free web hit counter Skocz do zawartości
Pietrek689

Nadaje się na przeszczep?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, dodam, że miałem robiony 1.5 roku temu hair tatoo i niestety wydaje mi się, że w miejscu gdzie było to robione włosy uległy miniaturyzacji, gdyż do tej pory chodziłem obcięty na 0, a teraz po zapuszczeniu widzę, że włosów jest dużo mniej, nikt w rodzinie nie miał tego typu łysienia max NW4. Przed tatuażem i cięciem na zero miałem tył bardzo gęsty aż do czubka, a teraz lotnisko.

 

Wysłałem te zdjęcia do Hair of istanbul to napisali, że nie zrobią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy się nadaje, nawet ludzie z HIV i AIDS (no chyba, że ktoś wcale nie ma włosów na głowie ani na ciele) - i są takie kliniki, w których nawet tacy z HIV i AIDS mogą sobie zrobić przeszczep włosów.

 

Ino nie każdy może z naturalnych i oczywistych przyczyn liczyć na takie same efekty i wymagać takich samych efektów.

 

No co... musisz szukać kliniki w której to zrobią i nawet na twoje ryzyko niepowodzenia. klinik HT jest tyle na świecie, że na pewno coś dla siebie znajdziesz.

 

Wskazane też leczenie farmakologiczne, więcej nie ma co pisać elaboratów.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem może włosy są jeszcze za krótkie, zdjęcia też nie oddają stanu faktycznego, poczekam może jeszcze tydzień i zobaczę co tam jeszcze wykiełkuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wysłałem te zdjęcia do Hair of istanbul to napisali, że nie zrobią

 

 

wychodzi na to ze sa zbyt slaba klinika zeby sie tego podjac, probuj dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko słabe najgorsze kliniki nie biorą trudnych przypadków, bo także te lepsze, aby nikt nie pokazywał zaś efektu odstającego od efektów na ich najlepszych pacjentach.

 

A HDC również często odmawia i jak widać chyba za bardzo nie bierze blondynów z cienkimi włosami.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hair of istanbul ma dużo pozytywnych opinii, ale nigdy nie widziałem efektów żadnego polaka, na tym forum z tego co pamiętam nie było opinii z tej kliniki, a jeżeli chodzi o wujka google to on ich chyba boostuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A HDC również często odmawia i jak widać chyba za bardzo nie bierze blondynów z cienkimi włosami.

 

 

jestem pewnien ze autorowi tematu by nie odmowili

 

 

 

hair of istanbul ma dużo pozytywnych opinii

 

 

to zwykla klinika jak widac nie czuja sie na silach w innych niz standardowych przypadkach, a opinie mozna w latwy sposob ponabijac pozytywne jak i negatywne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Turcji masz jak nasrane różnych klinik w podobnym przedziale cenowym (jeśli kwestia finansowa odgrywa ważną rolę), i nie będzie tak, że każdy odmówi. Widzisz, mi też w czterech klinikach odmówili (licząc tę konsultację forumową z konsultantem Maral Clinic), ale w czterech innych (z każdego przedziału cenowego) powiedzieli, że to żaden problem i zapraszają.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo duze szanse ze bedziesz mial nw6 w przyszlosci a niewykluczone ze i nw7 na ,,starsze lata''

U ciebie przeszczep ma sens w przypadku w ktorym bys bral leki na zatrzymanie lysienia i zageszczenie tego co tam jeszcze masz. Bez lekow jestes skazany na przeszczepy co roku do czasu wyczerpania twojego donoru ktorego nie masz napewno duzo bo nie masz typowo ,,hiszpanskich;; wlosow. Musisz byc realista i wiedziec ze u ciebie sam przeszczep to slaby pomysl.

cdo do kliniki to w turcji masz taki wybor klinik ze ktoras napewno bedzie chciala zrobic. Jaka byla ich argumentacja ? dlaczego nie chcieli zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robiłem to w microhaar we wrocławiu, ok 5 tysięcy mnie kosztowało, ale szczerze? Jeżeli nie masz już szans na przeszczep to faktycznie fajnie byłoby to zrobić, bo wygląda się lepiej, na żywo ludzie nie poznali nawet znajomi, że miałem coś robione i oczywiście ziomek co to robił mówił, że później nie będzie problemu z przeszczepem, nie chce tu siać jakichś plot, ale mam to lotnisko dokładnie w tym miejscu gdzie robił kropki, a rok temu przed tym zabiegiem włosy miałem NW3-NW4 i tył był bardzo gęsty razem z górą, włosy w miejscu gdzie był robiony tatuaż są jakieś inne, jakby zniszczone, dlatego to tak wygląda na zdjęciach jakbym miał górę fest przerzedzoną, a jak przejdziesz ręką to czujesz ze tam jest pełno włosów tylko są mega cienkie. Ojciec, starszy brat, dziadek mają NW4, może zaraz znajde jakieś zdjęcia włosów z tyłu, gdzie miałem zawsze gęsto..

 

-- 25 sty 2020, 15:25 --

 

Argumentacja była taka, że donor jest niewystarczający, przeglądałem ich efekty na instagramie to chwalą się, że robią ludzi z NW7. Prawdziwym powodem pewnie są jasne włosy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez u ciebie widac na koronie ze masz typowe zarysy na nw6 wiec o czym ty piszesz ? i wyglada to naturalnie i nie sadze zeby tattoo mial na to wplyw, masz nawet typowy zarys(punkt) na godzinie 6 na koronie. niestety ludzie jak lysieja to szuzkaja 1000 wymowek ze stres , pogoda ,dieta itp. Nie patrz na ojca bo jest wiele rodzin w ktorych syn na wieksza lysine od ojca. Twoj ojciec nie jest zadnym pewnikiem jezeli chodzi o twoje lysienie.

 

Chcialbym zobaczyc jak oni robia nw7 metoda fue Po prostu uznali ze masz za duze predyspozycje do lysienia i nie masz dostatecznie dobrego donoru zeby to pokryc. Co nie znaczy ze nikt ci np przodu i gory nie pokryje przez przeszczep. Korona to inna sprawa bo ona powoli lysieje przez lata i bez chemii nie bedziesz mial dobrego efektu.

 

Sluchaj , ja tez mialem gesto kiedys , i moge cie zapewnic ze na standardy polskie to mialem ultra gesto , potem przyszlo lysienie i gesto nie bylo starzejesz sie i to cala tajemnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Korona to inna sprawa bo ona powoli lysieje przez lata i bez chemie nie bedziesz mial dobrego efektu.

 

 

teraz lysieje szybciej za sprawa koronawirusa z Wuhan

 

byc moze autor tematu jest pierwsza ofiara Azjatow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest tylko moje gdybanie, jedyne co mnie zaciekawiło to fakt, że idealnie w tym miejscu gdzie sie kończy lotnisko na dole tam również kończą się robione kropki przez tego tamtego, może być to zbieg okoliczności po prostu, ale wątpie w to, mam 25 lat i jeżeli łysienie w rok czasu tak się zmieniło to do 30 juz nie będzie wcale włosów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarys twojego lysienia kompletnie nie wskazuje na jakies uszkodzenie wlosow , zarys lysienia korony wyglada w 100% naturalnie. Natura sie nie myli. Przy uszkodzeniu mechanicznym bys mial dziwny zarys lysienia a tutaj na to nie wyglada.

Jest na to szansa i dlatego jak pisalem jak chcesz miec wlosy na koronie to leki musisz brac a przod robisz przeszczepem. Albo sie z tym pogodzic i golarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...