadania.

 

Myślę o dawkowaniu co drugi dzień i obserwowanie jak oddziałuje, w miare czasu zwiększyć częstotliwość jeżeli nie pojawiiły by się uboki utrudniające życie

 

W miarę to sensowne ?

 

-- 24 sty 2020, 11:32 --

 

 

 

Ulotek nie macie, albo czytać nie umiecie ? ku*wa ludzie....

 

Ale jak ktoś chce może brać nawet jedną kapsułkę raz na rok i wtedy opakowanie wystarczy mu na 30 lat, i słuchać piehdoelnia ludzi na forach o łysieniu: ''tak tak daje radę, zajebiście działa, a to że cały przód mi wyjebało i nawet meszku nie mam to chuj''.

 

 

Po co tyle sarkazmu w wypowiedzi

Wiem że jesteś znawca w temacie łysienia

Ale mógłbyś czasem coś poradzić zamiast wyśmiewać

W ulotce jest mowa o " Leczeniu umiarkowanych i ciężkich objawów łagodnego rozrostu gruczołu krokowego" w ilości 0,5 mg na dzień skąd mam wiedzieć z ulotki jak dawkować lek przy androgenicznym łysieniu

0,5 mg dziennie dutasteryd jest porównywalne z 1mg Fina jeśli chodzi o uboki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według statystyk skutki uboczne na standardowych dawkach duta (0,5mg/doba) i fina (1mg/doba) są porównywalne. Masz to opisane w dziale leki.

 

Co drugi dzień 0,5mg możesz spróbować i obserwować. Powinno być dobrze. Na około 95 % nie będziesz miał żadnych skutków ubocznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ulotce jest mowa o " Leczeniu umiarkowanych i ciężkich objawów łagodnego rozrostu gruczołu krokowego" w ilości 0,5 mg na dzień skąd mam wiedzieć z ulotki jak dawkować lek przy androgenicznym łysieniu

 

Jedź do Japonii albo do Korei Południowej to się dowiesz.

 

W ulotce jest mowa o " Leczeniu umiarkowanych i ciężkich objawów łagodnego rozrostu gruczołu krokowego"

 

Lecząc łysienie czy to finem czy dutem, chcąc nie chcąc, będziesz też zmuszony leczyć umiarkowaną albo ciężką postać przerostu prostaty. Nie myśl o tym za dużo. I to nie jest sarkazm.

 

-- 24 sty 2020, 18:14 --

 

Wiem że jesteś znawca w temacie łysienia

Ale mógłbyś czasem coś poradzić zamiast wyśmiewać

 

No dobra, wyobraź sobie i uświadom to sobie i zakoduj, że np. w Japonii dutasteryd jest zatwierdzony do leczenia łysienia w takiej samej dawce i częstotliwości jak na przerost prostaty. I wyciągnij z tego jakieś wnioski, a jakie wyciągniesz, to już nie moja sprawa.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...